Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Wchodzę dziś do skrzynki pocztowej, a tam zaskakująco zaskakująca informacja o kluczu Beta do BF Heroes! Po tylu latach w końcu się doczekałem. Teraz tylko muszę ściągnąć potrzebne pliki i nie pozostaje mi nic innego, jak grać. Mam nadzieje, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:41, Grinczar napisał:

Wchodzę dziś do skrzynki pocztowej, a tam zaskakująco zaskakująca informacja o kluczu
Beta do BF Heroes! Po tylu latach w końcu się doczekałem. Teraz tylko muszę ściągnąć
potrzebne pliki i nie pozostaje mi nic innego, jak grać. Mam nadzieje, że warto.

Nie napalaj się tak, pograsz i zapomnisz ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się szczęśliwym(?) posiadaczem bety BH ;)
Zobaczymy z czym to się je, bo z opisów wygląda to naprawdę ciekawie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będę grał z wypiekami do wypuszczenia finalnej wersji, a tu po tygodniu grania nie mam ochoty jej włączać. Mimo wszystko ta gra jest tak nuuudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2009 o 17:38, Grinczar napisał:

Nudnawa ta gra. Ale najlepsza z darmowych w jakie grałem.


Eee, i tak lepszy od tego BFa jest Crossfire. ;P Więc IMO to nie jest najlepsza darmówka.
BTW, szybko sobie zacząłeś uświadamiać, że gra jest nudna, ja dopiero po kilku tyg gry, a potem i tak znowu grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 17:49, Markush napisał:

BTW, szybko sobie zacząłeś uświadamiać, że gra jest nudna, ja dopiero po kilku tyg gry,
a potem i tak znowu grałem.

Mało grałem w darmowe gry. Poza tym graj sobie tygodniowo min. 25-30h w CoD4 i trochę w pozostałe gry, a zobaczysz, jak się można znudzić przy innych produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 17:51, Grinczar napisał:

> BTW, szybko sobie zacząłeś uświadamiać, że gra jest nudna, ja dopiero po kilku tyg
gry,
> a potem i tak znowu grałem.
Mało grałem w darmowe gry. Poza tym graj sobie tygodniowo min. 25-30h w CoD4 i trochę
w pozostałe gry, a zobaczysz, jak się można znudzić przy innych produkcjach.


W Coda, rzeczywiście grało się długo i się nie nudził. A żeby tyle grać, to rzadko, bo trzeba się uczyć, z resztą gry mnie ostatnio nie pociągają. A nawet jak grałem tak dużo np. w wakacje lub ferie no to w GW i wiem co to znaczy nie grać za dużo w inne gry, bo w wakacje to czasami siedziałem od 8 do 23 przed kompem, ale najczęściej z dużą przerwą kilkugodzinną na rower (ale jak mi się nie chciało jeździć to tak siedziałem ten cały dzien).

Lamovitz - z opisów wyglada fajnie w praktyce też, ale nudzi jak już każdy powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:26, AdZero napisał:

Szlag. Mnie się podoba, po 5 dniu mi się nie nudzi. Czuje się... odmieńcem. ;<


Nie martw się ja gram już prawie 2 tygodnie a gra jest dalej fajna (inna sprawa że przez 2 lata w Counter Strike grałem co dziennie i mnie się nie nudziło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo bardzo wdzięczny jeżeli ktoś ma zbędnego keya... i wysłał mi na email....zacznę tą osobę wielbić hehe ale tak na poważnie jeżeli ktoś już nie gra albo ma zbędnego to prosiłbym o wysłanie filip-nowak@o2.pl Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem wiadomość : "Your Battlefield Heroes Beta Key! " ....która była pusta ;) Niby nal liście widnieje z załącznikiem ale gdy ją otwieram jest zupełnie pusto ;) (poczta na o2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kliknąć coś typu "Pokaż całą wiadomość". To powinno pokazać Ci całość razem z kluczem. Jest to kolejny dowód na wyższość Gmaila nad innymi serwisami pocztowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:42, MasterOfBlaster napisał:

Ja właśnie dostałem wiadomość : "Your Battlefield Heroes Beta Key! " ....która była pusta
;) Niby nal liście widnieje z załącznikiem ale gdy ją otwieram jest zupełnie pusto ;)
(poczta na o2)


Hej hej stary. Miałem ten sam problem. Wejdź na pocztę przez samo o2, wejdź w tą wiadomość, zapisz ją na dysku jako plik .eml bodajże, a potem otwórz ją już na komputerze przez Internet Explorera. Pomoże na pewno. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:50, deif33 napisał:

Spróbuj kliknąć coś typu "Pokaż całą wiadomość". To powinno pokazać Ci całość razem z
kluczem. Jest to kolejny dowód na wyższość Gmaila nad innymi serwisami pocztowymi.


Weź ty w ogóle idź z polskimi pocztami to zwykły chłam do odbierania spamu. Gmail i Hotmail są najlepsze.

AdZero nie czuj się odmieńcem, ja grałem kilka tygodni w to (nie wiem jakieś 4 czy pięć) i dopiero po tym czasie mi sie to znudziło "na serio". Napisz jak wytrzymasz ten miesiąc grając po kilka godzin dziennie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:59, AdZero napisał:

Hej hej stary. Miałem ten sam problem. Wejdź na pocztę przez samo o2, wejdź w tą wiadomość,
zapisz ją na dysku jako plik .eml bodajże, a potem otwórz ją już na komputerze przez
Internet Explorera. Pomoże na pewno. <;

Potwierdzam, że sposób ten działa na 1000% ;) miałem to samo już się denerwowałem ale spokojnie zapisałem na komputerze i proszę jest wiadomość ^^. Co do samej gry to ciekawa owszem, mapy ładne szkoda, że do niektórych budynków nie można wchodzić np. wieża na pewnej mapie, taka świetna pozycja dla snajpera a tu lipa. Co do systemu kupowania broni szkoda, że np. na 7 dni czy tam ile. Nawet takie animacje są z ograniczeniem do dni i uważam, że to minus. Grafika jest ładna co do robienia postaci to myślałem, że opcji będzie o wiele więcej, ciekawe są także misje, zawsze jest coś do roboty. Ale niestety prawda prawdą gra może i jest dobra do pogrania od czasu do czasu dla czystej przyjemności ale czy dłużej przytrzyma was przed monitorami ? wątpię. Gra pomimo, że jest ciekawa to w ogóle nie jest efektowna jest wręcz po pewnym czasie strasznie nudne. Nawet nie miałem pojęcia, że snajpierem można strzelić heada a jednak udało się ale zgadliście w ogóle to nie wygląda ;d. Strasznie mała efektowność jest ogromnym minusem tej gry, pozycja po prostu się nudzi już (w moim wypadku) po paru godzinach. Ale nie wątpię, że raz na czas pogram ;d.
PS. W sumie nie dziwie się bo po EA nie można oczekiwać hitu a co najwyżej przeciętniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zarobić kasę na rzeczy do odblokowania ? Bo ja widzę tylko możliwość zapłacenia paru $$$, ale chyba można też płacić tymi "srebrnymi gwiazdkami" za doświadczenie i misje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować