Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 19:08, mikim napisał:

Jak długo na niego czekałeś, jeśli można wiedzieć?


Bardzo długo, bo próbowałem się dostać do pierwszej edycji bety, ale dostałem się dopiero do 3, ale warto było czekać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 13:16, Citkowsky napisał:

No, zgłosiłem się po klucz do bety i mam nadzieję, że w miare szybko go dostanę:)

Jest kolejna beta? Mógłbym prosić jakiś link, czy coś? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest już tutaj mowa o najnowszej becie, to i ja postanowiłem zgłosić się po klucz do bety. Mam nadzieję, że dopisze mi szczęście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:38, Nerr012 napisał:

mam pytanie jak zdobyc beta key ?



zarejestrowac sie na stronce głównej, wypełnić formularz i czekać aż dopisze szczęście i przyślą beta key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:39, Citkowsky napisał:

> mam pytanie jak zdobyc beta key ?


zarejestrowac sie na stronce głównej, wypełnić formularz i czekać aż dopisze szczęście
i przyślą beta key.

Włascnie niewiem jak wypełnic nic mi sie niepokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:06, line's napisał:

Beta keya ot tak nie zdobędziesz. Musisz wypełnić formularz, a potem w następnej becie
ew. cię wybiorą.

a dasz linka do wypełnienia formularza ? i za ile bedzie beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:16, Nerr012 napisał:

> Beta keya ot tak nie zdobędziesz. Musisz wypełnić formularz, a potem w następnej
becie
> ew. cię wybiorą.
>
a dasz linka do wypełnienia formularza ? i za ile bedzie beta ?

Beta aktualnie trwa więc raczej do niej nie dołączysz. Formularz jest na www.battlefield-heroes.com i musisz mieć konto EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś się zarejestrował i wypełnił formularz przed pierwszym rozdawaniem beta keyów, to przy drugim losowaniu te zgłoszenie będzie też brane pod uwagę? I jeszcze jedno. Czy będą brane pod uwagę głosy wysłane z jednego IP ale na inny email i konto? Z góry thx za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na tą grę już gdzieś z rok temu i do tej pory moge tylko ogladac filmiki innych na youtube. Moze w przyszłej becie mi się poszczęści i dadzą mi beta key;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, są dodatkowe szanse na keye do bety!

Na tych stronach pojawi się info jak je zdobyć. Są to strony hostów, którzy robią serwery do nowego BF''a i dostali od DICE keye by je rozdać:

www.4players.de
www.branzone.com
www.eliott-ness.com
www.i3d.net
www.leetservers.com
www.multiplay.co.uk
www.myinternetservices.com

Na razie widziałem info tylko na i3d.net, ale tam żeby wygrać, albo trzeba się przebrać za "bohatera", albo zrobić arta jakiegoś, narysować, albo opis zrobić jakiegoś bohatera i tak wylosują keye. Niech się walą, nie ma na takie żarciki czasu :/

Jest jeszcze na multiplay.co.uk ale tam chamy mają tylko dla zarejestrowanych użytkowników gdzieś tam, gdzie płaci się 2 funty miesięcznie za członkostwo. GTFO dla nich. Na innych stronach newsów jeszcze nie ma.
Jeśli znajdziecie, albo zdobędziecie jakiś key niepotrzebny to chętnie przyjmę, albo inforujcie gdzie można jeszcze znaleźć.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować