Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry 2007 roku - podsumowania część druga

22 postów w tym temacie

pepsi

Prezentujemy drugą odsłonę podsumowania dotyczącego wszelkich plebiscytów na najlepsze gry 2007 roku, organizowanych przez rozmaite redakcje branżowe. W cieniu największych produkcji minionych dwunastu miesięcy wcale nie pozostaje rodzimy Wiedźmin.

Przeczytaj cały tekst "Najlepsze gry 2007 roku - podsumowania część druga" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większść tytułów zajmuje zasłużone miejsa. Nie dziwi mnie, że Crysis jest wybierany najlepszą grą PCtową i pod względem grafiki. Holo 3 też należą się czołowe miejsca w rankingach. Dziwi mnie, że często najlepszą grą rku wybierany jest Super Mario Galaxy chociaż nigdy w to nie grałem. No i dziwi, że za najlepszego RPG można uznać coś innego niż Wiedźmina czy Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:58, stasiecki napisał:

Większść tytułów zajmuje zasłużone miejsa. Nie dziwi mnie, że Crysis jest wybierany najlepszą
grą PCtową i pod względem grafiki. Holo 3 też należą się czołowe miejsca w rankingach. Dziwi
mnie, że często najlepszą grą rku wybierany jest Super Mario Galaxy chociaż nigdy w to nie grałem.

Super Mario Galaxy w 100% zasługuje na takie wyróżnienia... jest to jedna z najlepszych gier ostatnich lat, po prostu cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, to czyli wg. tych ultimatum gra roku jest gra o Mario..... :P

Eee tam, toć same hity jakoś powychodziły minionego roku, a Wiedźmin mógł chociaż wyżej jeszcze zajść (czy przypadkiem najwyżej nie by, na tyle ile mógłł?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin = przereklamowanie. Nie jest grą złą, ale cały efekt popsuła ilość reklam. Ja wszystko rozumiem, ale gdzieś są granice... Sam nie przeszedłem, nie mogę już na Geralta patrzeć ~~

A tak szczerze powiedziawszy, to imho MoTB i Mass Effect > Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu w zupełności się zgadzam, CoD4 może ma grywalny multi ale zmian niewiele (porównując do takiego Mario Galaxy). Części gier nie znam ze względu na to że są na konsole. a tak, super.
Crysis dostał nagrodę za grafikę? To ci niespodzianka /ironia :) UE3 może ma dobrą grafikę lecz słabe textury rekompensuje nadmiarem światła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym rankingiem. Tylko mam takie same zdanie jak Mashivi że wiedźmin jest z deka przereklamowany nawet w TVN o nim mówiono i cały czas oni gadają wiadomo porządny polski sukces ale żeby takie halo robic :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to bardzo chciałbym zagrać w to nowe Mario. Zobaczyłbym co teraz nasz wąsaty hydraulik porabia (to znaczy nie nasz...a jednak taki swój ;P). A Wiedźmin? Nie kupiłem i nie mam zamiaru kupić, ale zdążyłem grze się z bliska przyjrzeć u brata ciotecznego i muszę stwierdzić, że tak na prawdę wszystko już widzieliśmy. Nie ma przełomu, a w moim osobistym odczuciu Wiedźmin nawet nie prezentuje jakiejś specjalnej grywalności. Ale może to dlatego, że nie jestem jakimś wiernym fanem RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Wiedźmin nagrodzony został jedynie w Playu jako najlepszy RPG i tak będzie w każdym rodzimym zestawieniu. Za granicą nie jest już tak kolorowo. A co do Gamespota i głosowania graczy to jest to tylko kolejny dowód na to, że patriotyzm w nas jest silny, a link do tego głosowała krąży po forach od kilku tygodni. Gdyby głosowanie było dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników przypuszczam, że wynik byłby jednak inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Mass Effect mi się bardziej podobał niż Wiedźmin (przy czym obie gry są genialne, tyle że znudziły mi się klimat fantasy) - to jednak patriotyzm zobowiązywał i oddałem głos na nasz produkcję. W końcu "Teraz Polska" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, Portal - i słusznie ;)
Aha, bym zapomniał.
W wielu serwisach (nawet wy piszecie o kilku) triumfuje w najlepsze Super Mario Galaxy (które jednak będę musiał kupić, nei wiem tylko za co :P )... Którego, oczywiście, w waszym głosowaniu na naj-; grę roku 2007 nie było ...
Super, gratulacje, ciekawe ile jeszcze będzie takich fajnych, "nic nie znaczących" błędów z waszej strony, jeśli chodzi o Wii...
No, ale przecież np. Wiedźmina , Bioshocka, GoW czy innego tytułu zabraknąć nie mogło, a skądże, przecież to byłby skandal...
Gratulacje, tak szybko ,przynajmniej ja, tego nie zapomnę :)

Pozdrawiam.
Mr.M

P.S.
I proszę mi tu nie dawać wykładów, że robię aferę "z byle czego" - to tak jakby w tym głosowaniu zabrakło sztandarowego tytułu na X360 albo PS3... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>"Za najbardziej innowacyjną grę uznano World in Conflict"
Chyba jak ktoś nie grał w Ground Control II tylko, że co to wtedy za innowacyjność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować