Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warren Spector o grze Deus Ex 3

17 postów w tym temacie

Ekipa da sobie radę gdy wbije sobie do głowy że DE jest "RPG z widokiem FPP" a nie "FPP/FPS/other shooter type". 2 lata? Tyle jeśli nie więcej potrzebowała stara ekipa na zrobienie boskiego DE1. Nie wiem ile robili DE:IW.
Niechaj pracują i dopieszczają tytuł ile mogą. Ja i inni poczekamy, nie potrzeba nam zabugowanego (oby nie uproszczonego!) gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Twórca marki Deus Ex, Warren Spector, ma nadzieję, że przed premierą trzeciej części serii otrzyma tajną kopię wersji beta gry. W jednym z ostatnich wywiadów wyraził swoje zadowolenie faktem, że jest traktowany przez pracowników Eidosu jako autorytet.

Przeczytaj cały tekst "Warren Spector o grze Deus Ex 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dojdzie do tego, że ta beta wycieknie komuś albo ktoś ją wykradnie Warrenowi... :3
A czekać to każdy gracz może, bo nawet gdyby mieli robić jeszcze 3 lata, to lepiej, oby im to wyszło solidnie, Deus Ex to nie byle jaka marka....

btw Do tego tematu też nie można się dostać przez forum... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony pan Spector ponosi częściową odpowiedzialność za fiasko znane jako invisible war. Ale jeżeli widzi ,że team sobie poradzi to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 - przeszedlem
2 - nie działa ;/ problemow z tym tyle, patche nie dzialaja, wlaczyc sie nie chce, a jak sie wlaczy to sie poziom nie zaladueje.........
3 - nie ruszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam z niecierpliwością grałem w deus ex 2 i mi się bardzo podobało ja jeszcze bym chciał żeby deus 3 był podobny do Mass Effect ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spector niestety... znając życie gra będzie Multiplatformą nie tylko na PC ale też i na konsole.. A wiemy jak uproszczone gry są na Xboxa i resztę -_-'' Tak jak Bioshock miałbyć spadkobierca Systsem Shock 2 tak jak Oblivion został uproszczony na rzecz konsol. Tak boję się zarówno o Fallouta jak i o Deus Ex... Tytuły doskonałe zawsze będące chlubą PC i grami dość głębokimi. To wszystko moze się nie spełnić... I wszystko zostanie uproszczone -_-
Tyle ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak go rzeczywiście tak lubią i wielbią, to pewnie dostanie jakąś betę.

Deus Ex 3 zapowiada się na fantastyczną grę :) Świetnie napisana fabuła, piękna oprawa graficzna i prestiż poprzednich odsłon to tylko niektóre atuty, dla których warto kupić ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byle by .... brali DX1 jako podstawe pod DX3, a o nie wypale nazwanym DX2 niech zapomna ;) i wogole nic z niego nie czerpia :). Coz przyjdzie nam jeszcze troche poczekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować