Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra The Sims miała nie zostać wydana

52 postów w tym temacie

Gracze dzielą się na dwie grupy:
- Ci, którzy grali w Simsy
- I ci, którzy też grali ale się nie przyznają ;)
Taka prawda, jednym gra się spodobała, a innym nie za bardzo. Jednak każdy przyzna, że coś w tym jest. Ja się w tej grze nie odnajduję, ale grałem, spróbowałem i wiem, że (szczególnie płeć piękną) gra wciągnąć może ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście do Simsów nic nie mam - można rzecz, że prawie w ogóle w nie nie grałem :) Tak wiec mi to wszystko jedno - w sumie gdyby się ta gra nie ukazała, to wtedy dziewczyny nie miałyby w co grać, bo jednak większość stanowi właśnie płeć piękna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech, nikt z mojej klasy poza dziewczynami nie wie co jest w tej grze takiego fajnego, co przykówa na wiele godzin tyle ludzi
dla mnie tej gry może w ogóle nie być
a to że u Amerykanów jest zawsze jakaś taka "gra", to to że oni lubią grać w crapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezuz dlaczego ta gra wyszła jezuz dlaczego ja w to grałem jezuz dlaczego on to robił po kryjomu... Sim? yyy jezuz
ps. patrzcie na to obrazek poniżej

20080120163035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem... Facet zrobił kawał porządnej roboty i kasa mu się za to należy, jeżeli ktoś gra w Simsy to jest jego wolna wola, a ludzie którzy nie grają, po prostu zazdroszczą innym, że zrozumieli ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i mogli zostać przy tym żeby nie wydawać;)... Dobra, może trochę przesadzam, gra w sumie nie jest taka tragiczna, sam w nią trochę grałem.)
Ale te ciągle wydawane dodatki są frustrujące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:42, Flame-Firen napisał:

Zdjęcie jest podpisane The Sims 2, ale interfejs to mi na jedynkę wygląda.


Bo ten screen jest z wersji beta towarzyszu Flame-Fifen.

The Sims to dla mnie bardzo fajna gra. Zdołałem kupić wszystkie dodatki do pierwszej części gry, z dwójką już mi idzie gorzej. Dolazłem do "Własnego Biznesu" i...zwyczajnie nie widzę potrzeby kupowania nowszych dodatków.
Anyway...dla mnie The Sims jest jak Fallout 1 i 2. Pograsz, pograsz, pograsz i znudzi ci się, odczekasz parę miesięcy i znów masz chęć w grania w nie :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc wielkich dziel na poczatku jest niedoceniania i zwykle malo brakuje by nigdy nie ujrzaly one swiatla dziennego tak bylo miedzy innymi z Gwiezdnymi Wojnami etc etc etc

P.S. Bynajmniej ja nie uwazam gry The Sims za wielkie dzielo, ale miliony "much" nie moga sie mylic prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego, czy ktoś lubi "The Sims", czy nie, trzeba przyznać, że ta gra zrobiła bardzo dużo dla odklejenia grom komputerowym łatki "rozrywka niszowa". I myślę, że chyba summa summarum więcej było z wydania "The Sims" dobrego, niż złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten news to największe zaskoczenie tygodnia. O_O

Była szansa na to, że ten dziwny tytuł w ogóle by nie wyszedł? Kurczę. Ja myślałem, że już od samego początku EA traktowało go jak murowany hit, a tu niespodzianka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:30, WIELKus napisał:

jezuz dlaczego ta gra wyszła jezuz dlaczego ja w to grałem jezuz dlaczego on to robił po kryjomu...
Sim? yyy jezuz
ps. patrzcie na to obrazek poniżej

Padłem, aż tyle Simsów wyszło... :O
Ciekawe ile by to kosztowało, gdyby ktoś chciał mieć je wszystkie....... :3

Na dodatek w sumie, to chciałbym, aby już nie powstawała ta gra, tylko Will zajął się Spore....... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować