Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Gra w wersji podstawowej dotarła tez do mnie za niedługo będą fotki na moim gramsajcie zarówno gry jak i lcd:D
Ale grę dopiero będę odpalał na nowym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wraz z Guild Wars właśnie do mnie doszła ;) Ekspresowa dostawa, ale trochę się jednak czuje oszukany z tym "pre-orderem"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram od paru godzin i jestem zaskoczony ja używam geforce 7300gt Turbo forca normalny egzemplarz 7300 miał być za słaby a ja mogę grać na wysokich detalach aż dziw bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:07, kujot2 napisał:

ja gram od paru godzin i jestem zaskoczony ja używam geforce 7300gt Turbo forca normalny
egzemplarz 7300 miał być za słaby a ja mogę grać na wysokich detalach aż dziw bierze


Jeśli to prawda że u ciebie chodzi na wysokich detalach to ja gre powinienem odplaic na najwyzszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:10, rafekx 12 napisał:

Jeśli to prawda że u ciebie chodzi na wysokich detalach to ja gre powinienem odplaic
na najwyzszych:)


Na moim athlonie 3200+ (2ghz), 2gb ram, Geforce 8600gt 256mb mam 1125xilestam :P (ta miedzy 1024 a 1280) i wszystko na max (tylko tekstyry na ''wysokie'') i chodzi 20-30fpsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym ,że po instalacji i podczas sprawdzania konfiguracji komputera pojawia się błąd problem z Mass effect configuration utility i mnie odrazu wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GrooG
Mam ciut słabszy procesor i o połowę mniej ramu niż ty.. U Ciebie też tekstury w niektórych miejscach są hmm.. rozpikselowane ? Np. po odpaleniu gry na Ziemi (tuż po intrze) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś co mam zrobić zeby gra mi działa bo już kobinuje na wszystkie sposby i dalej ten sam problem podczas sprawdzania konfiguracji komputera pojawia się błąd problem z Mass effect configuration utility i mnie odrazu wywala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!:D Mam mały problem. Otóż jak rozpoczynam rozgrywkę(ten filmik intro) i Shepard mija jakiegoś typa co mówi chyba, że teleport gotowy następuje restart komputera. O co chodzi? Grę odpaliłem 2 razy i było to samo. Wiecie w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 16:19, lesi81 napisał:

pomoże mi ktoś co mam zrobić zeby gra mi działa bo już kobinuje na wszystkie sposby
i dalej ten sam problem podczas sprawdzania konfiguracji komputera pojawia się błąd problem
z Mass effect configuration utility i mnie odrazu wywala :(


Próbowałeś odpalić grę przez MassEffect.exe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że są pierw słabej jakości, i po chwili są coraz ładniejsze (doładowują się jakby) ?
Tak, z tego co wiem to Me jest na unreal engine 3 (tym co UT3) i tam też się tak robiło że są słabe i jak się załadują to są ok.
Na lepszym kompie od razu je ładuje, a na słabszym zajmuje to więcej czasu i dlatego takie coś jest
Ale tu nie jestem pewien :P w każdym bądź razie u mnie też tak jest, kiedy wchodzi do gry po ładowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 16:37, GrooG napisał:

Chodzi o to że są pierw słabej jakości, i po chwili są coraz ładniejsze (doładowują się
jakby) ?
Tak, z tego co wiem to Me jest na unreal engine 3 (tym co UT3) i tam też się tak robiło
że są słabe i jak się załadują to są ok.
Na lepszym kompie od razu je ładuje, a na słabszym zajmuje to więcej czasu i dlatego
takie coś jest
Ale tu nie jestem pewien :P w każdym bądź razie u mnie też tak jest, kiedy wchodzi do
gry po ładowaniu


Aha.. więc wracam do gry, potem napiszę coś więcej :}
U mnie na podobnym konfigu chodzi ta sobie.. Nie wiem od czego do zależy, ale zbyt płynnie nie chodzi zarówno na medium jak i high :| Podczas walki mam jakieś 15 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasem przymula, szczególnie w cytadeli na otwartym terenie :/ Zmniejszyłem tekstury na średnie to nie było zmiany żadnej, ale jak zmniejszyłem efekty cząsteczkowe to dodało jakieś 5fpsow (teraz na mało wymagającym terenie mam 30+ zwykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra wypas. klimat kotora i battlestar galactica :) czeka mnie dluuuga przygoda :) Czy ktos wie ile wynosi przecietny czas przejscia gry ? (ze wszystkimi questami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pewnie nazwiecie mnie leniem, ale nie chce mi sę sprawdzać, a pewnie ktoś już o to pytał.

Czy w polskim wydaniu, w związku ze zdjęciem "zabezpieczenia internetowego" nadal można grać normalnie bez płyty czy nie?

i instalować na 3 czy iluśtam kompach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować