Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stan prac nad grą Disciples 3

36 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Na dobry początek 2008 roku studio Akella przygotowało podsumowanie dotychczasowych prac nad grą Disciples 3. Ogłosiło, że część kluczowych dla rozgrywki elementów jest już gotowa, a gra zbliża się powoli do premiery, ustalonej na trzeci kwartał 2008 roku.

Przeczytaj cały tekst "Stan prac nad grą Disciples 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drugą część Disciplesa gram ciągle do tej pory, wciąga mnie nawet bardziej od Heroes-ów 3 :D Świetna gra, nie mogę się po prostu doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce chyba nadal nikt się nie przyznaje do zamiaru wydania tej gry. Gdyby się nawet taki znalazł to biorąc pod uwagę poślizgi pewnie wyjdzie nie wcześniej niż w 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj grało się w drugą część, grało ;)... Jestem ciekaw, jak twórcom wyjdzie trójka. Chociaż po ciągłych przesunięciach premiery, o końcowy produkt martwić się raczej nie powinniśmy. Ale z drugiej strony, powinniśmy nie oznacza musimy ;P...
Btw. Małego kfiatka wyłapałem ;): "Patrząc na powyższe informacje, kolejne przesunięcie przesunięcie premiery nie wydaje się prawdopodobne..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep -> faktycznie, fixed. Thx.

A propos D3 - czekam cierpliwie :) Mam tylko nadzieję, że przed premierą wyjdzie demo i przekonam się, czy pójdzie na moim sprzęcie (po wpadce z Wiedźminem drugi raz w ciemno nie kupię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Diciples III czekam z utęsknieniem. Jednak mam jedno zastrzeżenie, a dotyczy one ilości frakcji. Dlaczego usunęli moje dwie ulubione? Tj. Hordy Umarłych i Górskie Klany? A poza tym pytanko innej materii. Czy wiadomo już, kto będzie dystrybutorem tego tytułu w Polsce i jak jest szansa na to, że będzie to CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 18:27, Renor Mirshann napisał:

gothicsheep -> faktycznie, fixed. Thx.

Np.

Dnia 19.01.2008 o 18:27, Renor Mirshann napisał:

A propos D3 - czekam cierpliwie :) Mam tylko nadzieję, że przed premierą wyjdzie demo i przekonam
się, czy pójdzie na moim sprzęcie (po wpadce z Wiedźminem drugi raz w ciemno nie kupię).

Tia, ja się już tak nadziałem z Gothiciem 3. Choć to bardziej moja wina, bo niepotrzebnie kupowałem go w ciemno przed wymianą sprzętu. Okazało się, że otrzymałem jakiś wadliwy RAM i coś z płytą główną się uszkodziło, więc zrezygnowałem z dalszego upgrade''u. Ale, co najważniejsze, kaska nie przepadła ;P.
A na demko Disciples 3 także w sumie czekam, choć na moim totalnym złomie szansa, że nowa produkcja będzie jako tako chodzić jest minimalna ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, misji jak i ras będzie więcej, ale w kolejnych 2-3 dodatkach, które będą wychodziły w pewnych odstępach czasowych od premiery gry. Mogę się założyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwójkę zagrywałem się naprawdę dużo, a na trójkę czekam z niecierpliwieniem. Mam nadzieję że gra się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO Disciples 3 już schrzanili. Akella odeszła od Disciplesowej formy, zbliżając się do Heroesów i ograniczyła liczbę ras. To nie dobrze. Nie chce mi się wierzyć, że zamiast kontyuować imo świetną formułę Disciples postawili na Heroesowy tryb walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I waśnie dla tej Gry będę kupował nowego komputera. Grałem w Disciples I i II, świetne gry, według mnie dużo lepsze od Herosów.
Mam wielka nadzieje ze gra zostanie wydana przez CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie za mocnego odejścia od poprzedników i zostanie utrzymany klimat, to Disciples będzie jadło na śniadanie inne gry tego typu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie na Gram.pl ukazał się jakiś news dotyczący D3. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że CDP jest bardzo zainteresowany wydaniem tej gry. Mam nadzieję, że jej premiera nie będzie już przekładana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to niesamowicie, grafika nawet lepsza niż w HoM&M V !
Ciekawi mnie jaka będzie czwarta rasa, chociaż częściowo bym powiedział, że to orkowie będą (w DII:Bunt Elfów, bodajże w misji gdy podbijaliśmy fortecę Górskich Klanów, orkowie wspominali o tym, że w przyszłości przygotują wielką zemstę). Ostatnio sobie zagrywam w DII i normalnie, żeby przejść przynajmniej jedną misję, trzeba na to poświęcić niemalże cały dzień.... :o
Jak im się uda zachować sens, to dojdzie do tego, że trzeba będzie grać z miesiąc, może 2, aby przejść wszystko....... :3

@Blober: Ras będzie mniej o jedną, brakuje coś sługusów Mortis(może to oni będą, Mroczne Elfy Mortis, która chce się zemścić na Galleanie).

btw Coś ostatnio do żadnego newsa z forum dostać się nie da...... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować