Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sterowanie Wii 10 lat wcześniej

24 postów w tym temacie

Jak dla mnie to kolejna ściema, która ma wyciągnąć pieniądze od Nintendo :/ Ciekawe, czemu dopiero teraz to pokazali?
EDIT: Hej, przyjrzyjcie się: pad do Dreamcasta jest podłączony do drugiego gniazda, a pierwsze gniazdo jest zasłonięte rękawicą... Coś tu nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roflmao
Sexi typek
Ale ten no... niezły pokaz, mocny "dowód" przeciw Nintendo. Choć również nie wierze iż ninny ściągnęła pomysł od faceta w bokserkach (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 08:52, Szperacz Robson napisał:

Jak dla mnie to kolejna ściema, która ma wyciągnąć pieniądze od Nintendo :/ Ciekawe, czemu
dopiero teraz to pokazali?

W sumie to powinni to pokazać przy premierze Wii, a nie rok-dwa po niej..... :o
Skok na kasę?

Dnia 15.01.2008 o 08:52, Szperacz Robson napisał:

EDIT: Hej, przyjrzyjcie się: pad do Dreamcasta jest podłączony do drugiego gniazda, a pierwsze
gniazdo jest zasłonięte rękawicą... Coś tu nie pasuje?

Pewnie facet kombinował z gniazdem, bo bym powiedział, że do tego gniazda jest podłączone te urządzonko z lewej co wykrywa te ruchy oraz emulator. Zapewne nie obeszło się bez modyfikacji Dreamcasta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem, fajnie, koleś nad tym pracował wiele lat wcześniej...to czego NIE rozumiem to czemu wychodzi z tym dopiero teraz?! Wii jest na rynku od dość dawna i nawet zanim się pojawiło wiadomo było sporo o technologii której będzie używać, znaczy jak będzie działać...a przecież nintento nie jst jakąś biedną firmą więc chyba nie chodziło o to aby najpierw uzbierało kasę na odszkodowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tego kolesia w tych spodenkach to mnie coś trafia...:P
Skoro to opracowali dla tej gry mogli to wrzucić na rynek jako dodatek do danej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde co za cham :/
teraz chcą wyciągnąć odszkodowanie od wszystkich byle łatwy zarobek ;/
jeżeli firmy by przegrywały te procesy to by zbankrutowały.
wole Microsoft ale nie znoszę takich żulów i kibicuje nintendowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wszystko fajnie - tylko czemu ten film ukazuje się dopiero teraz?

Przecież mógł go ten człowiek zamieścić już wcześniej, co prawda nie na You Tube ale na jakimś innym portalu. Według mnie to dziwna sprawa, tym bardziej że w tamtych czasach chyba nie było kamer nagrywających o takiej jakości, no chyba że jest to zwykła, kasetowa kamera. Czekam na pierwsze informacje dot. tej sprawy, bo nie powiem, że jest to trudny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt - poprawiłem datę filmiku. Jednak co do tytułu, to jestem pewien, że opracowywanie tego nie trwało jeden dzień, tylko znacznie dłużej, stąd te 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nawet nie sądziłem, że Dreamcast potrafi wytwarzać taką grafikę. :D
Co do tematu - uważam, że te kilkaset tysięcy dolarów odszkodowania nie będzie dla Nintendo aż taką stratą. Przynajmniej będą mieli spokój...
... ale na krótko, bo przyczepią się następni ''poszkodowani''. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tego newsa stanowi dla mnie zagadke. Nie mam pojęcia jakie działania matematyczne stosował autor aby otrzymać 10 lat. Wiilotem zaprezentowany po raz pierwszy został w 2005...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Brodacz w bokserkach!!! :P A teraz serio. Pomysł przenoszenia ruchów gracza na ekran telewizora w grach video nie jest niczym nowym. Już od dawna pracowano nad tego typu rozwiązaniami. Tylko, że dopiero Nintendo pokusiło się o zastosowanie się takiej technologii w jakiejś seryjnej produkcji, jaką jest Wii. To, że teraz tyle ludzi pozywa Nintendo nie jest niczym zaskakującym, ale równie dobrze taki gadżet mógł być opracowywany w kilku miejscach na raz niezależnie od siebie. Więc jak tutaj kogoś zaskarżać o cokolwiek, skoro opracowało się jakiś wynalazek samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma stare numery SS, to jest tam test takiego kija do golfa oraz hełmu (?). Też wychwytywały ruchy gracza. I co? Producenci mają też wytoczyć proces? Jakaś paranoja z tymi patentami/obrażaniami się. Wszyscy chcą tylko odszkodowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować