Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable i nie tylko - czyli nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

63 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 14:32, lampak napisał:

> 2. Dlaczego nie ma informacji o żadnym ekskluzywnym prezencie???
Jest napisane, że prezent będzie, nie wiadoma na razie, co to będzie (patrz wytłusczony druk
w opisie zamówienia pre-order)


Właśnie nad tym ubolewam, że nie wiadomo jaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 16:31, Smok Wawelski napisał:

Do CDP
Jak to jest z tą lokalizacją - pełna czy kinowa? Bo w opisie są obie. Może do wyboru ;)


Faktycznie w końcówce opisu na stronie znajdowała się sprzeczna informacja o "pełnej polskiej wersji językowej". Gra zostanie wydana w kinowej polskiej wersji językowej, tak jak informowało właściwe pole poniżej nazwy i ceny gry. Za wprowadzający zamieszanie dopisek bardzo przepraszamy - już zniknął ze strony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram namiętnie w Fable wersję ENG i nie mogę się doczekać polskiej :) Wersję rodzimą przejdę dokonując tym razem wyboru ścieżki "złej" i jestem ciekaw róznic tak w postaci bohatera jak i samej rozgrywce. Nie wiem, ile zaliczyłem już fabuły, ale z tego, co zagrałem do tej pory - gra jest niesamowita :) Może nie jest aż tak wciągająca jak Gothic, jednak ma w sobie coś niesamowitego. No i ta grafika... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge wam powiedzieć, że Fable jest bardzo fajne, chodź wszystkiego co Piotruś mówił to się nie spodziewajcie.

Ja sobie kupiłem jakiś czas temu w angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:47, Colidor napisał:

Gram namiętnie w Fable wersję ENG i nie mogę się doczekać polskiej :) Wersję rodzimą przejdę
dokonując tym razem wyboru ścieżki "złej" i jestem ciekaw róznic tak w postaci bohatera jak
i samej rozgrywce. Nie wiem, ile zaliczyłem już fabuły, ale z tego, co zagrałem do tej pory
- gra jest niesamowita :) Może nie jest aż tak wciągająca jak Gothic, jednak ma w sobie coś
niesamowitego. No i ta grafika... :)


A czy ta Fable jest AZ tak krotka? Slyszalem ze 10 godzin i po gierce... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Fable nareszcie dostepny w pre-orderze, bardzo dlugo czekalem na te gre. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode, czekam na info dot. prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ten ból wydać kupe kasy na udany weekend. Można mieć nadzieję, że granie dobrym i złym posiada jakieś znaczące różnice(oprócz wyglądu) oraz fakt "trzech profesji"(ale czuje coś w stylu super hero ze statsami na max''a) przedłuży czas gry... Może niech wypowiedzą się ludzie, którzy grali to napewno zaoszczędzi rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpie tego: gra na weekend. Teraz kurka wydawcy robią gry w myśl zasady ''szybko łatwo i przyjemnie''. Kiedyś w jedną gre można było grać i grać zanim się ją przejdzie, a teraz weekend niezbyt wymagającej rozrywki i koniec.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować