Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Frontlines na PS3 oficjalnie skasowane

35 postów w tym temacie

pepsi

THQ oficjalnie ogłosiło, że FPS Frontlines: Fuel of War nie ukaże się w wersji na PS3. To nie jedyne cięcia, na jakie zdecydował się amerykański gigant wydawniczy, nawet mimo lepszych, niż przewidywane, wyników finansowych w trzecim kwartale bieżącego roku fiskalnego.

Przeczytaj cały tekst "Frontlines na PS3 oficjalnie skasowane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 11:21, Erunn0 napisał:

Ciekawe czemu? Na pewno nieźle by na tym tytule zarobili.


Takiś mądry? gdyby to im sie opłacało, to by grę wydali na PS3. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, że co?!

Moim zdaniem ta decyzja jest idiotyczna. Jak widać nie zależy THQ na pieniądzom i nie zależy im na tym, aby ich produkt trafił do większej liczby graczy. Zapewne po prostu programiści nie radzili sobie z napisaniem tej gry na PS3, tak więc poszli na łatwiznę i w ogóle nie wydadzą tej gry. Brawo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 11:53, master matrox napisał:

Eee, że co?!

Moim zdaniem ta decyzja jest idiotyczna. Jak widać nie zależy THQ na pieniądzom i nie zależy
im na tym, aby ich produkt trafił do większej liczby graczy. Zapewne po prostu programiści
nie radzili sobie z napisaniem tej gry na PS3, tak więc poszli na łatwiznę i w ogóle nie wydadzą
tej gry. Brawo :/


A to już wina Sony, że stworzyli platformę ciężką w programowaniu. A, że do tego dochodzi wciąż niezbyt powalająca popularność PS3 to decyzja z marketingowego punktu widzenia jest słuszna. Chodzi o kasę, a nie o to, aby fanboye Sony byli szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie się zdecydowali. Nie będzie wersji na PS3? Trudno, w końcu zapowiedziano wiele innych, wydaje się, że świetnych, tytułów na tą konsolę, więc i bez tej gry PS3 ma szanse zdobyć choć ciut większą popularność niż miało dotychczas. W sumie... nawet się cieszę. Brak wersji na jedną z platform wpłynie na lepszą jakość wersji na pecety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek krucho z grami??? hahahha buahahahah teraz to mnie rozbawiłeś jakos nie widze zeby było mało gier wrecz przciwnie jest ich juz coraz wiecej tak mogłes powiedziec kilka miesiecy temu a nie teraz!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, to tą grę mogliby zupełnie skasować. zagrałem w demo pokładając w nim duże nadzieje i potwornie się zawiodłem. gra jest po prostu drętwa jeśli chodzi o sam gameplay. no i te mikro samochodziki, czy inne pojazdy - niby jakiś dodatkowy gadget, ale do mnie kompletnie nie przemówił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 12:53, braveheart19 napisał:

Tomek krucho z grami??? hahahha buahahahah teraz to mnie rozbawiłeś jakos nie widze zeby było
mało gier wrecz przciwnie jest ich juz coraz wiecej tak mogłes powiedziec kilka miesiecy temu
a nie teraz!!:D

To porównaj sobie np. z Xboxem 360. Na razie jest niewiele gier które zachęca do zakupu PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 14:09, braveheart19 napisał:

To chyba normalne ze ma wiecej gier skoro jest dłużej na rynku NIE??
Dla mnie wogóle nie ma gier na x360 wartych kupna :D

No chyba tak. Tylko że jakoś na razie więcej osób kupuje Xboxa. I Sony powinno z tym fantem coś zrobić no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, pewnie Microsoft znowu zapłacił łapówkę za wydawanie gier tylko na ich platformę. Co do ilości gier na X-boxa 360 w które warto zagrać to są aż 3 : Geras of War, Mass Effect i Dead ir Alive 4, reszta to same badziewia albo gry które są na PC(wiec 100 razy lepiej na nim wyglądają).
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 14:14, braveheart19 napisał:

A to ciekawe bo tylko w USA x360 sprzedaje sie lepiej a w Europie i Japoni x360 jest za PS3
i to juz od bardzo długa

X360 i PS3 od kilku tygodni mają sprzedaż na podobnym poziomie z lekką przewagą PS3(ok. 10-15tys.)
Tyle, że X360 jest kupowany jako konsola przez prawdziwych graczy, a PS3 bardzo często kupowane jest jako zwykły odtwarzacz BluRay co zresztą bardzo dobrze widać po tragicznej sprzedaży gier na PS3...
np. Uncharted, jest w sprzedaży już ponad 2 miesiące i jeszcze nie osiągnął 1mln... można to tłumaczyć tym, że ta gra nie jest rewelacyjna, a tylko bardzo dobra, ale jak na najlepszą grę na PS3, sprzedaż jest co najmniej żałosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować