Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2009 o 14:01, Earthshaker napisał:

Po paru tygodniach wróciłem do gry i zostałem bardzo niemile zaskoczony. Pomijam fakt
usuniętych postaci, które były już na wysokim poziomie z przyzwoicie rozwiniętymi skillami
(beta to beta), ale wprowadzenie battlefunds''ów za realną kasę jest "be". Płacić 5 Euro
za 700 BF? Przecież za to się niewiele kupi. A tak było miło i przyjemnie...


Wiesz na czymś jednak muszą zarabiać, nie ma nic za darmo, a co do tych BFów to i tak nie ma na co tego wydawać, lepsze rzeczy są za VP-ki. A co do tego, ze za 5 euro kupi się niewiele, wiesz w krajach które mają euro to dla nich to 5 euro to tak jak u nas 5 zł, no prawie tak samo, więc to nie jest znowu taka wygórowana cena... przynajmniej dla takich Niemców, bo dla Polaków to na prawdę wychodzi dość drogo.

BRW co do tych zmian to mnie bardziej razi to, ze nie można kupić broni na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:52, Outlander-pro napisał:

> A ja jestem Szęśliwym Pechowcem, Szczęśliwym bo mam BETA KEYa, a Pechowym nie mogę
już
> zalogować na oficalnej stronie poza stroną EA. to będę jednym co sobie nie pogra
:P.


Jestem tylko ciekaw czy powiązałeś Beta key z kontem na EA i BF Heroes... zrobiłeś wszystko?
http://beta.battlefield-heroes.com/



Tak Wszystko 1.Zapisałem się do bety 2.Aktywowałem beta keya 3.Mam konto EA 4. i tu też, wcześniej chyba z rok temu mogłem się bezprobelmu zalogować, i byłem jak Heavy w Nicku wpisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 10:13, Pablo1989 napisał:

Tak Wszystko 1.Zapisałem się do bety 2.Aktywowałem beta keya 3.Mam konto EA 4. i tu też,
wcześniej chyba z rok temu mogłem się bezprobelmu zalogować, i byłem jak Heavy w Nicku
wpisany.


Żeby zagrać musisz wejść na stronę play.battlefield-heroes.com najpierw logujesz się w wyskakującym okienku tymi danymi co podałeś przy aktywacji beta keya, a potem na górze strony danymi z konta EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Heroes to ma być Battlefield na wesoła jak mówią niektórzy :)
Grę bardzo dużo osób chwali. Czekam na klucz do bety dwa tygodnie (średnio trzeba czekać jakiś miesiąc)
Może będe miał za dwa tygodnie :D
Gra na pewno jest bardzo ciekawa i niech zostanie darmowa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 11:22, Nufiko napisał:

> Tak Wszystko 1.Zapisałem się do bety 2.Aktywowałem beta keya 3.Mam konto EA 4. i
tu też,
> wcześniej chyba z rok temu mogłem się bezprobelmu zalogować, i byłem jak Heavy w
Nicku
> wpisany.

Żeby zagrać musisz wejść na stronę play.battlefield-heroes.com najpierw logujesz się
w wyskakującym okienku tymi danymi co podałeś przy aktywacji beta keya, a potem na górze
strony danymi z konta EA



Do tego pierszego mi żadne okienko nie wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zapisałem się na beta testy, ale jak narazie to nic.

A tak a propos ten Battlefield zapowiada się ciekawie. Gra będzie wesoła i humorystyczna. Dla każdego gracza będzie to małe oderwanie się od rzeczywistości i czas na miły odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 14:01, Earthshaker napisał:

Po paru tygodniach wróciłem do gry i zostałem bardzo niemile zaskoczony. Pomijam fakt
usuniętych postaci, które były już na wysokim poziomie z przyzwoicie rozwiniętymi skillami
(beta to beta), ale wprowadzenie battlefunds''ów za realną kasę jest "be". Płacić 5 Euro
za 700 BF? Przecież za to się niewiele kupi. A tak było miło i przyjemnie...


Miło i przyjemnie jest nadal. ;)

Za BF''y można kupić rozmaite ubranka, emotki, tudzież boosty do doświadczenia i Valor Points. Dla przeciętnego gracza, grającego dla zabawy są one najzwyczajniej w świecie zbędne. Niemniej jednak spotkałem już sporo osób z papugą na ramieniu, czy zmienionym wyglądem. Płacić za takie pierdołki nie zamierzam. Jedyną rzeczą, która mnie razi to stosunkowo mały wybór wśród dostępnych broni palnych, co być może przestanie być minusem do czasu wydania open bety, bądź wersji finalnej. Do wad zaliczyłbym jeszcze częste "wykrzaczanie" się - gra baaardzo lubi miewać problemy z połączeniem, a disconnecty i wywalanie do pulpitu są tutaj na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie co prawda nie przeszkadza kupowanie ubranek dla postaci bo i tak na to kasy wydawać nie zamierzam, ale to co zrobili nie jest doskonałe i mnie również to trochę wkurza:
- Płacisz kasę tylko po to aby twoja postać ponosiła sweterek tylko przez miesiąc? - no nieźle to sobie wykombinowali, w ten sposób to i nawet szkoda wydawania VP na niektóre stroje
- jak już ograniczenie tylko do miesiąca to nic by nie zaszkodziło gdyby pewną sumę BF dali na początek każdemu rozpoczynającemu przygodę z BH, w ten sposób każdy mógłby to wypróbować i sprawdzić jaki jest w tym "fun"

Ostatnio w ogóle nie gram w BH, ale po ostatniej aktualizacji gra trochę straciła IMO na charakterze. Wcześniej już sam widok każdego wyglądającego inaczej zachęcał do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam, jak już dorwę się do beta key to kolor sweterka nie będzie dla mnnie miał większego znaczenia to tez kasy wydawać nie będę musiał. Ważna jest sama gra a nie takie pierdoły typu różowy sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 11:43, Citkowsky napisał:

e tam, jak już dorwę się do beta key to kolor sweterka nie będzie dla mnnie miał większego
znaczenia to tez kasy wydawać nie będę musiał. Ważna jest sama gra a nie takie pierdoły
typu różowy sweterek.


Ma to ogromne znaczenia. Bo jak przeciwnicy zobacz faceta w rozwym sweterku to zamiast walczy beda uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem klucz do bety, ale nie wiem skąd ściągnąć jakiegoś klienta. W mailu nie było żadnego załącznika. Zarejestrowałem się już na beta.battlefield-heroes com jak coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 13:37, Rick napisał:

Dzisiaj dostałem klucz do bety, ale nie wiem skąd ściągnąć jakiegoś klienta. W mailu
nie było żadnego załącznika. Zarejestrowałem się już na beta.battlefield-heroes com jak
coś...


wchodzisz na play.battlefield-heroes.com logujesz się, wciskasz przycisk play now i pobierasz wtyczkę do przeglądarki restartujesz przeglądarkę, wchodzisz znów na podaną stronę wciskasz play now i czekasz aż się pobierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2009 o 20:52, Nufiko napisał:

wchodzisz na play.battlefield-heroes.com logujesz się, wciskasz przycisk play now i pobierasz
wtyczkę do przeglądarki restartujesz przeglądarkę, wchodzisz znów na podaną stronę wciskasz
play now i czekasz aż się pobierze


Tylko problem w tym, że nie mogę wejść na tą stronę. Podaje login i hasło (na pewno poprawne) i nic. Ciagle pojawia się okienko logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 20:58, Rick napisał:

Tylko problem w tym, że nie mogę wejść na tą stronę. Podaje login i hasło (na pewno poprawne)
i nic. Ciagle pojawia się okienko logowania.


Trzeba podać za pierwszym razem ten login i hasło co je nowe podawałeś przy rejestrowaniu klucza do bety, a dopiero w formularzu na stronie te do konta EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2009 o 21:24, Nufiko napisał:

Trzeba podać za pierwszym razem ten login i hasło co je nowe podawałeś przy rejestrowaniu
klucza do bety, a dopiero w formularzu na stronie te do konta EA.

Jestem pewien, że podawałem taki sam.

Dostałęm maila z kluczem. Wszedłem na stronę beta.battlefield-heroes.com i tam podawałem klucz do bety i login i hasło do konta EA. Klucz został przypisany do mojego konta to pewne. Tylko teraz nie mogę się za Chiny Ludowe zalogować na stronie play.battle... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można skądś ściągnąć tego klienta manualnie, bo zanim to się u mnie zainstaluje skończę studia (dodam, że jestem w liceum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 19:45, Rick napisał:

Można skądś ściągnąć tego klienta manualnie, bo zanim to się u mnie zainstaluje skończę
studia (dodam, że jestem w liceum).


E tam od razu studia. Włącz to żeby się ściągało i idź sobie jakiś film obejrzeć.
Bo chyba nie ma manualnego pobierania. Mi to się ściągnęło za 3 razem, bo zawsze wyłączałem jak się zatrzymywało przy "server.exe". Ale po jakiejś pół godzinie poszło dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tyle o sam czas ściągania, co ciągłe błędy. Za każdym razem wyskakuje błąd, że nie może ściągnąć danego pliku i instalator się wyłącza. i muszę zaczynać wszystko od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować