Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2009 o 21:29, Citkowsky napisał:

Boże, człowieku, zacznij czytać ze zrozumieniem.


To raczej dotyczy ciebie - wałkują to od dwóch stron, że jest problem, bo spieprzyli patcha ... nie zamierzam się powtarzać, ani tego co mówili inni. Czytaj i zrozum. Więcej na takie idiotyczne pytania nie będę odpowiadał, zwłaszcza jeśli odpowiedź jest przed nosem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w opcjach firefoxa musiał wyłączyć jakąś opcję odpowiedzialną za zabezpieczenia. Może niech pobawi się w ustawieniach albo niech zresetuje do ustawień domyslnych. Ewentualnie zostaje mu grac na InternetExplorerze.

@Outlander-pro
Problemu tego nie spowodował patch. A i tak nie czytasz ze zrozumieniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:23, Nufiko napisał:

Problemu tego nie spowodował patch. A i tak nie czytasz ze zrozumieniem :/

Nie w ogóle, a cała reszta osób w tym ja, która nie mogła grać to tylko przypadek... I kto tu nie czyta...
Dobra, z mojej strony OT, nauczony doświadczeniem nie zamierzam wchodzić w takie dyskusje/prowokacje ... a może jest to spowodowane czystą głupotą? Nvm, nie przyjdzie z tego nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem było że gość nie może się przebić przez security layer na jednej przeglądarce a na innej już mu działa. Ta wypowiedź nie była związana z problemem działania strony, bo nawet jak ona jako taka nie działała to można było przejść przez security layer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:15, Outlander-pro napisał:


> Boże, człowieku, zacznij czytać ze zrozumieniem.

To raczej dotyczy ciebie - wałkują to od dwóch stron, że jest problem, bo spieprzyli
patcha ... nie zamierzam się powtarzać, ani tego co mówili inni. Czytaj i zrozum. Więcej
na takie idiotyczne pytania nie będę odpowiadał, zwłaszcza jeśli odpowiedź jest przed
nosem ...


A czy ktoś ci każe odpowiadać? Boże, nie chcesz to nie odpowiadaj. U mnie normalnie się moge logować a kolega nie to stwierdziłem, że coś u niego nie tak.


Tak, czystą głupotą, tyle, że twoją bo jeżeli nie masz zamiaru odpowiadać to po jaką cholerę odpowiedziałeś na moje pytanie?

Poza tym, to nie wina patcha jak nufiko wspomniał bo zarówna ja jak i mój brat nie mieliśmy problemów z logowaniem podczas gdy mój kolega tak.

Nufiko

Dzięki za podpowiedź, może rzeczywiście coś pomieszał w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak udało mi się wczoraj pograć z 2 godzinki. Mam już 5 lvl i kupiłem sobie ulepszenie do noża na poziomie 2 że on jest trujący chyba jak się nim atakuje ale nie wiem jak go wprowadzić do arsenału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 09:49, Coxsik napisał:

Jednak udało mi się wczoraj pograć z 2 godzinki. Mam już 5 lvl i kupiłem sobie ulepszenie
do noża na poziomie 2 że on jest trujący chyba jak się nim atakuje ale nie wiem jak go
wprowadzić do arsenału.


Aby dodać jakiegoś skila do arsenału łapiesz jego ikonkę i przeciągasz na ten pasek na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, cały wieczór próbowałem się zalogować i wreszcie już w nocy się udało...
jeszcze sporo pracy przez DICE, ale całkiem miło sobie pograć godzinkę -to taka prosta, niewymagająca gierka, która jednak nuży przy dłuższym posiedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 11:04, Darkstar181 napisał:

Głupie pytanie ale muszę je zadać :P
Mam kod beta. Gdzie go mam wpisać, i gdzie się włącza tę grę ?

Tutaj rejestrujesz się: http://beta.battlefield-heroes.com, później wchodzisz na: http://play.battlefield-heroes.com/ wciskasz "Play Now" i gra automatycznie Ci się ściągnie/zainstaluje, aha, jeszcze jedno, gra nie chodzi pod Operą jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 11:18, IceCent napisał:

> Głupie pytanie ale muszę je zadać :P
> Mam kod beta. Gdzie go mam wpisać, i gdzie się włącza tę grę ?
Tutaj rejestrujesz się: http://beta.battlefield-heroes.com, później wchodzisz na: http://play.battlefield-heroes.com/
wciskasz "Play Now" i gra automatycznie Ci się ściągnie/zainstaluje, aha, jeszcze jedno,
gra nie chodzi pod Operą jak coś.

Ok, wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol :) Wchodzę na swoje konto BF, włączam grę i przechodzę do ekranu postaci - tam, gdzie mogę zmieniać strój. Patrzę na rękawice, które wczoraj kupiłem i widzę czerwony napis "Requires level 21". Mam 10, ale mimo to mogę je nosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 14:56, Robhaal napisał:

Lol :) Wchodzę na swoje konto BF, włączam grę i przechodzę do ekranu postaci - tam, gdzie
mogę zmieniać strój. Patrzę na rękawice, które wczoraj kupiłem i widzę czerwony napis
"Requires level 21". Mam 10, ale mimo to mogę je nosić :D


Przecież na końcu nazwy gry pisze beta ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzi sie komuś ta gra?
Bo mi już trochę tak...
Odczuwa się ilość map, niestety. Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie conajmniej 10, ale to i tak mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:27, Budep napisał:

Nie nudzi sie komuś ta gra?
Bo mi już trochę tak...
Odczuwa się ilość map, niestety. Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie conajmniej
10, ale to i tak mało..


no ja się na to jakiś rok temu ostro napaliłem, a znudziło mi się po 2 dniach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie dzisiaj trochę w grę. Nawet fajna, jako zabójca czasu sprawdza się świetnie. Map i klas jest trochę mało, ale to nie szkodzi. Generalnie naprawdę niezła porcja rozrywki. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:27, Budep napisał:

Nie nudzi sie komuś ta gra?
Bo mi już trochę tak...
Odczuwa się ilość map, niestety. Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie conajmniej
10, ale to i tak mało..


Niedługo nowa mapa, więc jest na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować