Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable i nie tylko - czyli nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

63 postów w tym temacie

Domek

W naszym sklepie pojawiła się możliwość przedpremierowego zamówienia kilku nowych gier. Znane z konsoli Xbox, hitowe Fable Petera Molyneux w rozszerzonej wersji na PC oraz MotoGP: Ultimate Racing Technology 3 i Conflict: Global Storm.

Przeczytaj cały tekst "Fable i nie tylko - czyli nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego tylko 20wPLN można wykorzystać przy zakupie???
2. Dlaczego nie ma informacji o żadnym ekskluzywnym prezencie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 14:09, kizi napisał:

1. Dlaczego tylko 20wPLN można wykorzystać przy zakupie???

pewnie dlatego że kosztująca kilkanaście pln przesyłka jest darmowa + w zestawie ma być prezent

Dnia 04.01.2006 o 14:09, kizi napisał:

2. Dlaczego nie ma informacji o żadnym ekskluzywnym prezencie???

ploty chodzą że będzie i prezent i jeszcze coś. pewnie podadzą szczegóły niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się demko Fable''a. Z opisu niewiele wiemy o fabule, która zwykle dużo zdradza z klimatu gry. Trochę wiećej mówią screeny, ale to dla mnie za mało, żeby kupić grę przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 14:09, kizi napisał:

2. Dlaczego nie ma informacji o żadnym ekskluzywnym prezencie???

Jest napisane, że prezent będzie, nie wiadoma na razie, co to będzie (patrz wytłusczony druk w opisie zamówienia pre-order)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, też jestem za opcją FABLE DVD :) A ja mam pytanie: czy lokalizacja będzie kinowa (tak jak jest napisane w opisie) czy "pełna polska wersja językowa" - jak to jest napisane trochę niżej tego samego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ja rozumiem Polska zacofany kraj ale zeby gry nadal na cd wydawać... Mnie osobiscie wkurza jak mam 4plyty cd i mieszanka. CDP jest ok ale z tymi cd-kami przeginają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie grałem w angielską wersje fable i odrazu zdecydowałem się na zakup polskiej wersji (tylko jak ją spolszczą :/). Pewnie dlatego tylko 20wPLN bo pokrywają przesyłke i jeszcze prezent ma być. Ja po zobaczeniu tego newsa odrazu kliknołem zamów !!! POLECAM !!! bardzo udana gra i klimat mi sie podoba (te głosy osób w tle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:06, Peterek1992 napisał:

Jezu ja rozumiem Polska zacofany kraj ale zeby gry nadal na cd wydawać... Mnie osobiscie wkurza
jak mam 4plyty cd i mieszanka. CDP jest ok ale z tymi cd-kami przeginają


zgadzam się z toba w 100% mogli by chociaż wydać wersje na DVD i CD choć przecież nagrywarka DVD kosztuje ok. 150zł a to majątek nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym kupil Fable''a (gralem juz u kumpla i bardzo mi sie spodobal) ale juz zamowile HOMM''a piatke tak wiec narazie nic nie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newerar:
Na tej karcie chyba Fable nie pojdzie poniewaz wymagany jest system Pixel Shader co najmniej wersja 1.1 i wspolpraca z directx''em 9.0 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować