Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft potwierdza - Prince of Persia powróci

58 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2008 o 14:59, bartek1392 napisał:

Raczej jakieś 0,0000000000000000001% jeśli spodabał im sie twój list ;)


Tia. Ale cuda się zdarzają, więc kto wie? Wrócę do tego jak będzie więcej wiadomo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory AC byl dla mnie swoista kontynuacja rozgrywki znanej z princa. troche dziwnie ze prequel, bo w SoT Książę stoczył swoją pierwszą bitwe... no i nie bedzie kontroli nad czasem, ktoryy byl bardzo istotnym elementem każdej z gier o Księciu (także tych pierwszych). No ale jezeli tylko rozgrywka nadal bedzie tak przyjemna to napewno kupie. Byle by tylko fabuly nie schrzanili.. i w grze i w filmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O maaaaaan jeżeli to prawda to super :D:D już Two Thrones był super bynajmniej dla mnie :D a grafa jak się ustawiło na maxa też była piękna ... już terazsobei wyobrażam Grafe w tej grze (kosmiczna :d oraz superancka)
Mam nadzieje że będzie mroczny klimacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeesssttt! Długo czekałem na taki news i w końcu! Dwa Trony były genialne i mniemam że i ta część będzie równie dobra, a nawet lepsza! Hurrraaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:19, travis666 napisał:

jak będzi miała klimat z 5 i bossy z 6 to zapowiada się super produkcja


E? Bossy w 6 były strasznie słabe... Może pojedynek z gigantem był widowiskowy, ale co do reszty, to najlepsze bossy miała piątka... A co do klimatu --> liczę na mix klimatu z 6 i z 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 14:17, DJ Szlafrok napisał:

Beznadziejnie, tragicznie, po prostu dramat.
Dlaczego twórcy nadal kombinują i próbują wycisnąć maksimum zysków z marki? Rozumiem,
w końcu to biznes, ale nie w ten sposób... Trylogia Księcia została definitywnie zakończona,
a tutaj nagle wyskakują z następną częścią. Taaak, z czym mi się to kojarzy... ach, no
tak, biedny Gothic...


Dlaczego sądzisz, że to będzie robione na siłę, tylko po to aby wycisnąć coś z marki? Bądźmy dobrej myśli. A ja myślę, że twórcy nowego PoPa nie zlekceważą obowiązku, który na nich spoczywa. I cieszę się na nową część. Racja, najnowsza trylogia się definitywnie zakończyła, ale... kto powiedział, że to nadal ma być coś dokładnie takiego samego? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 00:13, Pluton napisał:

Dlaczego sądzisz, że to będzie robione na siłę, tylko po to aby wycisnąć coś z marki?


Dlatego, że teoretycznie saga Prince''a się zakończyła. Koniec. Więc po co dokładać?

Dnia 11.02.2008 o 00:13, Pluton napisał:

Bądźmy dobrej myśli. A ja myślę, że twórcy nowego PoPa nie zlekceważą obowiązku, który
na nich spoczywa. I cieszę się na nową część. Racja, najnowsza trylogia się definitywnie
zakończyła, ale... kto powiedział, że to nadal ma być coś dokładnie takiego samego? ;-)


Mam nadzieję, że będzie to coś ZUPEŁNIE innego, a w dodatku CO NAJMNIEJ na poziomie Piasków Czasu. Inaczej Ubi baaardzo straci w moich oczach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być prequel , to wolę , aby gra skończyła się na trylogii. Jakoś nie wyorażam sobie 14letniego księciunia pomykającego po ścianach i wymiatającemu dzięki ARTEFAKTOWI który pod koniec gry straci i dostanie amnezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:28, Asthariel napisał:

Jeśli to ma być prequel , to wolę , aby gra skończyła się na trylogii. Jakoś nie wyorażam
sobie 14letniego księciunia pomykającego po ścianach i wymiatającemu dzięki ARTEFAKTOWI
który pod koniec gry straci i dostanie amnezji.


Skąd ta pewność, że to będzie prequel? Jeszcze mamy duuuuuuużo czasu do pewnych informacji. Na razie wszystko może się zmienić.
DJ Szlafrok --> Saga tego Prince''a tak. I?... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować