Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi darmowa gra z serii Battlefield

33 postów w tym temacie

Z tego co wyczytałem gdzie indziej gra ma mieć niskie wymagania więc z pewnością pójdzie na wszelkiego rodzaju craptopach z zintegrowanymi kartami intela. W sumie dobrze bo na moim laptopie TF2 nie chodzi (jak i zresztą cały OB ale od grania to mam stacjonarnego PC). Pomysł nie jest taki ale czy uda im sie przebić dopracowanie TF2? Czy te świetne tekstu w stylu piosenki Heavy''ego "ratttattattatta! rattattattatta! kaboom! kaboom!" lub "I told you not to touch the darn thing" inżyniera? Pożyjemy zobaczymy. Z drugiej strony BF ma pojazdy których w TF2 brakuje (inny styl gry i map mimo wszystko) co na pewno pozwoli na kreatywność developerom i odmienny gameplay.

Tego typu model biznesowy sprawdza sie w krajach azjatyckich takich jak korea gdzie szerokopasmowy dostęp do internetu jest dość powszechny od dawna. Więc czemu by nie sprobować na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak napewno gra darmowa hahahaha nic niejest zadarmo gra będzie darmo ale zeby grac będzie trzeba wykupic jakiś abonament na 100% i tak czy tak wydacie cos siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... będzie coś w rodzaju "grasz za darmo dostajesz baty od płacących. Grasz na koncie płatnym, możesz używać graczy z kontami za free jako pojazdy do poruszania się po mapie". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grywalnością będzie dorównywała poczciwemu już Enemy Territory to ja się na to piszę ;) Oby tylko te reklamy były właściwie rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"..reklamy - dzięki któremu EA będzie miało szansę co nieco na projekcie zarobić." ..zarobią tyle że sie nie martwcie, pomysł z grafiką rysunkową dość kontrowersyjny moim zdaniem ale po sukcesie TF2 można sądzić że nowy BF przyciągnie do siebie rzesze graczy/fanów.. a po za tym to darmówka, tak że sukces murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No normalnie nie mogłem uwierzyć, gdy przeczytałem, że EA robi coś za darmo. Jednak przeczytałem resztę i uświadomiłem sobie - nie zmieniło się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosko... Ale to przecież nic takiego, może to pierwsza taka gra EA, ale przecież w necie tego jest pełno. A co do reklam to się ich boję trochę. Mam nadzieję że będzie to coś w styl jakiegoś banera a nie że np. co min gra się zwiesza, oglądami kilkunastu sekundową reklamę i w tym czasie dostajemy 20 headshotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie spróbować Battlefield Heroes już teraz to zapiszcie się do bety:
www.battlefield-heroes.com/content/sign-up-for-the-beta-here11-0
Ja już grałem i jest naprawdę niezła. Nie będę zdradzał nic więcej, żeby Wam nie psuć zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować