• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
TtittaX

Ścinający się komp w grach

Pytanie

Mam problem z moim komputerem. Kiedy gram w grę czasami robi dziwną rzecz. Zacina się i nic nie idzie zrobić, jedynym wyjściem jest reset kompa. Zdaża mi się to dość często a w grach to prawie wszystkich jakie gram (są to mn. Heroes of Might and Magic V, Fable Zapomniane Opowieści) w nich dzieje się to najczęściej. Co mam zrobić by zlikwidować ten uporczywy problem. Dodam iż ostatnio komputer był w naprawie bo coś się zrobiło z płytą główną. Z góry dzięki za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.01.2008 o 16:26, TtittaX napisał:

Mam problem z moim komputerem. Kiedy gram w grę czasami robi dziwną rzecz. Zacina się i nic
nie idzie zrobić, jedynym wyjściem jest reset kompa. Zdaża mi się to dość często a w grach
to prawie wszystkich jakie gram (są to mn. Heroes of Might and Magic V, Fable Zapomniane Opowieści)
w nich dzieje się to najczęściej. Co mam zrobić by zlikwidować ten uporczywy problem. Dodam
iż ostatnio komputer był w naprawie bo coś się zrobiło z płytą główną. Z góry dzięki za pomoc.
:-)

radzę zajrzeć tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32743#u_1
wątek o problemach z kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

& fukosek

Możliwe, że problem leży w zasilaczu. Często właśnie takie nagłe zawieszanie jest spowodowane jego awarią. Od tego proponowałbym zacząć szukając przyczyn.
A jak chcecie dalej o tym podyskutować, to zapraszam do podanego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podałeś link do tego tematu.... :/
Komputer zacina się, bo jest słaby.... Nie wymagajcie od starych komputerów,że będą na nich chodziły dobre graficznie gry.. A Fable i Heros V to gry o ogromnych obszarach. Jeśli macie słaby procek to nic nie zrobicie. Gry będą się zacinały, bo komp za wolno myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować