Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 21:12, Citkowsky napisał:

> Ktoś chce kod na czaszkę, bo mi jest niepotrzebna?


mlcitkowski@gmail.com jeżeli możesz podeślij kodzik.:)


Poszło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:58, Kraju napisał:

> >>>..........


A tak w ogóle to jest do nationalsów czy royalsów?

Ok, widzę, że to nationalsów czyli tak jak chciałem.

Jedno jeszcze pytanie w takim razie. Na jaki czas jest ta czaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:40, nieszczescie napisał:

Hmmm z chęcią porównam swoje wyniki, mój nick to Unlucku. Z góry dziękuje.



*Unlucky , nie ma to jak zrobić literówke w podawaniu nicku >.> A i gram w nationalist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2009 o 09:52, nieszczescie napisał:

*Unlucky , nie ma to jak zrobić literówke w podawaniu nicku >.> A i gram w nationalist.


Tak jak coś to Ci powiem, ze nie mam od Ciebie zaproszenia... Na pewno wcisnąłeś "join"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:20, Piterixos napisał:

A ja mam pytanie o co chodzi z tymi kodami? Bo słyszałem że podobno można dostać za darmo
zwiększony exp albo maskę zombie. Proszę o info.


Reedem Code. Ciąg cyfr przeplatanych myślnikami lub też same cyfry. W BFH można go wprowadzić w odpowiednim miejscu na stronie i dostaje się XP boost (szybceij leci exp), albo maskę (część ubioru), albo inne niepotrzebne rzeczy, w zależności na co miałeś R Code.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 20:15, Markush napisał:

> A ja mam pytanie o co chodzi z tymi kodami? Bo słyszałem że podobno można dostać
za darmo
> zwiększony exp albo maskę zombie. Proszę o info.

Reedem Code. Ciąg cyfr przeplatanych myślnikami lub też same cyfry. W BFH można go wprowadzić
w odpowiednim miejscu na stronie i dostaje się XP boost (szybceij leci exp), albo maskę
(część ubioru), albo inne niepotrzebne rzeczy, w zależności na co miałeś R Code.


A skąd mam ten kod uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:15, Piterixos napisał:

A skąd mam ten kod uzyskać?


dostajesz na maila, jeśli zaznaczyłeś w opcjach na stronie, że chcesz otrzymywać newslettery od twórców BFH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:23, lygy napisał:

> A skąd mam ten kod uzyskać?

dostajesz na maila, jeśli zaznaczyłeś w opcjach na stronie, że chcesz otrzymywać newslettery
od twórców BFH :)


Dobra mam maila ale teraz mam inne pytania. Gdzie mam wpisać te kody? I czy np. bonusowy exp działa na wszystkich postaciach czy tylko na jednej? I ile mam czasu na aktywowanie tych kodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 17:42, Piterixos napisał:

Dobra mam maila ale teraz mam inne pytania. Gdzie mam wpisać te kody?

Na tej stronie: http://www.battlefieldheroes.com/store/redeem

Dnia 28.10.2009 o 17:42, Piterixos napisał:

I czy np. bonusowy exp działa na wszystkich postaciach czy tylko na jednej?

Tylko na jednej. Po wpisaniu kodu wybierasz na jakiej postaci ma to działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam 19 lvl gunnerem i mam takie skille: tarcza na maxa, speed na 3 beczka na 1 i ten skill co pochłania granaty też na 1. I teraz mam takie pytanie ile powinienem średnio na rundę wyciągać punktów? Bo mnie satysfakcjonują wyniki 1500 ale z dobrą drużyną to 2500 będzie a jak się gra extremalnie dobrze ułoży to ponad 3k będzie. I jeszcze jedna rzecz pytałem się kiedyś z jakiego działka powinien walić gunner żeby robić największa rozwałkę no i wyszło że z tego najszybszego. Ale ostatnio zmieniłem go na podstawowy karabin i wydaje mi się że jest on lepszy, dlaczego? Możemy z niego dłużej strzelać, zadajemy większe obrażenia, większy zasięg, jedyny minus jest taki że jak wyskoczy na mnie koleś z najszybszym Karabinem to leże:-/ Ale mi się zawsze wydawało że gunner toi pokazuje swoją potęgę dopiero na średnio krótkim dystansie kiedy walczy z kilkoma kolesiami ściśniętymi na małej przestrzeni:-) wiem to z doświadczenia.

I jeszcze jedna rzecz Gdzie sprawdzić swoją aktualną rangę? Bo nigdzie kolo nicku jej nie ma. Albo chociaż niech ktoś powie jak sięmam o to zapytać po angielsku:-D tzn jaką mam rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Co do punktów to prócz tych 1500 to taki standard. Mniej wyciągać nie powinienes, ale jak nie wyciagniesz więcej to tez się nic nie stanie. Co do karabinu, to jak już mówiłem wcześniej, zależy od stylu gry jaki się preferuje. Jeśli wolisz stać za linią frontu to bierz FF na maksa i na long range karabin, jeśli tak za bardzo nie wiesz co chcesz robić n polu bitwy to najlepiej brać ten podstawowy. A i nie wiem dlaczego giniesz jak ktoś podleci do ciebie z najszybszym MG, dajesz Leg It''a i z dalszej odległości naparzasz, wtedy tamten będzie zadawał bardzo małe obrażenia. A jeśli ładuje ci się Leg It to bawisz się w zająca, no chyba, że koleś ma aimbota (coś dużo ludzi z tym gra) to wtedy nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować