Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan zadebiutuje już 25 marca

21 postów w tym temacie

Wnioskuję, że klimat rozgrywki będzie bić na głowę ten z World of WarCraft. Tylko czy gra odniesie taki sam sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super gra jak widać po screenach (... i filmikach) będzie a raczej zmiecie świat gier MMO ponieważ gra zapowiada się obiecująco chętnie wezmę udział w beta-testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być boska....cudowna....i mam nadzieje że pobije Wow na głowe....niech ktos w końcu zdetronizuje króla :) oby tylko przesunięcie beta-testów i premiery nie wpłynelo na jakoś rozgrywki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że dostane się na testy :) gra zapowiada się miodnie nawet przełknę abonament
oby była tak ciekawa i interesująca jak książki pytanie do CDP co z polonizacją ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... w sprzedaży od... wrzesień 2008
Nieźle nieźle CDP zamierza wydać gre z... 6 miesięcznym poślizgiem, hahaha... super super, no ale zawsze mogło być gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie interesuje granie w tego mmorpg''a tylko chcialbym wiedziec jedna i wazna rzecz.
Czy swiat bedzie otwarty dla graczy jak w przypadku wow''a czy bedziemy sie spotykali z graczami w scisle tylko okreslonych miejscach ja w przypadku guild wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja zrobię jak z każdym kolejnym MMO, poczekam cierpliwie na pierwsze recenzje, jeżeli będą na plus to poczekam na triala, którego ściągne i grę wypróbuję - jeżeli w ciągu pierwszej godziny gry nie poczuję żadnej magii do tego tytułu, to odinstaluję i o grze zapomnę na wieki. Tak jak to zrobiłem np z LOTRO (które choć aż takie złe nie jest, to jednak wydało mi się zbyt drętwe, a gameplay niemalże anemiczny).

Aha - sukcesu WoWa żadna tego typu gra raczej nie zdetronuzije. WoW osiągnął sukces dzięki swojej prostocie, dzięki temu że łatwo się w niego wkręcić i także w dużej mierze dzięki temu, że klimacik w WarCrafta to lekka baśń z przymrużeniem oka :) To właśnie dlatego w WoWa gra 10 milionów graczy w bardzo szerokim przedziale wiekowym, gra po prostu trafia do mas - wątpie aby nadchodzące gry MMO trafiły aż do tylu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:07, Sth`Devilish napisał:

Heh, a ja zrobię jak z każdym kolejnym MMO, poczekam cierpliwie na pierwsze recenzje, jeżeli
będą na plus to poczekam na triala, którego ściągne i grę wypróbuję - jeżeli w ciągu pierwszej
godziny gry nie poczuję żadnej magii do tego tytułu, to odinstaluję i o grze zapomnę na wieki.
Tak jak to zrobiłem np z LOTRO (które choć aż takie złe nie jest, to jednak wydało mi się zbyt
drętwe, a gameplay niemalże anemiczny).

Racja, ale system walk ma być w AoC niesamowity i oby tak było....

Dnia 18.01.2008 o 00:07, Sth`Devilish napisał:

Aha - sukcesu WoWa żadna tego typu gra raczej nie zdetronuzije. WoW osiągnął sukces dzięki
swojej prostocie, dzięki temu że łatwo się w niego wkręcić i także w dużej mierze dzięki temu,
że klimacik w WarCrafta to lekka baśń z przymrużeniem oka :) To właśnie dlatego w WoWa gra
10 milionów graczy w bardzo szerokim przedziale wiekowym, gra po prostu trafia do mas - wątpie
aby nadchodzące gry MMO trafiły aż do tylu osób.

Gdyby coś miało powtórzyć ten sukces, to by musiała właściwie to być gra, która byłaby jak WoW - rewolucjąw gatunku (ew. czymś ZUPEŁNIE nowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 01:08, Gol Galad napisał:

Gdyby coś miało powtórzyć ten sukces, to by musiała właściwie to być gra, która byłaby jak
WoW - rewolucjąw gatunku (ew. czymś ZUPEŁNIE nowym).


Nie musi być aż taką rewolucją - wystarczy, że zostałaby porządnie wykonana, łączyłaby w sobie wszystkie najlepsze cechy i rozwiązania obecnych MMO i do tego była płatna (tak, wierzcie lub nie, ale to właśnie abonament sprawia, że gra ciągle się rozwija i ciągle powstają do niej OGROMNE patche, zawierające masę usprawnień i mini-dodatków). Jakby teraz powstało coś na wzór WoWa, z systemem skilli oraz profesjami z GW, rozbudowane jak LOTRO (dom, siedziba gildii i wiele innych ciekawostek) i z możliwością np podróżowania także po morzu (kupić statek i zabawić się w pirata? czemu nie!), to po prostu bym się na taką grę rzucił, choćby nie wiem jak wiele reczy kopiowała z istniejących już gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że przy tym terminie będzie to powtórka Vanguarda - wydanie i zarżnięcie jednoczesne niedopracowanej gry o ogromnym potencjale. A szkoda, bo od dawna czekałem na jakiś tytuł nie dla głupawych 10-13 latków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować