Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsze kluby piłkarskie

535 postów w tym temacie

Ja jestem wielkim fanem Manchesteru United juz od wielu lat. A z polskiej ligi nie mam ulubieńców, no moze cicho kibicuje Kolporterowi ale dlatego ze lubie niespodzianki ktore zapewniaja nowe zespoly w lidze, a ten taka niespodzianke mi sprawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się śmieję z tych co stają się wielkimi kibicami "nagle" jak jakaś drużyna jak wygrywa:) Przykład? To Chelsea - choć to zawsze była dobra drużyna jakoś nie widzialem by ktoś często deklarował miłość do tego zespołu.. A teraz to ma "nagle" wielu fanów i "wiernych" kibiców;) Nie tyczy sieto zresztą tylko tej drużyny:) Oczywiście nie wątpię w kibiców:) I ich kluby.. To tylko takie moje małe spostrzerzenie:)

Ja Kibicowałem.. kibicuję i kibicować będę... AS Roma! Gra coraz lepiej i mało brakuje do czołówki:) Oby tak dalej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej tu kibiców Juve niz myślałem :). Ja równiez od 1996r jestem z nimi, od zwycięstwa nad Ajaxem. Wtedy zaczałem też najbardziej kibicować Alexowi Del Piero.

FORZA JUVE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:08, reativ napisał:

Więcej tu kibiców Juve niz myślałem :). Ja równiez od 1996r jestem z nimi, od zwycięstwa nad
Ajaxem. Wtedy zaczałem też najbardziej kibicować Alexowi Del Piero.

FORZA JUVE !!

Wow! Ja też za Juve... widocznie kibice Juve kupują na gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:08, reativ napisał:

Więcej tu kibiców Juve niz myślałem :). Ja równiez od 1996r jestem z nimi, od zwycięstwa nad
Ajaxem. Wtedy zaczałem też najbardziej kibicować Alexowi Del Piero.

FORZA JUVE !!

Del Piero to również mój ulubiony piłkarz od lat(1996)-żaden Ibrahimović mu nie dorówna(jedyna gracz Juve którego nie trawię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z klubów polskich trudno mi wyłonić ten ulubiony, ale jeśli chodzi o kluby zagraniczne to przede wszystkim, bezapelacyjne na pierwszym miejscu JUVENTUS ( Kibicuje mu od 8 roku życia, mam nawet gdzieś w domu zeszycik , który prowadziłem będąc jeszcze w pdstawówce. Wklejałem tam zdjęcia i urywki artykułow o Juve wycięte za jakiś Bravo Sport itp :P). Pozdro dla wszystkich kibiców Juve!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA najlepszy klub w polsce a moim klubem najbardziej ulubionym na swiecie jest AC MILAN albo LIVERPOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:30, paweusz napisał:

zna ktoś planowane transfery Juventusu? kto może przyść-może ktoś odchodzi


Z transferami to w Juventusie nigdy nie jest pewne, jak Moggi zakręci to mozna się nieźle zdziwić na koniec co z tego wychodzi :). Póki co to chcą się pozbyć Zebiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:16, reativ napisał:

> zna ktoś planowane transfery Juventusu? kto może przyść-może ktoś odchodzi

Z transferami to w Juventusie nigdy nie jest pewne, jak Moggi zakręci to mozna się nieźle zdziwić
na koniec co z tego wychodzi :). Póki co to chcą się pozbyć Zebiny.

o tym słyszałem-i że chcą jakiegoś Argentyńczyka-ale ponoć ten jest za drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko MU. Zawsze. W tej słabszsej formie nawet bardziej. Jestem za nimi od ok. 6 lat (tak, tak finał z Bayernem). Ja ich poprostu kocham. Jest MU i żaden inny klub.


Glory, Glory Manchester United!!!
Aha i oczywiście strona guru http://www.devilpage.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować