Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Nawet niewiedziałem że słucham czegoś co się nazywa Drumn n'' Bass :D uwielbiam The Prodigy :) Ale nie słyszałem za dużo Ich kawałków :P wiele filmików które mam na kompie ma ich soundtrack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał przyjemność z zapoznaniem się z twórczością Red Choir, pod dyrygenturą Aleksandrova? Dla mnie to stanowi bardzo miłą odmianę od tego co leci na większośći kanałów muzycznych w TV (Tokio Hotel, Blog 27, nie będe wymieniał dalej, bo żal mi jest klawiatury:P) Dawno nie spotkałem się z czymś tak interesującym, jak słuchanie tych męskich chórzystów śpiewających Sojuz nieruszymyj riespublik swobodnych,
Spłotiła nawieki Wielikaja Rus'',Da zdrawstwujet sozdannyj wolej narodow,Jedinyj, moguczij Sowietskij Sojuz!^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie popsułą Ci się klawa od pisania tych "zespołów"? :P Pierwszy raz słysze o Red Choir. Są może gdzieś dema ich utworów? bo w googlach nic nie znalazłem o Nich :( to są stare utwory czy teraz nagrywane na stary wzór(nawiązanie do ZSRR)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetność zespołu przypada na okres gdy dyrygował nim Aleksandrov, czyli od końcówki trwania ZSRR do czasów nam jak najbardziej współczesnych (Chór ten wystąpił w zeszłym roku w Polsce). http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/411137 to jest link do dem. Są one jednak miernej jakości ( chyba były zgrywane jeszcze z płyt gramofonowych^^) Tu masz natomiast link do płyty która nagrana była w roku 1996. Wiem, że jest droga, ale jest naprawde warta tych pieniędzy (popytaj może ktoś z Twoich znajomych ma). Takiego Power''a do nauki to ja przy żadnej innej muzyce nie dostaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy widział ktoś może klip zespołu "Bloodhound Gang" o nazwie "uhn tiss uhn tiss uhn tiss" ?
Jestem bardzo ciekaw, czy ktoś wie co to za panienka sobie tak umcuje :) Jeśli ktoś wie, to proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:05, Locker HEHE napisał:

Uwarzam ze wszystkie inne zespoły nież System of the Down , Rammstein i HIM to jeden wielki
niewypał lecz mimo wszystko szanuje wasze poglądy

Mało słuchałeś ;) POsłuchaj sobie Disturbed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widzę dyskusje tylko na temat rodzaju muzyki. Mało postów odnośnie gdzie słuchać. Ja zaproponuje jedno miejsce: www.pandora.com. Ciekawy projekt, tworzymy własne radio poprzez wybór utworów, które nam się podobają lub nie. Program dobiera następnie sam kawałki uważając, że mogą nam się spodobać i robi to nie po wykonawcy czy gatunku ale poprzez zanalizowanie instrumentów, rytmu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji utworu. Na Vive od czasu do czasu leci teledysk. Przedstawia on imprezkę w... toalecie :) W każdej kabinie WC jest inna osoba. W jednej jest piękna przedstawicielka płci pieknej, która tańczy i od czasu do czasu robi mcy mcy mcy baby. W drugiej jest gostek, który podgląda ją przez dziurkę :P Na końcu owy gostek liże się z psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 19:19, Tomi_323 napisał:

Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji utworu. Na Vive od czasu do czasu leci teledysk. Przedstawia
on imprezkę w... toalecie :) W każdej kabinie WC jest inna osoba. W jednej jest piękna przedstawicielka
płci pieknej, która tańczy i od czasu do czasu robi mcy mcy mcy baby. W drugiej jest gostek,
który podgląda ją przez dziurkę :P Na końcu owy gostek liże się z psem :D


To własnie jest "Bloodhound Gang" a utwór nosi nazwe "uhn tiss uhn tiss uhn tiss".
I właśnie odnośnie tego klipu chciałbym wiedzieć co to za kobietka sobie umcuje :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną muzyką jest Rock, a ukochanym zespołem Queen.
Jeżeli ktoś też lubi ten zespół (albo też nie koniecznie) ;) może i się wypowiedzieć a ja chętnie wysłucham wszelkich opinii na ten temat ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Queen jest boski :) leci czasami w moim kochanym Anty Radiu. To jest poprostu boskie :D Jest to całkowicie inne od tego co zawsze słucham ale bardzo się mi podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do użytkowników winampa. Otóż chciałbym jak najelepiej wykorzystać basowe brzemienie używając equalizera. Czy ktoś mógłby mi pokazać jak najlepiej ustawić te suwaki żeby osiągnąć taki efekt ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał okazję przesłuchać album Tu Es Petrus pod dyrygenturą Piotra Rubika? Musze przyznać, że płyta ta zabiła mi niezłego ćwieka. Tak dla niezorientowanych jest to płyta wydana po śmierci JP II, będąca niejako syntezą jego najważniejszych nauk. Sam nie wiem, co o niej myśleć. Z jednej strony mamy poruszające utwory typu ,,Strumień'''' a z drugiej strony popadający w patos ,,Tu Es Petrus''''. Z ciekawości przeglądałem recenzje tego albumu w internecie i spotykałem się dosłownie z skrajnymi opinniami. Osobiście mimo tendencji niektórych utworów do popadania w ten nieszczęsny patos to album bardzo mi się podoba. Czy ktoś z was miał podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny poroblem z identyfikacją piosenki:

Na teledysku taki chłopak z lokowatymi włosami jeździ sobie po kraju na rowerze. Hmm i tyle ;) Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę :> Dawno temu (jakies 2/3/4 lata ? ) widzialem na vivie chyba taki teledysk niemeickiego zespołu. Byla to taka powolna piosenka a na teledysku szedl misiek (bylo widac ze to przebieraniec) nad morze a nad morzem byl taki ptak (tez wygladal na sztucznego). Bardzo prosilbym o nazwe zespolu plyte i tytul tej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam taki śmieszny teledysk z taką żółtą jakby małpą co jeździła z jakimś klientem w samochodzie xD i chyba ciągle wcinała parówki ale nie jestem co do tego pewien :] jak ktoś to pamięta co było niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować