Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Ja mam taki problem. Dostałem key od Kur0 (dzięki ;) ), zarejestrowałem go ale nie moge wejść do gry. Gdy już mam komunikat że wszystko poszło dobrze i musze kliknąć na link żeby zacząć grać to po kliknięciu pojawia mi się okienko na login i hasło. Wpisuje poprawne i to okienko nadal mi wyskakuje... Nawet zmieniałem passy i nadal mam tak samo... Co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:59, Trutral napisał:

Ja mam taki problem. Dostałem key od Kur0 (dzięki ;) ), zarejestrowałem go ale nie moge
wejść do gry. Gdy już mam komunikat że wszystko poszło dobrze i musze kliknąć na link
żeby zacząć grać to po kliknięciu pojawia mi się okienko na login i hasło. Wpisuje poprawne
i to okienko nadal mi wyskakuje... Nawet zmieniałem passy i nadal mam tak samo... Co
z tym zrobić ?

Podaj Key ,sprawdzę ,czy działa u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Key to: 8E0AF-0RHL8-88814-THLT8

Gdy wchodzę na stronke i klikam na krok 3 to wpisuje ten key, login i hasło do ea account i wyskakuje mi taki komunikat: That key has already been tied to an account. Dam sobie rękę uciąć że przed chwilą go bez problemów zarejestrowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:55, Kur0 napisał:

Zeby wszystko bylo jasne, troszke sie spozniliscie, BETA Key juz poszedl do Trutral''a,
byl pierwszy ;p
Jak dostane jeszcze jakies to dam znac.


A teraz pytanie :
-Dla czego gdy przed chwila chcialem wlaczyc gre to wywalilo mi okienko z wtyczka "BF:H"
do FF i wcisnalem "zezwol" i teraz mi pobiera wtyczke ktora wazy 4GB ?



mi też się pojawiło ze 4GB ale zassało się w góra 5min czyli to mogło być 40mb a nie 4GB:) I obiecana niespodzianka od twórców gry: nowa mapa właśnie debiutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 22:12, Citkowsky napisał:

mi też się pojawiło ze 4GB ale zassało się w góra 5min czyli to mogło być 40mb a nie
4GB:) I obiecana niespodzianka od twórców gry: nowa mapa właśnie debiutuje:)


Przynajmniej to wynagradza te czekanie do lata, a gra miala wyjsc w zeszle lato :/

No coz czas zapoznac sie z nowa mapa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 22:19, demigod93 napisał:

prosze ludzie pomó?cie, w koncu po kilku miesiącach przyszed3 klucz mailem i nie wiem
o co kaman, mail jest pusty :|


Zacytuje sam siebie:
"Miałem ten sam problem. Wejdź na pocztę przez samo o2, wejdź w tą wiadomość, zapisz ją na dysku jako plik .eml bodajże, a potem otwórz ją już na komputerze przez Internet Explorera. Pomoże na pewno. <;"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, Citkowsky napisal, ze nowa mapa debiutuje...

Hello Heroes!

As promised, here is your surprise. We have been working on a new map.

It isn''t done!


We need your help, because it doesn''t have a name yet.

Czyt. jest już prawie jak zrobiona i jest konkurs na najlepszą nazwę, a na debiut to sobie jeszcze poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie dla tego ja uzywam Gmaila, ale co do tego twego problemu, widze tam taka opcje przy wiadomosci
"pokaz podglad", jak ja dostalem maila z kluczem to tez mialem pusta wiadomosc, lecz mialem opcje "pokaz szczegoly"


gogiell :

- Dobrze widzeic, ale z tego co zauwazylem to podajze doszlo pare nowych par spodni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 22:22, AdZero napisał:

> prosze ludzie pomó?cie, w koncu po kilku miesiącach przyszed3 klucz mailem i nie
wiem
> o co kaman, mail jest pusty :|

Zacytuje sam siebie:
"Miałem ten sam problem. Wejdź na pocztę przez samo o2, wejdź w tą wiadomość, zapisz
ją na dysku jako plik .eml bodajże, a potem otwórz ją już na komputerze przez Internet
Explorera. Pomoże na pewno. <;"


haaa. bardzo ci dziękuje, zapisałem, otworzyłem i działa ;] nawet nie musiałem IE używać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem,dostałem CD keya,wchodzę w tą stronek gdzie trza te dane wpisać,wchodzę w to coś gdzie trza hasło i użytkownika wpisać i ni cholery nie mogę sie zalogować pomimo iż dobre dane wpisuje.Wie ktoś może co może być tego przyczyną?Używam firefoxa jakby co.

EDIT : o mam dokładnie ten sam problem co demigod93.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 23:26, demigod93 napisał:

kurcze teraz mam nowy problem... staram sie zalogowaa, ale nie przyjmuje passów :|



Dzisiaj są z tym problemy. Mi udało się za którymś tam razem dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 08:20, WIDER napisał:

Dostałem klucz, zarejestrowałem go na stronie i co teraz? Gdzie niby jest to Play now?

Wchodzisz na beta.battlefield-heroes.com
Tam się logujesz, robisz postać i voila!
BTW. Jest jakaś opcja wyszukiwania serwerów? Gdy grałem wcześniej(czyt: luty-marzec), jedyną opcją był Play-Now.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 08:37, Kirabaxior napisał:

> Dostałem klucz, zarejestrowałem go na stronie i co teraz? Gdzie niby jest to Play
now?
Wchodzisz na beta.battlefield-heroes.com
Tam się logujesz, robisz postać i voila!
BTW. Jest jakaś opcja wyszukiwania serwerów? Gdy grałem wcześniej(czyt: luty-marzec),
jedyną opcją był Play-Now.



I nadal chyba tak jest bo jak wchodzę w options i tam niby jest connect to server to nic mi się nie pokazuje i tylko mogę pograć po uprzednim wciśnięciu play now:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:37, demigod93 napisał:

żeby stworzyć postać też trzeba się nieźle namęczyć żeby mi się pasek załadował... zacina
się bez przerwy... strasznie niesprawna ta strona :/


Mi też średnio działała, ale poza tym wszystko fajnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuumm nowa mapa bedzie :) delicious...

Chociaż ten BF:H do mnie jakoś tak nie przemawia i nie zabardzo mi się podoba to w niego gram.. nie wiem czemu ;p
Chyba mam parcie na 10 lvl ;p Żeby poszpanować ciuszkami ;d

20090421170224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować