Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2009 o 13:54, Ostrowiak napisał:

Jeżeli dostaliście prezenty, to DICE znowu mnie olało. Ani medali jak były rozdawane,
ani paczuszki BF, ani teraz prezentu ;<



Nie jesteś sam. Jeżeli cokolwiek rozsyłali to ja nic nie dostałem więc jest już nas dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś lista zmian, jakie przyniosła wersja 1.04? Przeniosłem się na nią od razu z 1.04 i nie wiem, co mnie ominęło. Kolega coś mówił, że skille trwają o połowę krócej, jest nowa mapa (to akurat zauważyłem ^^), są jakieś rangi, miejsca dla VIPów etc. Coś jeszcze dochodzi?

@Ostrowiak - trzeba było nie być takim zgryźliwym dla 90% tego forum. DICE o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...
Zainstalowałem BH, odpalam i niby wszystko cacy ale strasznie mi się tnie. BH nie ma chyba jakichś wielkich wymagań a jednak tak niemiłosiernie tnie mi się, że grać nie mogę. Mam dobrą kartę graficzną, 4 giga RAMu i głupiego Intel Celerona 2,6 bodajże. To wina tego głupiego procesora? Chciałbym pograć z innymi dropsami ale nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:42, FPS_FPP_TPP napisał:

twarz zombi dla royalsów a dla nationalsów jest czaszka


e, czyli tego zapewne widać nie będzie jak ja mam jakiś czas temu zakupiona maske przeciw gazową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 18:04, FPS_FPP_TPP napisał:

no musiał bys ściągnąc te maske



napisze do mojego znajomego z Uk ktory ma xp boostów od cholery i jak mi da to się moge wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2009 o 14:44, Citkowsky napisał:

e, czyli tego zapewne widać nie będzie jak ja mam jakiś czas temu zakupiona maske przeciw
gazową:)


Będzie widac, gdyż, czacha jest zamiast tej twojej maski... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ostanio przez 2 tygodnie się nie lognołem :D, i teraz Mój Nationalek jest w gaciach :) bo ubranko na tydzień wykupiłem :), Przynajmniej Mu Pistolet Zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:54, Ostrowiak napisał:

Jeżeli dostaliście prezenty, to DICE znowu mnie olało. Ani medali jak były rozdawane,
ani paczuszki BF, ani teraz prezentu ;<


Podstawowe pytanie: a zaznaczyłeś w opcjach konta, że chcesz dostawać maile od DICE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2009 o 21:46, Outlander-pro napisał:

Podstawowe pytanie: a zaznaczyłeś w opcjach konta, że chcesz dostawać maile od DICE?


A czyli to wszystko wujaśnia, to, ze nie dostałem medali za udział w betach, to, że nie dostałem tych 200BFów (czy ile tam ich było) i tego, ze teraz niedostałem masek. A gdzie są te opcje konta? Wczoraj tak powierzchownie szukałem, ale nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 08:50, Markush napisał:

A czyli to wszystko wujaśnia, to, ze nie dostałem medali za udział w betach, to, że nie
dostałem tych 200BFów (czy ile tam ich było) i tego, ze teraz niedostałem masek. A gdzie
są te opcje konta? Wczoraj tak powierzchownie szukałem, ale nie znalazłem.


No widzisz, a przed rozdawaniem medali na betę było sporymi literami ostrzeżenie, że jeśli chce się dostawać free rzeczy to należy zaznaczyć tą opcję. Logujesz się na stronie, klikasz more, update account i Contact me about Battlefield Heroes and other EA products. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:13, nieszczescie napisał:

Grałem w bete, ale teraz mam zamiar powrócić, bo znajomi zaczęli grać i mam takie małe
pytanie. Co mi daje fakt, że jestem w klanie ?


Jakby co, to mamy gramowy klan, a właściwie to 3 klany, więc jak coś to zapraszaj się do 3 klanu, jak nie zapomnę to przyjmę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować