Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 17:59, Executor napisał:

gra wypas. klimat kotora i battlestar galactica :) czeka mnie dluuuga przygoda :) Czy
ktos wie ile wynosi przecietny czas przejscia gry ? (ze wszystkimi questami)


Z większością questów pobocznych ( myślę, że ok 80% -85%) miałem na liczniku 38 godzin gameplaya, oczywiście nie przeskakiwałem tekstów starałem się zjeździć cały dostępny obszar planetek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh...., a już myślałem że w końcu jakieś fajne zabezpieczenie będzie, a to znowu będę musiał żonglować płytami... :/
Shame on you ... EA? (kto to wydaje u nas? xP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:08, Ufo2 napisał:

Echh...., a już myślałem że w końcu jakieś fajne zabezpieczenie będzie, a to znowu będę
musiał żonglować płytami... :/
Shame on you ... EA? (kto to wydaje u nas? xP)


CDP wydaje w Polsce Mass Effecta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje początkowe wrażenia po odpaleniu ME.
Po pierwsze: gra zainstalowała oraz odpaliła się bez żadnych problemów w stylu dopominania się o doinstalowanie czegoś jeszcze. Tego typu problemy dotyczą co prawda tylko pierwszego uruchomienia ale to miło że tym razem nie musiałem odwlekać rozpoczęcia zabawy.
Po drugie: czytelne menu początkowe i przyjemny choć nieco zbyt uproszczony system tworzenia postaci.
Po trzecie: brak prawdziwego intra? OK, niby jest scenka przejścia naszej postaci po Normandy ale szkoda że nie ma tu jakiegoś ładnego filmiku wprowadzającego, nie mówię tu już nawet o czymś takim jak intro Wiedźmina, ale coś mogło by tu być.
Po trzecie: grafika. Wiedziałem czego się spodziewać bo już od dłuższego czasu przeglądałem trailery i gameplaye ale... To jest piękne:) Pod względem animacji postaci i dopracowania grafiki inne cRPG nie mają szans.
Po czwarte: głosy postaci również wypadły dobrze (gram w wersję angielską). Przyjemnie mi się słucha wypowiedzi innych osób i nie odnoszę żadnego wrażenia sztuczności.
Po piąte: walka co do której miałem pewne obawy (nie jestem zbyt dobry w aspektach zręcznościowych) okazała się łatwa do opanowania.
Na koniec stwierdzę też że pomimo tego że mój sprzęt spełnia co najwyżej minimalne wymagania gry to nie zauważyłem żadnych poważnych ścinek zaś czas ładowania się nowych obszarów jest po prostu symboliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja mam jakis dziwny problem z plyta... :/ zaistalowalem wersje polska, chce uruchomic a tu mi wywala komunikat zeby wlozyc plyte do napedu... probowalem wlozyc i Dysk1 i Dysk2 i to samo... Nawet zrobilem obraz plyty, bo myslalem ze to moze cos z moim napedem nie tak, ale i tak wyskoczyl ten sam komunikat... mial ktos podobne przejscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:11, flyerman napisał:

tak, ale i tak wyskoczyl ten sam komunikat... mial ktos podobne przejscia?


Z płytą w cdromie nie ma problemu, ale też zrobiłem sobie obraz, żeby grać bez płyty (thx cdp za zmianę zabezpieczeń...) to się nie da ''Błąd, wyślij/nie wyślij'' grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:11, flyerman napisał:

Hej!

Ja mam jakis dziwny problem z plyta... :/ zaistalowalem wersje polska, chce uruchomic
a tu mi wywala komunikat zeby wlozyc plyte do napedu... probowalem wlozyc i Dysk1 i Dysk2
i to samo... Nawet zrobilem obraz plyty, bo myslalem ze to moze cos z moim napedem nie
tak, ale i tak wyskoczyl ten sam komunikat... mial ktos podobne przejscia?



zdeintaluj gierke a pozniej program odpwiedzialny za obraz plyty (np alcohol) zainstaluj ponownie ME. moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co trzeba zrobić, aby gra działała płynnie na GF 8600 GT ? Na każdych detalach w czasie walki mam jakieś 10 fps.. Gdy jest spokojnie góra 25 :| Za wszelkie rady dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie zaczynam mam Geforce 8600GT i w rozdzielczosc 1920x1200 wszystko max( wylaczylem tylko efekt filmu) i chodzi znosnie 24-30fps, wyglada to zajebiscie, najlepsze sa twarze WOW, pobawiłem sie edytorem w sumie mała roznorodnosc CIEZKO ZROBIC JAKAS SUPER BLONDYNE :), poprawiłem za to te ruchome cienie przez zmiane wartosci w pliku INI i teraz juz to wyglada znoscie, na razie obczajam co i jak, ale gra wyglada serio next gen, to juz jest NOWA ERA! MASS EFFECT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:33, 9PAVO1 napisał:

Wie ktoś może co trzeba zrobić, aby gra działała płynnie na GF 8600 GT ? Na każdych detalach
w czasie walki mam jakieś 10 fps.. Gdy jest spokojnie góra 25 :| Za wszelkie rady dziękuję.


musisz miec słaby procesor, bo gra bazuje mocno na procesorze tak czytałem np właczenie dynamicznych cieni u mnie na 3Ghz intel dual core nie powoduje zadnego spadku wydajnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuuuuuper wszyscy juz podostawali i kurier ich odwiedzil tylko ja, jak zwykle nie dostalem... Oczywiscie poczekam sobie do poniedzialku, jasne, nie ma sprawki... W koncu tylko dwa dni po premierze a mialem dostac PRZED??? Dokladnie tak samo jest z kazda gra ktora zamawiam ze sklepu gram.pl... Ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi? Bede wdzieczny, najlepiej prosze o wypowiedz kogos z obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:55, The-Darkest napisał:

Suuuuuuper wszyscy juz podostawali i kurier ich odwiedzil tylko ja, jak zwykle nie dostalem...
Oczywiscie poczekam sobie do poniedzialku, jasne, nie ma sprawki... W koncu tylko dwa
dni po premierze a mialem dostac PRZED??? Dokladnie tak samo jest z kazda gra ktora zamawiam
ze sklepu gram.pl... Ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi? Bede wdzieczny, najlepiej
prosze o wypowiedz kogos z obslugi.


Ja też mam dokładnie taką sama sytuacje jak ty...I mam dwa pytania-czy moge sam pojechać do siedziby tej firmy i odebrać paczke?2 czy oni pracuja w soboty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:57, rafekx 12 napisał:

Ja też mam dokładnie taką sama sytuacje jak ty...I mam dwa pytania-czy moge sam pojechać
do siedziby tej firmy i odebrać paczke?2 czy oni pracuja w soboty??


Na oba pytania mogę powiedzieć chyba tak, ja polecam zadzwonić do nich i się spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 10 minut temu dostałem swoją paczkę : ). A już myślałem, że gry nie dostanę. Anyway...gościu chyba parę Mass Effectów dziś rozwoził po domach, bo aż mnie zapytał co w tej paczce jest, płyta jakaś czy co? No fajnie grę już instaluje i zaraz sobie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujacy problem:
po probie uruchomienia gry caly ekran robi sie czarny i gra sie zawiesza.
Moj komputer spelnia wymagania gry. Probowalem reinstalki i instalowalem zarowno wersje pl jak i ang.
Wie ktos co moze to powodowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą. podczas uruchamiania wyskakuje mi wystąpił błąd z aplikacją. Mam najnowszego dx i wszystkie stery aktułalne. a aktułalizacja podana w pomocy technicznej ''nie ma zastosowania do tego systemu''. Pomocy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:57, rafekx 12 napisał:

> Suuuuuuper wszyscy juz podostawali i kurier ich odwiedzil tylko ja, jak zwykle nie
dostalem...
> Oczywiscie poczekam sobie do poniedzialku, jasne, nie ma sprawki... W koncu tylko
dwa
> dni po premierze a mialem dostac PRZED??? Dokladnie tak samo jest z kazda gra ktora
zamawiam
> ze sklepu gram.pl... Ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi? Bede wdzieczny, najlepiej

> prosze o wypowiedz kogos z obslugi.

Ja też mam dokładnie taką sama sytuacje jak ty...I mam dwa pytania-czy moge sam pojechać
do siedziby tej firmy i odebrać paczke?2 czy oni pracuja w soboty??

W siedzibie możesz odebrać, ale musisz się oczywiście dowiedzieć gdzie jest paczka, jaki jest jej numer, zadzwonić do nich itp. W soboty pracują, ale nie rozwożą. Chociaż kiedyś mi przywieźli monitor, bo jechał z gwarancji i w poniedziałek mijałby termin 30 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 20:07, The-Darkest napisał:

A ja chce zwrotu pieniedzy i ta paczke i gre moga sobie w (ocenzurowano) i kwalek szkla
tez jak sie zmiesci!

rozumiem twoja sytuację. przykro, że ludzie nie dostają paczek w terminie, chociaż to mieli zagwarantowane. mnie nauczyła czegoś premiera wiedźmina. dlatego tym razem nie zamawiałem gry. po prostu poszedłem dzisiaj do media markt i kupiłem ją za 99zł. taniej i bez nerw. były też EK jakbym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować