Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Wiem że już istnieje wątek o muzyce np. o metalu itp.
W tym wątku chodzi mi o wasze opinię na temat któegoś z rodźajów muzyki. O wyjaśnienie dlaczego słuchacie takiej a nie innej muzyki, co w niej takiego widzicie i dlaczego nie lubicie np. Disco-Polo ( ;) )
Chcę tu załączyć też wątek o radiach internetowych. Podajcie linki do słuchanych przez Was, dobrych regularnie działających.
Podam tu jedno :
www.antyradio.prv.pl - głównie polski punk
A także proszę Was o wypowiedzi na temat sprzętu audio takich jak Mp3Playery, Discmany. Które są lepsze zalety, wady i ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham każdego rodzaju muzyki. Disco Polo również (ale tylko to stare :P). Najbardziej lubie lata ''80, co nie znaczy że nie lubie muzyki współczesnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 10:35, GaNgStA napisał:

Ja słucham każdego rodzaju muzyki. Disco Polo również (ale tylko to stare :P). Najbardziej lubie lata ''''80, co nie znaczy
że nie lubie muzyki współczesnej.

Pink Floydów słuchasz? :D wkońcu to klasyka ;)
Z tego starego Disco-Polo to pewnie "Jesteś szalona mówie Ci" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:10, Szenk napisał:

Digitally Imported: http://di.fm/
Zwłaszcza Chillout - miodzio :)

To nie moje rytmy ;) Kiedyś tego słuchałem jak była taka audycja w radiu :P.
Czy mógłbyś podać argumenty [B]dlaczego[/B] słuchasz tej muzyki i co Ci sie w niej podoba? w tym wątku chodzi o to by poznać za i przeciw w słuchaniu różnych rodźajów muzyki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:24, WoWmen napisał:

To nie moje rytmy ;) Kiedyś tego słuchałem jak była taka audycja w radiu :P.
Czy mógłbyś podać argumenty [B]dlaczego[/B] słuchasz tej muzyki i co Ci sie w niej podoba?
w tym wątku chodzi o to by poznać za i przeciw w słuchaniu różnych rodźajów muzyki.
Pozdrawiam


Chillout dawali kiedyś w którymś z naszych stacji radiowych? Nawet nie wiedziałem :)

A dlaczego słucham? Od dawna lubiłem i lubię nadal muzykę elektroniczną (tą spod znaku np. Klausa Schulze). Lubię też słuchać - zwłaszcza w pracy - muzyki spokojnej i nastrojowej.
A muzyka nadawana w "zakładce" chillout w di.fm doskonale łączy ze sobą te elementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:26, WoWmen napisał:

A leciało :P w Fleszce :P około 22 w środy :D Obecnie fleszka to Antyradio najlepsze polskie radio :D (Rock i Metal :D)


Eeeech, to nie jest pora, w której słucham radia - zresztą w ogóle rzadko słucham radia w domu. Robię to tylko w pracy:)

A antyradio leci u mnie w robocie teraz non-stop. Jak mi się znudzi, zakładam słuchawki i słucham tego, co lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:38, Szenk napisał:

> A leciało :P w Fleszce :P około 22 w środy :D Obecnie fleszka to Antyradio najlepsze polskie radio :D (Rock i Metal
:D)

Eeeech, to nie jest pora, w której słucham radia - zresztą w ogóle rzadko słucham radia w domu. Robię to tylko w pracy:)

A
antyradio leci u mnie w robocie teraz non-stop. Jak mi się znudzi, zakładam słuchawki i słucham tego, co lubię :)

Heh to radio nie może się nudzić ;) chyba że leci Gastrofaza :p nie lubie słuchać o jedźeniu ;) ale Antylista roXX :D
Ja słucham radia cały czas nawet na lekcjach w szkole(dziecko jestem 16 lat ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 11:31, Jakub Wędrowycz napisał:

Ja z kolei przepadam za Reggae. Z rodzimych artystów mogę pocecić Natural Dread Killaz i oczywiście mój ulubiony DreadSquad
:D http://www.dreadsquad.com

Ja z regge najbardziej lubie BoBa Marleya :D Choć słucham metalu death i black ale dobrym regge nie pogardźe :D lubie muzyke taką rozluźniającą choć chillout jest na to lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2005 o 16:04, WoWmen napisał:

Pink Floydów słuchasz? :D wkońcu to klasyka ;)
Z tego starego Disco-Polo
to pewnie "Jesteś szalona mówie Ci" :D


Tak, Pink Floydów, Nirvane itp itd. A co do disko polo to masz racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 21:23, GaNgStA napisał:

Może mi ktoś podać jakieś fajne tytuły (nowe). Bo nie posiadam żadnego kanału MTV i nie znam żadnych nowości :(

A podasz przynajmniej rodźaj muzyki który Cię interesuje? ^^ bo wątpie by Fiński Indrustal Metal taki jak Turmionkatilot Cię interesował ;). Powiedź bliżej. Rap/HH/Metal/Dance/Techno/PoP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 22:16, WoWmen napisał:

> Może mi ktoś podać jakieś fajne tytuły (nowe). Bo nie posiadam żadnego kanału MTV i nie znam żadnych nowości :(
A
podasz przynajmniej rodźaj muzyki który Cię interesuje? ^^ bo wątpie by Fiński Indrustal Metal taki jak Turmionkatilot
Cię interesował ;). Powiedź bliżej. Rap/HH/Metal/Dance/Techno/PoP


Ten Fiński metal to słyszałem :] A co do rodzajów to każdy mnie interesuje =] Dawaj wszystko co fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować