Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - wyrób Crysisopodobny

258 postów w tym temacie

Nie jest tak strasznie, crysisa mój kompik pociągnął na średnich, to i AC na minimalnych pociągnie :). Oby tylko gra była bardziej grywalna niż crysis, bo tego drugiego nawet grafika nie ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milten masz rację ale gra ta chodziła na xboxie a ten nie ma 2 gb ramu nie wiem czy ps3 ma tyle a procki też nie mają na poziomie dwurdzeniowych więc.....chyba że w wersji PC zwiększą ilość detali itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coś mi się wydaję, że celowo są zawyrzone te wymagania. Taki chwyt. Nawet jeśli są takie to mi pójdzie. Tylko ciekawe jak... Jeśli strasznie to pomyślę nad kupnem konsoli (ale to w dalekiej przyszłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:43, gnysek napisał:

A mówili, że Crysis nie poszedł by na konsolach... jak widać - poszedł by :P

nie powiedzialbym ...przeczytaj felietonik w nowym PsxExtreme odnosnie Crysisa ...To nie takie proste ....shadery,biblioteki ,ktorych konsole nie maja utrudniaja taka konwersje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?

Właśnie kończy się moja przygoda z nowymi grami....

Co prawda i tak najwięcej gram w Rebeliion i Master of Orion 2 po sieci...

Ale to?

Zalecane Core 2 Quad?

A myślałem że mój komputer, kupiony po wakacjach, Prawie High-End Starczy mi na rok-dwa lata...

Mam Core 2 Duo 2,3Ghz
3 GB ram''u 2*1Gb dual channel i 2*512 dual channel
Geforce 7950 GTO/S/X czy coś 512 mb
zintegrowaną dźwiiękową na Gigabyte 965p
resztę mam. =]

Na drugim kompie mam nawet lepszy układ, ale to komputer mojej matki do pracy, więc granie na nim odpada,
Update mojego kompa kosztowałby mnie na dzień dzisiejszy ponad 1800 zł przy nowych częściach, w miarę sensownych na dzień dzisiejszy.

X-klocek kosztuje mniej niż tysiąc złotych. WIIdziałem dziś WII za 850 zł....

może i gry są droższe, ale mój biedny portfel nie wyrobi już za ewolucją komputerów, taniej mi kupić konsolę i jedną grę na pół roku, kilka gier na allegro czy w używkach i bawić się optymalnie, a na kompie pracować...

Miałem nadzieję że nigdy do tego nie dojdzie, ale po akcji UBIsoftu granie na kompach przestanie się powoli opłacać...

UBISOFT mnie zawiódł, nigdy nie kupię już Settlersów, tak żeby zarobili na tym max kasy, teraz będę zasze czekał do extra klasyki.

FOCh.

Zamawiam WII...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie PeCetowej wersji do konsolowej mija się z celem. Konsole mają inną architekturę i pisanie pod nie gier nijak się ma do PC. Ale fakt z wymaganiami przegięli :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:44, Petr.s napisał:

Milten masz rację ale gra ta chodziła na xboxie a ten nie ma 2 gb ramu nie wiem czy ps3 ma
tyle a procki też nie mają na poziomie dwurdzeniowych więc.....chyba że w wersji PC zwiększą
ilość detali itp.

PS3 ma 512 MB RAM :) tak ,tak to nie sciema :) ....a procek PS3 jest .....8-smio rdzeniowy kolego ....X ma procka 2 rdzeniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:47, jackass napisał:

> Milten masz rację ale gra ta chodziła na xboxie a ten nie ma 2 gb ramu nie wiem czy ps3
ma
> tyle a procki też nie mają na poziomie dwurdzeniowych więc.....chyba że w wersji PC zwiększą

> ilość detali itp.
PS3 ma 512 MB RAM :) tak ,tak to nie sciema :) ....a procek PS3 jest .....8-smio rdzeniowy
kolego ....X ma procka 2 rdzeniowego

A grafa ta sama - how come?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesiecy temu wydalem na nowego kompa 5 tys. zl... i co? Ledwo, ledwo spelniam minimalne... Kupuje sobie Xbox''a 360. Mam juz ponad polowe potrzebnej kasy, wydam te 1300zl, dostane 2 gry gratis i kupie na poczatek Mass Effect :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2008 o 21:50, Zaitsev napisał:

A grafa ta sama - how come?

Tworcy nie nauczyli sie jeszcze wykorzystywac potencjalu PS3 ,a gry tworzone z z taka sama dbaloscia na obie konsole ,nie ma wybicia w strone PS3 a czesto jest w strone Xa .PS3 jeszcze rozwinie skrzydelka.....Wiesz procek to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotta be kidding me...?! Najpierw pieprzą, że na PS3 grafika z Crysisa jest niemożliwa do utworzenia, a teraz grę chodź cudowną pod tym względem, jednak "kryzysowi" pola ustępującej, chcą zrobić TeraBistą graficznie grą roku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechali po bandzie. 3 GB RAM? No to nieźle, dzisiaj i tak 2 GB to minimum. 12 GB na dysku? ojć....

Ktoś wspomniał że zalecany jest c2Q a ja nie widzę tego w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:46, Marius Valkyre napisał:

WTF?

Właśnie kończy się moja przygoda z nowymi grami....

Co prawda i tak najwięcej gram w Rebeliion i Master of Orion 2 po sieci...

Ale to?

Zalecane Core 2 Quad?

A myślałem że mój komputer, kupiony po wakacjach, Prawie High-End Starczy mi na rok-dwa lata...

Mam Core 2 Duo 2,3Ghz
3 GB ram''u 2*1Gb dual channel i 2*512 dual channel
Geforce 7950 GTO/S/X czy coś 512 mb
zintegrowaną dźwiiękową na Gigabyte 965p
resztę mam. =]

Na drugim kompie mam nawet lepszy układ, ale to komputer mojej matki do pracy, więc granie
na nim odpada,
Update mojego kompa kosztowałby mnie na dzień dzisiejszy ponad 1800 zł przy nowych częściach,
w miarę sensownych na dzień dzisiejszy.

X-klocek kosztuje mniej niż tysiąc złotych. WIIdziałem dziś WII za 850 zł....

może i gry są droższe, ale mój biedny portfel nie wyrobi już za ewolucją komputerów, taniej
mi kupić konsolę i jedną grę na pół roku, kilka gier na allegro czy w używkach i bawić się
optymalnie, a na kompie pracować...

Miałem nadzieję że nigdy do tego nie dojdzie, ale po akcji UBIsoftu granie na kompach przestanie
się powoli opłacać...

UBISOFT mnie zawiódł, nigdy nie kupię już Settlersów, tak żeby zarobili na tym max kasy, teraz
będę zasze czekał do extra klasyki.

FOCh.

Zamawiam WII...

Wii? Rozumiem w USA albo w Japonii... Ale w Europie o wile bardziej opłaca się PS3/X-a kupić. Ninny traktuje olewczo nasz rynek wypuszczając gry ze sporym opóxnieniem i to głównie te nieliczne, dobre produkcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po upgradzie kompa AC będzie mi tak samo chodzić jak Supreme Commander po wcześniejszym upgradzie to zaczynam zbierać na PSa 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować