Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Ostatnio zacząłem słuchać Sabatonu,i czasami płakać mi się chcę,jak słyszę te ich piękne piosenki o polakach. Nic dziwnego,że zdobyli taką popularność w Polsce,chociaż mi się wydaję,że mało ludzi wie co to za zespół,może się mylę. Lecz posłuchajcie ich 2 kawałków na YT: "Uprising" i "40:1". Są naprawdę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 16:22, bobobo napisał:

Ostatnio zacząłem słuchać Sabatonu,i czasami płakać mi się chcę,jak słyszę te ich piękne
piosenki o polakach. Nic dziwnego,że zdobyli taką popularność w Polsce,chociaż mi się
wydaję,że mało ludzi wie co to za zespół,może się mylę. Lecz posłuchajcie ich 2 kawałków
na YT: "Uprising" i "40:1". Są naprawdę piękne.

Ot, w power metalu masz dużo tego typu. Właśnie dlatego power niezbyt Mi się podoba, bo nieco toto patetyczne i nudnawe, chyba że chłopaki z kącika metalowego polecą tutaj coś niesztampowego...? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem chyba w jakiś temat, ale tylko linkiem, a jestem ciekaw opinii innych ludzi :)
Mój bicik: http://www.youtube.com/watch?v=Ju6vkoD70Bg
Nie wiem pod co to podchodzi, bo gatunków nie ogarniam: dance, pop, house, electro?
Wiem tyle, że na razie zdołałem osiągnąć prawie 500 wyświetleń w tydzień i wiem, że znajomym się podoba, niektórym nawet bardzo i wbrew pozorom nie jest to kwestia tego, że mnie znają, bo również kumple z zaskoczenia mi mówili, że podesłali to komuś, a ten ktoś powiedział, że jest to "za*biste". Szczerze jak dla mnie to fajny kawałek jest. Nawet mi wyszedł, nie żebym go jakoś chwalił, że "ktoś coś o nim powiedział" itp., ale cieszę się, że ludziom się podoba, bo przede wszystkim taki jest mój cel w tworzeniu muzyki, ale nie wiem dlaczego chcę więcej. Chcę żeby więcej ludzi mogło to zobaczyć, chcę żeby ktoś to zauważył, docenił, pomógł abym mógł tworzyć więcej :)
Tak więc jeżeli nutka wpadła wam w ucho to prosiłbym (jeśli macie ochotę) żeby podesłać to swoim znajomym i powiedzieć im, aby zrobili tak samo :P no i oczywiście czekam na opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wybrałem dobry temat ale cóż..
Szukam jakiejś składanki, albumu z muzyką świata .Co mam na myśli ?
A no muzykę etniczną z różnych kontynentów świata. Założę się, że kiedyś spotkałem się z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 22:05, Smileyer napisał:

Nie wiem czy wybrałem dobry temat ale cóż..
Szukam jakiejś składanki, albumu z muzyką świata .Co mam na myśli ?
A no muzykę etniczną z różnych kontynentów świata. Założę się, że kiedyś spotkałem się
z czymś takim.

http://rateyourmusic.com/genre/World+Music/ [top relases w prawym górnym rogu]
+
http://rateyourmusic.com/list/poeten/traditional_folk_music___world_music

Może być? =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie brakuje pary we wszystkim, brzmienie instrumentów można zgonić na produkcję, ale wokal mógłby być lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest jakiś gatunek muzyczny co brzmi mniej więcej tak : ''smoovie, moovie'' ? Coś takiego ? Ogólnie to taka nastrojowa, spokojna muzyka. Taką mniej więcej nazwę podał mi koleś w pizzerni : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 20:44, Maciej2194 napisał:

Wiecie może czy jest jakiś gatunek muzyczny co brzmi mniej więcej tak : ''smoovie, moovie''
? Coś takiego ? Ogólnie to taka nastrojowa, spokojna muzyka. Taką mniej więcej nazwę
podał mi koleś w pizzerni : D
Taką mniej więcej nazwę podał mi koleś w pizzerni : D
pizzerni
PIZZERNI

swoją drogą, to na pewno była pizzeria, a nie żaden pub obfitujący w napoje wyskokowe? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć spodnie jakie posiadają w teledyskach LMFAO ?? Takie kolorowe w paski/panterkę. Nie wiem dokładnie i nie widzę ich nigdzie :/ Of corse dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo wdzięczny jak ktoś podsunął by mi piosenkę o jesieni dla małych dzieci, czytajcie: wesoła, nie nawiązująca do smutnych tematów. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem skierowany tutaj bo szukam a wlaściwie wkleje jeszcze raz tutaj :)

----------------
Od pewnego czasu polubiłem słuchać takie spokojne utwory, które często pojawiają się w filmach S-F i Anime. Czyli bodajże jest to styl industrial / cyberpunkowy. No niestety ja się kompletnie nie znam na gatunkach muzycznych.

Obecnie co mam to soundtrack z filmu Ghost in The shell i bardzo podoba mi ta nutka: http://www.youtube.com/watch?v=9ZFhke6HoYQ (Ghost in the Shell Soundtrack Floating Museum).

Czy ktoś będzie wiedział co to za gatunek muzyczny? Bo chciałbym załatwić sobie płyty z podobną muzyką i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Przeważnie takie utwory lecą jak pokazują świat przyszłości czy to w grach komputerowych, czy w filmach dokumentalnych lub fabularnych. Proszę o pomoc :)
--------------

zostałem skierowany przez użytkownika meryphillia abym posłuchał kawałków twórczości Kenji Kawai..

Może ktoś jeszcze zna jakieś ciekawe płyty w podobnych brzmieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować