Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake tylko dla użytkowników Visty?

52 postów w tym temacie

Tja, i pewnie zrobią to co z Shadowrunem - odpalą go spokojnie na XP.
W sumie to nonsens, lepszym pomysłem jest odpalenie na XP z większymi wymaganiami zalecanymi.
No ale to nie ja rządzę w M$ie.

Gra zapowiada się bardzo dobrze. Vista nie jest tak powszechna jak XP i nawet nie warto wydawać gry PC bez starszego systemu. Jak i tak sprzedaż na piece jest mała to dodajmy, że ok 8% używa Visty co jak kupi 1 % to będzie sukces.

Ehehe nie wiedziałem, że na wikipedii już o tym wiedzieli
Alan Wake — gra komputerowa tworzona przez Remedy Entertainment, twórców serii Max Payne. Alan Wake został nazwany "psychologicznym dreszczowcem akcji". Wydawcą gry jest Microsoft Game Studios. Gra jest tworzona na platformy Windows Vista i Xbox 360.
:/

robią tą grę i robią. ale akurat Remedy robi dobre gry... dopracowane. niech jeszcze porobią, byle dobra rzecz wyszła. za rok, czy dwa (o ile wtedy już będzie A.Wake) to i ja się na Vistę (albo coś nowszego) przesiądę

Dnia 22.01.2008 o 18:58, Emillo2 napisał:

to byłaby jakaś paranoja, gra będzię pod koniec roku a w 2009r następca Visty i co na nim już
by nie chodził?

Weź trochę pomyśl, M$ za wszelką cenę chce żeby ludzie kupowali najnowsze ich produkty. Więc jeśliby AW by nie chodziło pod Win7, to to by była zwykła antyreklama dla tego systemu.

Osobiście czekam na tą grę, ale raczej dla niej nie przejdę na Visie. Trudno, jeśli twórcy chcą specjalnie ograniczyć sobie ilość sprzedanych kopii to tylko ich sprawa…

Zmiencie z laski swojej te informacje o wersji na PS3 na milosc boska.
To jeden z wazniejszych - jak nie najwazniejszy - exclusive na X''a w nadchodzacym roku.
Naprawde sie nie popisaliscie.

Kraven ---> dziękuję za wyłapanie błędu, za który wszystkich najmocniej przepraszam. gdzieś mi umknęło info o skasowaniu wersji na PS3, która pierwotnie była w planach...

Nie za fajne te siłowe przekonywanie użytkowników do zmiany systemu. Wcześniejsza zagrywka z Halo 2 pokazała, że gracze nie są ciemni i jakiś "fachowiec" pokazał jak grę odpalić na XP.

ja nie rozumie co że tylko Vista ja chce na wszystkie a najbardziej na XPeka nie chce na Viste nie nie nieeeeeee
ps. oby ta gra była podobna do max payne ale nie będzie

Nie dość że Vista jest cholernie wymagająca to jeszcze tylko na to chcą wypuścić tą grę - porażka ale XP ma te swoje lata więc powoli idzie w odstawkę szkoda tego bo na XP na pewno nie trzeba byłoby mieć maszyny "2 razy" mocniejszej żeby jakąkolwiek grę odpalić.

Dnia 22.01.2008 o 19:41, Miszelek napisał:

> to byłaby jakaś paranoja, gra będzię pod koniec roku a w 2009r następca Visty i co na
nim już
> by nie chodził?

Weź trochę pomyśl, M$ za wszelką cenę chce żeby ludzie kupowali najnowsze ich produkty. Więc
jeśliby AW by nie chodziło pod Win7, to to by była zwykła antyreklama dla tego systemu.

myślę, myślę ale tylko to znaczy tylko a wątpię, żeby robili teraz pod Win7 skoro sam dopiero powstaje

Zaloguj się, aby obserwować