Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - patch 1.9 już dzisiaj!

91 postów w tym temacie

uwazam ze to nie przez TPSA bo gram w inne onlineowki i nie mam zadnych lagow tylko w wowie tak jest wiec to tylko i wylacznie wina wowa i blizzarda a dokladnie to blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:33, Jaro312 napisał:

uwazam ze to nie przez TPSA bo gram w inne onlineowki i nie mam zadnych lagow tylko w wowie
tak jest wiec to tylko i wylacznie wina wowa i blizzarda a dokladnie to blizzarda


A skąd ta mądrość? Przecież gram od kwietnia/maja a jakie kolwiek problemy zaczeły się w październiku i znikły.. I znów pojawiły się teraz.. Gdyby to był blizz to wszyscy by to odczuwali a nie w większości gracze z polski.. Ba w większości to problemy mają posiadacze łączy z TPSA! I jak tu zwalać wine na blizza gdy to posiadacze TPSA mają problemy?
Jeszcze całkiem nie dawno grałem z latency nie przekraczającym 250 w najgorszych momnętach a teraz wszystko padło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedziec? Dnia 03.01.2006 o godz. 02:35 Blizz, jak co miesiąc, sciagnął mi z konta abonament. Wszystko ładnie, pięknie aż do próby logowania (po wczesniejszym upaczowaniu do 1.9)... Wyskakuje info o wyczerpaniu czasu prepaid dle tego konta :/
Loguje sie na stronie na moje acc i co widze? Info Billing/Subscription puste... (przypominam że za miesiąc styczeń już zapłaciłem). Po próbie wprowadzenia danych karty (Visa E.) mam error na nr karty i tym 3 cyfrowym! Super! Kase ściągneli a ja nie moge grac! I dlaczego dane w Subscription zostały wyczyszczone??? Nowy rok czy co? Trzeba ponownie je wprowadzać? A nawet jeśli tak, to po wprowadzeniu tych samych danych (karty nie zmieniałem) mam błąd...
Ma/miał ktoś podobną "akcję"?

Co do lagów - Blizz dał ciała i już nic tego nie naprawi. Pojawiła się duuuuża rysa na wizerunku firmy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie te komentarze i zbiera mnie na śmiech. Bulicie kasę, macie problemy z lagami, niektórym kasa została pobrana, a grać nie mogą. Po co takie jazdy? Ja od czerwca nieprzerwanie gram w Guild Wars i na pingi nie narzekam, kasy żadnej nie tracę i bawię się doskonale. World of Warcraft kupiłem, zagrałem dwie godziny i... odsprzedałem kumplowi, który był na niego napalony jak świnia na trufle. Pograł do końca "darmowego" miesiąca i olał ten produkt, bo się znudził niemiłosiernie. Aktualne problemy tylko sprawią, że coraz więcej ludzi podziękuje Blizzardowi za wyciągnięcie z nich kasy i już więcej nie będą płacić - zrezygnują całkowicie z gry w WoW, albo przejdą na "prywatne" serwery, które są totalnie do du... pupy. ;) No ale cóż: nadal pozostanie ten wspaniały wynik, którym szczycą się wszyscy maniacy WoW: 5 mln aktywowanych kont... Pewnie połowa tych kont od dawna nie była aktywna, ale tego już nikt nie bierze pod uwagę - nie ma to jak dobry "chłyt marketindody". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 08:17, Pajonk78 napisał:

Czytam sobie te komentarze i zbiera mnie na śmiech.


Super, że się z nami podzieliłeś swoim zdaniem. Niestety jak ktoś złapał się w magię WoW''a to już nie ma dla niego ratunku i żadne problemy z lagam ani marne namiastki gry on-line typu GW już mu nie pomogą.

Jeżeli GW tak Ci się podoba, to graj, nikt Ci nie broni. Jeżeli masz jakiś kompleks, to nie przychodź go leczyć tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenię bliza za starcrafta i warcrafta i wogle ale mam wrażenie że wielkość WoWa zaczyna ich przerastac i mają trudności z objęciem tego wszystkiego pod względem technicznym, a przecież populacja "Wołków" jeszcze się powiększy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na Neostradzie 6Mb nie laguje... :D. Więc odpowiedź nasuwa się sama, kupcie u nas najszybszą neostradę, a nie będzie wam lagować >_<. A jak nie kupicie, to fora ze dwora!! =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 09:42, Efremz napisał:

Wow "Pajonk78", nie ma to jak osądzanie kogokolwiek/czegokolwiek po 2h styczności. Dzięki Bogu,
że tacy ludzie grają właśnie w GW a nie WoWa. Nie ma to jak whine whine whine z rana, co ?


Wiesz są też ludzie, którzy z grami mają do czynienia od około 15 lat i wystarczy im niekiedy właśnie taki czas spędzony przy danym tytule, aby ocenić czy jest on coś wart. Poza tym chyba nie doczytałeś reszty mojego kometarza: znajomy, któremu odsprzedałem swój egzemplarz gry pograł sobie do końca okresu "darmowego" i również podziękował - aktualnie wspólnie gramy w GW i jakoś na nic nie narzekamy.

Crolug nie każdego stać na tak drogą opcję Neo, aby grać w grę za którą trzeba jeszcze bulić co miesiąc. ;) A Guild Wars działa dobrze nawet na modemach. ;)
A jak nie kupicie, to fora ze dwora!! =/ - iście dorosłe i inteligentne stwierdzenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 08:02, ace napisał:

Loguje sie na stronie na moje acc i co widze? Info Billing/Subscription puste... (przypominam
że za miesiąc styczeń już zapłaciłem). Po próbie wprowadzenia danych karty (Visa E.) mam error
na nr karty i tym 3 cyfrowym! Super! Kase ściągneli a ja nie moge grac! I dlaczego dane w Subscription
zostały wyczyszczone??? Nowy rok czy co? Trzeba ponownie je wprowadzać? A nawet jeśli tak,
to po wprowadzeniu tych samych danych (karty nie zmieniałem) mam błąd...
Ma/miał ktoś podobną "akcję"?


Mój luby zafundował nam dwa konta WoW-a i po przegraniu 40 początkowych dni (guest-pass i "darmowy" miesiąc) moje konto zostalo zamrożone a jego nie, mimo że wklepana była ta sama visa electron. Co prawda doszliśmy na razie do wniosku, że ta kartą nie da się płacić w internecie (ale operacji w banku nie było jeszcze kiedy sprawdzić)... ale i tak widać z tego, że ten system nie działa tak jak powinien. Oczywiście od pomocy technicznej niczego się nie można dowiedzieć (przyslai wycinek z FAQ), a na stronie konta (blizzardowego) nie ma historii operacji. Mam tylko nadzieję, że mimo komunikatów o błędzie nie okaże się, że kasę jednak sciągneli.

Ogólnie to ostatnio doszłam do wniosku, że każda firma po osiągnięciu pewnej wielkości zaczyna się zachowywać jak tepsa. Tzn, np +gsm czy aster ostatnio dały mi tego dowody, chociaż odinstalowywanie neostrady pozostalo w mej pamięci wydarzeniem wyjątkowym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem chwile w Guild Wars i tak przereklamowanej kaszany to jeszcze nie widziałem. Właściwie to nie wiadomo co to jest. Wymysłili sobie jakąś nazwę MMOCoRPg czy jakoś tak, bo ani to MMORPG ani cRPG.Mamy XXi wiek, a GW daje nam nudną i liniową do bólu fabułę, postacie rysowane ala manga, no i te "niewidzialne ściany" - szczyt myśli technicznej pierwszej połowy lat 90-tych. No ale cóż można otrzymać za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za argumentacja...
1. "Nudną i liniową do bólu fabółę" - czy to nie jest przypadkiem subiektywna ocena?
2. "Postacie rysowane ala manga" - to już jest subiektywne do bólu, tego nie komentuję =/
3. "Niewidzialne ściany" - nie powiedziałbym, żeby były w miejscach, gdzie komukolwiek jakoś szczególnie przeszkadzają...

A nawet, gdyby GW miał wszystkie te "wady", to w zamian oferuje nam brak comiesięcznych płatności, świetną grafikę ("szczyt myśli technicznej pierwszej połowy lat 90-tych." Emm...) i brak problemów z lagami z TPSA.
Ale przyznam, że jednak GW nie ma tej magii co WoW.

A Wy, Polacy, też jesteście świetni, mówiąc, że tylko my mamy takie problemy z lagami. A kaczor prawda, to się dzieje w całej Europie. Widzę, że bardzo zainteresowaliście się problemem, skoro o tym nie wiecie - problem jest opisywany przez setki europejskich graczy na oficjalnym forum technicznym WoW-Europe.

Mega - Szyma: Czy my przypadkiem nie należymy do tej samej gildii? Knights of Poland na Bronzebeard''zie? ;] (My name''s Yenny, nice to meet ''ya)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofc ten problem dotyczy m.in. portugalczykow, ktorzy laguja juz od pazdziernika i nikt do tej pory nic z tym nie zrobil :/ To co w polsce sie dzieje to ewidentna wina TPSA ktora ma nieudolne podlaczone styki z glowna linia sieciowa i to jest ten problem. Wracajac do patcha to jest to bardzo rozbudowana latka, ktora daje kolejne ciekawe mozliwosci w grze no i nowa kraina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innej bajki. Moze ktos z was wie czy juz mozna wykupywac godziny zamiast placic za miesiac? Oczywiscie w WOW w wersji europejskiej. Dla mnie godziny by byly duzo bardziej odpowiednie niz miesiac bo i tak gram tylko w weekendy po 3-5godzin dziennie. Jesli ktos wie prosze odpiszcie i z gory wielkie THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wiesz problemy z lagami kiedyś były praktycznie... Jakby to określić.. Prawie nie istniały.. Pojawiły się pierwsze problemy około paździerkina i potem znikły.. Pojawiły się znów teraz i pewnie lada chwila znikną.. Zresztą dotyczy to praktycznie tych co korzystają z usług TPSA:/ Czyli wina wcale nie musi leżeć po stronie Blizza.. Który stara sie rozwiązać problem..

Teraz.. Poczytałeś sobie kilka marudzeń i co? Oceniłeś już WoW-a? Że tak reklamujesz nam GW? No na modemie również da siegrać w WoW-a:) I to całkiem nieźle;) ja mam neo 128 i grając od kwietnia/maja praktycznie nie miałem problemów oprócz wyżej wymienionych.. Tak zawsze wszystko działało pięknie i latency wachało się pomiędzy 80-250;) Czyli ślicznie..

No i ja grając w WoW-a nie mam zamiaru kupować GW.. Bo po co? To Inna gra i a ja chcę grać w Warcrafta.. Nie chcę grać w "okrojonego" MMORPG jakim jest GW.. To inny typ zabawy i ma inne podejście do zabawy.. Ja uwielbiam wolność w świecie WoW-a i choć by z tego błachego powodu nie zmienię jej na GW..

Pozdrawiam i dobrej zabawy życze z GW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ten patch to chyba najgorsza pomyłka Blizzarda, ile tutaj błędów jest, zabite ciało mooba ucieka ci sprzed nosa i wędruje w przód i nijak mozna wziąźć od niego przedmiotów, inny przypadek to taki że koleś walczył z niewidzialną postacią w duelu :| No i najciekawsze, zaatakowałem krokodyla, po chwili zaczął uciekać, nie wiem czemu, no ale go olałem i poszedłem w swoja stronę, okazało się jednak że wciąż mnie atakował, a że jego szybkość została pomnozona x2 nijak było go dogonić i skończyłem na cmentarzu,

gg blizz nie ma co, tak niedorobionego patcha mogli wogule nie wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować