Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 4 - zapowiedź

50 postów w tym temacie

Powiem szczerze jak na tą chwile jestem zawiedziony tym ze ma wyjśc w maju wszystkie strony podają 8 lutego a teraz maj!!!! nie za długo jak dla mnie hmmm może jakaś pomyłka (mam nadzieje że pomyłka) bo nie chce mi sie czekac do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego tylko gram.pl zmieniło termin premiery szukałem na innych stronach ciągle pisze że 8 lutego ma wyjśc czas pokaże co z tego wynikło a o wymaganiach jeszcze nikt nie pisze oby ta gra wyszła w lutym to jest moje marzenie czekam na tą grę od wtedy jak skończyłem DMC 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co się dzieje z terminem premiery wersji PC? Aktualnie określana jest jako maj 2008, przecież to niemożlwie, żeby zaliczyła tak wielką obsuwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toxik007 muszę Cię sprowadzić na Ziemie ja również czekam na premierę tego tytułu z niecierpliwością ale niestety będę zmuszony jeszcze kilka miechów poczekać gdyż Devil4 wychodzi na PC dopiero na przełomie kwietnia maja:/
czemu nie mogli odłożyć premiery na konsole??:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo ale przecież dlaczego aż tak przesunęli termin premiery mogli o miesiąc ale nie od razu 4 miechy !!!możliwe że to pomyłka dowiemy sie 8 lutego czy weszła na polski rynek czy nie. Oby weszła bo ja sie nie doczekam. Szkoda , ale słuchajcie dlaczego np. na innych stronach nadal pisze, że 8 lutego ale tylko na tej jest premiera w maju dokładnie wczoraj wieczorem jeszcze była 8 lutego a dziś już w maju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze jak na tą chwile jestem zawiedziony tym ze ma wyjśc w maju wszystkie strony podają 8 lutego a teraz maj!!!! nie za długo jak dla mnie hmmm może jakaś pomyłka (mam nadzieje że pomyłka) bo nie chce mi sie czekac do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Data Premiery:
Świat: kwiecień 2008
Polska: maj 2008
tak pisze na gry-online ale tak już od początku pisze i patrzcie na światową premierę w kwietniu nie możliwe te informacje są przestarzałe. Mówię trzeba poczekac do 8 lutego i sie wszystko wyjaśni.

Majki X nudzi ci sie czy co po co skopiowałeś mój komentarz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuje: "Gra pojawi się jednocześnie na pecetach i konsolach next-gen i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, zakosztować jej będzie można już w lutym" to dlaczego nie zostało zmienione tutaj ? powinni dopisac że 8 lutego tylko na konsole wychodzi. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować