Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable i nie tylko - czyli nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

63 postów w tym temacie

No Fable to ciekawy tytul. No i CDP daje duzo goddies co bardzo zacheca do kupna dobra robota !
Nikt nic nie mowi o Global storm, o tej grze nie slyszalem, a moze jednak jest godna uwagi, wkoncu to 35 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, może narzekam ale mi się nowe premiery CDP nie podobają. Racja nie ich wina, ale na jakiś porządny hit by zdobyli licencję i ją wydali. Wydaje w Polsce co prawda CDP wszystkie gry Blizzarda, ale oni gierę wydają raz na 3 lata :D. A poza tym to jak kogoś stać na kompa co pociągnie Fable (nie żeby to był jakiś potwór) to stać go też na DVD. No co? Tego, że FEAR''a wydali na CD to im nie zapomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable jest to bardzo dobrze zrobiona i dopracowana gra i jeśli ktoś gra w gry tylko po to, żeby przejść główny wątek i móc później się chwalić, że gre przeszedł, to faktycznie zabawa na weekend. Można jednak sprówać naprawde żyć swoją postacią w tym świecie (znaleźć sobie żone, przejąć sklepy) i wykonać misje poboczne (srebrne klucze, drzwi demonów itp.). Ja tą gre przeszedłem 2 razy na Xbox''ie i ją polecam każdemu kto lubi gry cRPG, a po więcej szczegółów na temat tej gry odsyłam do poradnika: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=429&PART=10&PAGE=1

Żałuje tylko, że gra nie została wydana po polsku na X-a bo na PC-cie nie grywam, a z chęcią bym w nią pograł jeszcze raz w naszym ojczystym języku :) No nic może z czasem CDP wejdzie na rynek konsol, a ich wizytówką będą gry zawsze z PL na pudełku :D ale póki co nie ma sensu się odzwyczajać od anglika na konsoli, a więc wracam do Jade Empire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też grałem i gram w fable na PC po angielsku i powiem że bardzo fajna gra i klimat. Mam jedno pytanie dla weteranów tej gry: Gdzie moge sprawdzić na jakiej drodze jestem (dobrej lub złej) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań Fable: gram na sprzęcie GF 5200 128/128, Athlon XP 1600+, 512 Ram i gierka działa mi płynnie. Na GF 2 MX 64 na pewno nie pójdzie właśnie z powodu braku Pixel shader. Słabsze procki bedą miały komunikat, że komputer nie spełnia wszystkich wymagań, ale mimo tego grę da się ruszyć. Co do długości Fable, to tak jak powiedział jeden z poprzedników, główną linie fabularną (złote questy) da się szybko przejść, natomiast jeśli się chce zobaczyć co więcej gra oferuje, to rozgrywka potrwa dłużej. Ja gram już ponad tydzień (oczywiście nie całymi dniami) i jestem w połowie głównego watku fabularnego, bo bawię sie w różne poboczne i musze przyznać zabawa jest przednia. Ciekawe zagadki, różne konkursy, gry hazardowe no i oczywiści sieczka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zapłacisz. Bo Fable przyślą Ci w momencie premiery a te pozostałe od razu. :-) Będziesz miał dwie przesyłki - za jedną płacisz. Inna sprawa czy jesli zamówi sie same pre-ordery to trzeba prłacić? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 08:09, HumanGhost napisał:

W sumie to zapłacisz. Bo Fable przyślą Ci w momencie premiery a te pozostałe od razu. :-) Będziesz
miał dwie przesyłki - za jedną płacisz.

no nie wiem, jeśli będzie to w jednym zamówieniu to wyślą chyba łącznie.... nie wiem właśnie...

Dnia 10.01.2006 o 08:09, HumanGhost napisał:

Inna sprawa czy jesli zamówi sie same pre-ordery to
trzeba prłacić? :-)

na chłopski rozum nie trzeba płacić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 08:03, Evil Khan napisał:

Mam pytanie. Czy jeśli zamówię Np: Fable z darmowym transportem i do tego ze 3 gry ze sklepu
gram to coś zapłacę za przesyłkę ?


nie zapłacisz, ale musisz pamietac, ze gry otrzymasz dopiero w czasie, kiedy wszystkie beda dostepne.

jesli jednak bedziesz chcial dostac te dodatkowe gry oddzielnie to koszt przesylki bedzie doliczony normalnie,
powinienes jednak wczesniej nas o tym poinformowac :).

moge tez dodac, ze aktualnie pracujemy nad mozliwoscia dzielenia przesylek tak,
aby mozna bylo w wygodny sposob i zgodnie z wlasnymi potrzebami zamawiac i otrzymywac zamowione juz towary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 14:49, shrekinator napisał:

panowie a jak jest ze sterowaniem postacią jest pc-towa czy konsolowa

a co to znaczy "pc-towa" i "konsolowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 15:32, penny napisał:

> panowie a jak jest ze sterowaniem postacią jest pc-towa czy konsolowa
a co to znaczy "pc-towa" i "konsolowa"?


cholera, za szybko klepnalem w "dodaj". napewno nie mozna pograc na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 15:33, penny napisał:

> > panowie a jak jest ze sterowaniem postacią jest pc-towa czy konsolowa
> a co to znaczy "pc-towa" i "konsolowa"?

cholera, za szybko klepnalem w "dodaj". napewno nie mozna pograc na padzie.


Hmmm ? Co za problem ? Podłączasz pada (Ej ! nie tego od XBoxa ! Dobrze , odłóż to na ziemie baaardzo dobrze...) wchodzisz w ustawienia twojego profilu w "KONTROLSY" no i dalej się już chyba domyślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro tak twierdzisz. ja w to nie gralem. zrelacjonowalem jedynie narzekania znajomego, ktory to sobie kupil w dniu premiery w us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować