Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - wyrób Crysisopodobny

258 postów w tym temacie

No to se pograłem, takie wymagania to dosłownie zwalają mnie z nóg, czy oni nieportafią zrobić coś z kodem gry? Jeśli sie niemylę to konsole mają w sobie zleksza słabszy sprzęt niż kompy ale jakoś nikt niebawi się z upychaniem kodu na blaszaki tylko walki jak popadnie a może wręcz specjalnie aby zmusić nas na zakup nowego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć,że kiedyś wystarczył procesor 400 MHz,128 RAM i karta GF 4 MX i ładnie Gothic szedł :D
A teraz takie podzespołożerne Crysisy i Assassin''s Creedy wychodzą i aż żal się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 10:22, radek9 napisał:

Jak byś nie widział PS3 to jest konsola do GIER ! Na niej pograsz sobie w HD a na twoim średnio-wysokim
to pomarzyć możesz. I nie pieprz mi tu że PS 3 (...) Zobacz sobie jak wygląda FIFA 08 na PS3.


I tu sie mylisz, bo owszem pogram sobie w HD (po to kupiłem Panasonic Viera 32") a moja karta obsługuje HDCP. mam taki fajny kabelek... i wyobraź sobie, że właśnie jestem podpięty do TV. Żałuj, że nie widzisz Crysisa na 32". Jeśli chodzi o FIFA 08 to jak byś czytał wypowiedzi EA to wiedział byś, że im zależy na kasie. Nie zdecydowali się na wprowadzenie Nex-Gen''owej grafy w PC bo mało osób ma taki sprzęt, który to udźwignie, więc sprzedaż by zmalała. Nie mówię już, że FIFA to istny shit. Lepiej popatrz na obie wrsje Pro Evo 2008 to podadamy i tu jest punkt dla PeCeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te wymagania - chyba z lenistwa programistów przy optymalizacji. Przecież ta grafika wg obecnych standardów PC to stany średnie. No i jak to ma sie do architektury PC - konsole, przecież tam też potrzebna pamięć na tekstury, a konsole mają jej pół giga... grafa to poprzednie 2 generacje tych z PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) no to teraz widać ile trzeba wydac na komp żeby pograc w te same gry co na konsole :) A podobno PC juz dwa lata temu bylo lepsze od PS3... Jakos tworcy Crysisa tez ostatnio zmienili zdanie:)

Dnia 24.01.2008 o 23:00, krzysiek-xxx napisał:

I tu sie mylisz, bo owszem pogram sobie w HD (po to kupiłem Panasonic Viera 32") a moja karta
obsługuje HDCP. mam taki fajny kabelek... i wyobraź sobie, że właśnie jestem podpięty do TV.
Żałuj, że nie widzisz Crysisa na 32". Jeśli chodzi o FIFA 08 to jak byś czytał wypowiedzi EA
to wiedział byś, że im zależy na kasie. Nie zdecydowali się na wprowadzenie Nex-Gen''owej grafy
w PC bo mało osób ma taki sprzęt, który to udźwignie, więc sprzedaż by zmalała. Nie mówię już,
że FIFA to istny shit. Lepiej popatrz na obie wrsje Pro Evo 2008 to podadamy i tu jest punkt
dla PeCeta.


Załuj że nie widzisz Gran Tourismo 5 w 720i na 32" nie mówiąc juz o 1080i na 42". I poczekaj jeszcze chwilke na FFXIII. A jak Ci sie wydaje że to max możliwości PS3 to porównaj GT3 i GT4 z PS2. Wszyscy sie dopiero uczą robic gry na nowe konsole- jeszcze troche się podciągną :)

Nie porównuj Fify 08 na PC i konsole. Nie rożnią się tylko grafiką i jeszcze kilkoma bajerami. Konsolowa jest dużo bardziej realistyczna i spokojnie mogłaby ju PESem konkurowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż niestety ;/ wymagania są takie,że chyba najwyższa pora przerzucić się na konsole. Ceny gier są odstraszające,ale patrząc na te wymagania to sadzę,że jakbym ulepszał komputer to by wyszło kilka razy drożej. Szkoda,bo tak czekałem na tą grę na PC i tu wychodzi,że na razie długo sobie poczekam na kupno tej gry na PC, jeśli wrócę po kupnie konsoli do gier na komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 00:12, Max Power napisał:

Hehe:) no to teraz widać ile trzeba wydac na komp żeby pograc w te same gry co na konsole :)
A podobno PC juz dwa lata temu bylo lepsze od PS3... Jakos tworcy Crysisa tez ostatnio zmienili
zdanie:)

> I tu sie mylisz, bo owszem pogram sobie w HD (po to kupiłem Panasonic Viera 32") a moja
karta
> obsługuje HDCP. mam taki fajny kabelek... i wyobraź sobie, że właśnie jestem podpięty
do TV.
> Żałuj, że nie widzisz Crysisa na 32". Jeśli chodzi o FIFA 08 to jak byś czytał wypowiedzi
EA
> to wiedział byś, że im zależy na kasie. Nie zdecydowali się na wprowadzenie Nex-Gen''owej
grafy
> w PC bo mało osób ma taki sprzęt, który to udźwignie, więc sprzedaż by zmalała. Nie mówię
już,
> że FIFA to istny shit. Lepiej popatrz na obie wrsje Pro Evo 2008 to podadamy i tu jest
punkt
> dla PeCeta.
>

Załuj że nie widzisz Gran Tourismo 5 w 720i na 32" nie mówiąc juz o 1080i na 42". I poczekaj
jeszcze chwilke na FFXIII. A jak Ci sie wydaje że to max możliwości PS3 to porównaj GT3 i GT4
z PS2. Wszyscy sie dopiero uczą robic gry na nowe konsole- jeszcze troche się podciągną :)

Nie porównuj Fify 08 na PC i konsole. Nie rożnią się tylko grafiką i jeszcze kilkoma bajerami.
Konsolowa jest dużo bardziej realistyczna i spokojnie mogłaby ju PESem konkurowac.


Nie o to mi chodziło. Po prostu nie jesteś w temacie, więc nie wiem po jaką ch****ę się odzywasz. Ale skoro już napisałeś to wyjaśnię ci. Chłopak napisał mi, że PS3 to konsola go GIER (kurde, a ja przez cały czas myślałem, że to maszynka do mięsa o_O), chciał błysnąć, że gra w rozdzielczości full HD no to mu napisałem, że równie ja mogę grać w HD. A ty zacząłeś nową kłutnię, która może trwać w nieskończoność, jeżeli napiszę "Żałuj, że nie widzisz Wiedźmina, Gothic''a 3, Obliviona, Test Drive Unlimited, Two Worlds, Call of Duty 4 etc, etc w 32" ", ale nie napiszę tego :P. Ty sobie graj na swoim PS3, a ja będę grał sobie na swoim PeCecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ta różnica między rynkiem konsolowym, a PC. Na konsolach sprzęt jest zamknięty i gry są pod niego robione i optymalizowane, na PC się to olewa bo piec i tak to pociągnie i trzeba napędzić rynek sprzedaży podzespołów.

Gdyby twórcy gier optymalizowali gry jak trzeba nie byłoby takiego stanu rzeczy. Ubisoft się nie popisał. Grafika rewelacyjna nie jest, a wymagania z kosmosu (póki co nieoficjalne). Skoro powstają takie silniki jak UnrealEngin3 to chyba można? Nawet Crysis, który graficznie jest znacznie ładniejszy od AC nie ma takich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w tej grze jest słabiutka. A co było z Lost Planet, gra robiona na X-a, grafika średnia a wymagania olbrzymie. Dlatego ja nie gram w gry z konsol na PC''cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to do takich wymagań trzeba coraz częściej się przyzwyczajać naszczęście kupiony new komp spełnia chyba nawet spełnia średnie bo bez RAMU 3 GB to można sie ze***ć a większość uzytkowników ma 1 GB lub 2 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, a ja na moim nowym sprzęcie już pogram w Assassina :D:D Ale szczerze przyznam, że mnie przeraził początek tekstu, myślałem że to będzie jakieś naprawdę mega nie wiadomo co :D Konsole suxx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali i jeden wielki, żałosny żart. Wprawdzie, że nie zagram wiedziałem już dawno, bo już od pół roku mój piec nie daje rady, ale to co się ostatnio porobiło jest ostrym przegięciem. Po kiego diabła ta hiperrealistyczna grafika, skoro ujrzy ją tylko jakiś ułamek procenta społeczności grającej? Reszta będzie musiała się zadowolić średnimi detalami, część będzie się męczyć na minimalnych i dziękować Bogu, że jednak poszło (oglądamy pokaz slajdów). Znajdzie się też grupka ludzi, którzy niedawno kupili nowe komputery więc ustawią detale na high, żeby oszukać samych siebie i robiąc dobrą minę do złej (nie piję tu bynajmniej do jakości ;p ) gry udawać, że 12 FPS daje całkiem płynną grę. Kpina.

BTW: Gdzieś wyczytałem, że w AC nawet na konsolach czasem framerate spada. Żal, do niedawna konsole kojarzyły się przynajmniej z płynną grą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strach, mój biedny komp patrząc na te wymagania zdycha, juz nawet nie warto w niego pakowac, przydałby sie nowy PeCet, a to kwestia kilku tysięcy. Dobrze, że mam Xa i AC też posiadam (szkoda, że zagrac nie moge bo jest zepsuty, ale w sobote jedziemy do naprawy :P). Zobaczymy co gierka pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 15:59, SlimPole napisał:

Po kiego diabła ta hiperrealistyczna grafika, skoro ujrzy ją tylko jakiś ułamek procenta społeczności
grającej? (...) Kpina.


W tym problem, że ta gra nie oferuje hiperrealistycznej grafik, owszem duże przestrzenie ale grafiki za nic nie nazwałbym realistyczną. Zgadzam się, że to kpina, tym bardziej kiedy postawi się obok siebie silnik Crysisa i AC oraz ich wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować