Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WGA ogłasza nominacje dla gier - Wiedźmin na liście!

45 postów w tym temacie

Zaitsev

Writer's Guild of America ogłosiło nominacje do nagród dla najlepszego scenariusza gry. Na liście znalazł się także Wiedźmin, jednak strajk stowarzyszenia może spowodować odwołanie uroczystości wręczenia statuetek w Los Angeles.

Przeczytaj cały tekst "WGA ogłasza nominacje dla gier - Wiedźmin na liście!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simpsons ? Crash of the Titans ? Dead Head Fred ? Te gry sa nominowane do nagrody za najlepszy scenariusz?! LOL
Nie wiem, kto wybieral te gry, ale to jest chyba jakies nieporozumienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Atari???
...
No rozumiem że to wydawca w USA no ale to chyba CDP RED stworzyło....\Wiedźminowi należy się nagroda, tym bardziej z tych przedstawionych tu gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nominacji, liczę na to, że gala się odbędzie i Wiedźmin otrzyma to wyróżnienie, na które moim skromnym zdaniem zasłużył. Szczególnie na tle całej reszty nominowanych gier. Niestety strajk WGA jak do tej pory sparaliżował nie tylko produkcje nowych odcinków seriali i doprowadził do zawieszania lub zakończenia kilku z nich, ale spowodował nieliche kłopoty przy Złotych Globach. Ogólnie czarno to widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysoko mierzysz jak mówisz, że BG się chowa :] podoba mi się Wiedźmin, ale seria BG szczegolnie 2 jest jak dla mnie nie do przebicia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować