Zaloguj się, aby obserwować  
PsP_GaMeRzOnE

Ferie zimowe- czm są dla was. Okazją do grania, czy też do wyjazdów??

19 postów w tym temacie

Hej, dużo nie mówiąc wypowiedzcie się co sądzicie o feriach zimowych i kiedy je rozpoczynacie a kiedy kończycie.
Ja mam tak:
24 stycznia<----------->9 luty
A ferie wykorzystam oczywiście do wzmożonego grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:27, PsP GaMeRzOnE napisał:

Hej, dużo nie mówiąc wypowiedzcie się co sądzicie o feriach zimowych i kiedy je rozpoczynacie
a kiedy kończycie.
Ja mam tak:
24 stycznia<----------->9 luty
A ferie wykorzystam oczywiście do wzmożonego grania!

Podobny temat-
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4110#u_179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat :D
Ferie mam dopiero w lutym (-_-)''. Ferie to okazja do przyklejenia się do kompa na zawsze ;DDD, no prawie ;p
Nie lubię sportów zimowych, bo sport zimowy= strasznie zimno + pot+ zimno+ wysiłek + zimno = niezły kaszel+ ból gardła + leżenie w łóżku+ biadolenie matki, że w wolny czas muszę chorować. Ogólnie ferie są nieco za krótkie i nieco za..późno w moim przypadku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:29, Rusell napisał:

> Hej, dużo nie mówiąc wypowiedzcie się co sądzicie o feriach zimowych i kiedy je rozpoczynacie

> a kiedy kończycie.
> Ja mam tak:
> 24 stycznia<----------->9 luty
> A ferie wykorzystam oczywiście do wzmożonego grania!
Podobny temat-
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4110#u_179


Ej, temat jest podobny ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:37, PsP GaMeRzOnE napisał:

Ej, temat jest podobny ale to nie to samo.

Ale i w tym i w tamtym temacie chodzi o to, co ludzie (gramowicze) będą robić w trakcie ferii. Więc co stoi na przeszkodzie by porozmawiać o tym tam? Tamten temat brzmi: "Gdzie spędzacie ferie i co na nich robicie..." I na drugi raz radzę używać wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2008 o 18:50, belus 10 napisał:

czego?


Spędzania całego dnia przy kompie, kiedy można wyjść do ludzi, na dwór, na miasto, do kina, do klubu, usw. etc. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:56, Robert'cik napisał:


> czego?

Spędzania całego dnia przy kompie, kiedy można wyjść do ludzi, na dwór, na miasto, do kina,
do klubu, usw. etc. itd.

no niby tak ale przy kompie też trzeba troche posiedziać akurat nie może ca ły dzień ale troche wiecej trzeba bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam wolną chatę na 4 dni i 24 h/dobę kompik. Akurat se strzeliłem nowego pada i monitor, jakoś to jest. A potem na narty z rodziną, może na desce się nauczę jeździć.

Ma ktoś jakieś praktycznie sprawdzone i w miarę aktualne info o warunkach na Mosornym Groniu? Albo na Pilsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 02:49, Barcyc666 napisał:

Hehe ja mam wolną chatę na 4 dni i 24 h/dobę kompik. Akurat se strzeliłem nowego pada i monitor,
jakoś to jest. A potem na narty z rodziną, może na desce się nauczę jeździć.

Jak się ma wolną chatę, to się imprezy urządza, a nie tylko gra :P Życia nie znasz ^_^

Dnia 16.01.2008 o 02:49, Barcyc666 napisał:

Ma ktoś jakieś praktycznie sprawdzone i w miarę aktualne info o warunkach na Mosornym Groniu?
Albo na Pilsku?

Słyszałem jedynie, że w Szczyrku w tym roku większość wyciągów nie kursuje, bo się górale nie dogadali w sprawie stoków :/ Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ferie to okazja do grania. Jedyny czas (prócz wakacji ofkors ;P) kiedy mogę zasiąść spokojnie przy kompie, i nacieszyć się kilkoma tytułami, bądź zabawić na trybie multi. Na wyjazd te 2 tygodnie to jednak trochę mało czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed założeniem tematu warto jest sprawdzić czy już nie istnieje temat o interesującym nas zagadnieniu, problemie. Gdy istnieje dopisać się.

"Jak korzystać z wyszukiwarki (by Tyhe)"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Gdzie spędzacie ferie? I co na nich robicie??? Od kiedy macie ferie?Ja mam od tej soboty! I to tego skrócone lekcje w tym tygodniu
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4110#u_179

Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować