Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - wyrób Crysisopodobny

258 postów w tym temacie

Nie ma co, ale pod tym względem Ubisoft naprawdę się popisał.

Dostajemy kolejny tytuł, który pod względem technicznym został słabo zoptymalizowany. Taki Crysis przecież ma ładniejszą grafikę od Assassins Creeda, a wymagania ma znacznie mniejsze. Moim zdaniem ten ruch jest trochę nie fair, stracą na pewno mnóstwo klientów ze względu na te kosmiczne wręcz wymagania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwała konsolom :) Z każdym takim newsem coraz bardziej zrażam się do pc''tów, jeżeli chodzi o gry komputerowe...
Hm... ten ZBS na pewno ma wiarygodne informacje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

półtora tygodnia temu wymieniłem kompa. kupiłem bardzo dobre części (procesor trochę odstaje - patrz: podpis)... i co ja widzę? - że przy takich wymaganiach za 6 miesięcy będę znowu wymieniał złoma! ;/

i to jest pierwszy moment, w którym szypek zaczął zastanawiać się nad zakupem konsoli. zaitsev - rozdziewiczyłeś mnie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czego nie mam to 3 GB RAMU ! :) Ale tak to spokojnie mój komputer da rade :D Demko Crysisa się nie wieszało , chodziło płynie to Assassin Creed nie da rady :) Ale tak czy siak wymagania są duże . A konsolowcy pewnie się cieszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff. Kogo to obchodzi.

A tak na poważnie - spoko, możecie nie wydawać tej gry na PC. To nie konsole, ża ładna buźka i uśmiech numer 6 wystarczą by uplasować się na TOP10. Dorzućcie jeszcze "Vista only" i wszystko będzie jasne.

Uważam Assasni''s Creed za towar mocno przereklamowany, doprawdy, nie przekonam się czy tak jest w istocie, bo kupować w ciemno nie zamierzam... Ale z tymi 3 GB RAM to ostro pojechali. Czy ta gra wychodzi/wyszła na PS3? Jak tam sobie poradzili z brakami pamięci operacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że tak duże wymagania spowodowane są tyloma postaciami poruszającymi się w mieście, tzw. "inteligentnym tłumem", który odgrywa dużą rolę w poczynaniach gracza. Tenże "tłum" powoduje takie a nie inne wymagania, szczególnie w kwestii procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pograłem sobie w tą grę widzę ;/
Nawet po nadchodzącym upgradzie gra ledwo pójdzie. Ale słyszałem, że i tak kicha wiec nie ma się czym przejmować. Twórcy mieli typowo "Wiedźminowe" podejście. Reklama nic więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakis zart? Co jak co ale graficznie, gra nie wyglada lepiej od Crysis''a...Coz, mozna stwierdzic ze to po prostu zaniedbanie procesu dostosowania wymagan gry, przez tworcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:35, hallas napisał:

Pfff. Kogo to obchodzi.

zapalencow wydajacych krocie na modernizacje ,zeby odpalic najnowsze gierki i dostajacych takiego zonka jednym newsem ,ze kolejny up-grade czeka

Dnia 22.01.2008 o 21:35, hallas napisał:

A tak na poważnie - spoko, możecie nie wydawać tej gry na PC. To nie konsole, ża ładna buźka
i uśmiech numer 6 wystarczą by uplasować się na TOP10.

He ? Ze co ? ze gry na konsole sa puste,bez wyrazu i reklamowane ladna buzia Jade ? Zbluznisz !

Dnia 22.01.2008 o 21:35, hallas napisał:


Uważam Assasni''s Creed za towar mocno przereklamowany, doprawdy, nie przekonam się czy tak
jest w istocie, bo kupować w ciemno nie zamierzam... Ale z tymi 3 GB RAM to ostro pojechali.

Jest przereklamowany to fakt ...nie wywiazano sie z obietnic i nie spelniono wszystkich oczekiwan.A wymagania sa stad ,ze ta gra zostala uznana za jedna z najladniejszych owczesnie na konsole.

Dnia 22.01.2008 o 21:35, hallas napisał:

Czy ta gra wychodzi/wyszła na PS3? Jak tam sobie poradzili z brakami pamięci operacyjnej?

A wyszla na PS3 ,wyszla ....Hmmm....Konsole maja inna architekture i nie wymagaja gigabajtow RAMu ...streaming kolego ,streaming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC wyszedl na ps3 bo sam go mam, obraz max 1080i, szkoda ze nie full hd bo moj TV go obsluguje...nie mozna porownywac PC do PS3 bo procka tylurdzeniowego na PC nie ma ;] na Ps3 jest plynniutka grafa i piekna, identyko jak na xboxie, nie patrzcie na to porownanie na game trailers, tam maja zle kolory ustawione ;) identycznie wyglada :D i gra ogolnie jest piekna...ale wymagania to troche przesrane ;] konsole chyba w tej kwestii wygraja...bo duzo w grafice poprawic nie moga a z takimi wymaganiami to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować