Zaloguj się, aby obserwować  
luk4sek

Gainward vs. Gigabyte

9 postów w tym temacie

Zamierzam kupić kartę graficzną GeForce 6600 128 MB, ale nie wiem jakiego producenta wybrać Gainward czy Gigabyte. Który producent produkuje lepszy sprzęt?? którego wybrać??. Różnica cenowa jest niewielka ok. 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 20:57, Iloveavril napisał:

Zamierzam kupić kartę graficzną GeForce 6600 128 MB, ale nie wiem jakiego producenta wybrać
Gainward czy Gigabyte. Który producent produkuje lepszy sprzęt?? którego wybrać??. Różnica
cenowa jest niewielka ok. 10 zł


Gigabyte to dobre i pozondne karty do codzienego uzytku, a z Ginwardem można troche poszalec , zazwyczaj dają szybsze pamięci wiec można lepiej podkręcic karte , ale jesli chodzi o 6600 to z tego co pamietam Gigabyte ma wyszy zegar GPU o 50 mhz ale niejestem pewien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. Ja właśnie też mnieniam kartę tylko na 6600GT i z tego co wiem to najlepsza jest Galaxy, a spośród tych 2 to chyba Geinward, ale nie jestem tego w 100% pewien. Przypuszczam, że Roben Ci na ten temat powie zdecydowanie więcej (i bardziej dobitnie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał Gainwarda ze względu na możliwości podkręcenia itp.. choć nie mówię że ta druga będzie gorsza..
Następnym razem polecam dopisać się do już istniejącego tematu o kartach graficznych! Ludzie wyszukiwarka nie gryzie i nie drapie! tu masz linka http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=472 <---- Otrzymasz tu na pewno pomoc i porade! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gainward. Wiecej na nim "poszalejesz".
Jednak tak jak już ktoś radził. Wziąłbym Galaxy w wersji z Zalmanem. Świetna karta do OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 20:57, Iloveavril napisał:

Zamierzam kupić kartę graficzną GeForce 6600 128 MB, ale nie wiem jakiego producenta wybrać
Gainward czy Gigabyte. Który producent produkuje lepszy sprzęt?? którego wybrać??. Różnica
cenowa jest niewielka ok. 10 zł


Różnica w wydajności tych kart jets niewielka na kożyść grainwarda. Jednako polecam gigabyte. Dostaniesz thefta 2 czy 3 w oemie i JOINT OPERATIONS (ta gra kosztuje 120 zł) normalnie. Nie wiem ile theft kosztuje ale też pewnie troche. Od JO się nie oderwiesz jak masz internet. W tym wątq dodałem kilka zdjęć na obu stronach http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1257&u=33 może ci się spodoba. A ten 1% - 3% wydajności ... to mało by wybrać inną kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Gainwarda. Produkuje znakomite karty graficzne,które bardzo dobrze sie podkrecają.Czasami bardziej opłaca się kupić model Leadteka, Gigabyte lub MSI, bo jakościowo są niewiele od niego gorsze, a ceny mają często niższe. Jednakże, jeżeli różnica w cenie wynosi tylko 10 zł to zdecydowanie wziąbłym Gaina..Ja osobiście zawsze wybieram jego karciochy bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować