Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2009 o 22:19, Dzikq napisał:

Znalazłem w spamie reedem kody na głowę zombie, czaszkę i xb boost. Chce ktoś?


Ja bym czaszkę chętnie wziął
nieszczescie1992 @gmail.com
Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:19, Dzikq napisał:

Znalazłem w spamie reedem kody na głowę zombie, czaszkę i xb boost. Chce ktoś?

Też to mam. To nie wszyscy dostali? Uuu, kolejna darmówka po medalach za Closed Beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:53, Dzikq napisał:

Została mi jeszcze głowa zombie.

Chętnie się skuszę na główkę zombie, jeśli mógłbyś podesłać. Mail mam w podpisie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:45, KrzyniuBDG napisał:

Chodzi mi o te widoczne w sklepie jak już odpalisz właściwą grę i masz daną postać, bo
tam nigdzie nie pisze co od którego lvla. Jednak te ubrania będzie można "bezpłatnie
kupić" wszystkie? Bo mam 14lvl i na razie większość jest dostępna tylko za opłatą realną.


A wiesz, że ja nadal nie wiem what are you talking about?
Zrozumiałem tylko końcówkę... I, nie, tych ubrań za BFy nie będzie można kupić za VPki, logiczne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 09:37, Markush napisał:

Zrozumiałem tylko końcówkę... I, nie, tych ubrań za BFy nie będzie można kupić za VPki,
logiczne, nie?


Zrozumiałeś wystarczająco ;)
Logiczne, no niby tak ale z tego co kojarzę na samym początku też ubrania były za BFy a potem się odblokowały z lvelami. W sumie spodziewałem się takiej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 14:12, KrzyniuBDG napisał:

Logiczne, no niby tak ale z tego co kojarzę na samym początku też ubrania były za BFy
a potem się odblokowały z lvelami. W sumie spodziewałem się takiej odpowiedzi...


To źle kojarzysz, bo nigdy tak nie było. Gram od pierwszych zamkniętych beta testów (tzn. teraz już przestałem) i nigdy czegoś takiego nie było. Jedynie w tych pierwszych testach dawali 3,6k (albo 6, nie pamiętam już) BFów, ale to dlatego, że potem przy drugich zamkniętych testach był reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 15:48, Markush napisał:

To źle kojarzysz, bo nigdy tak nie było. Gram od pierwszych zamkniętych beta testów (tzn.
teraz już przestałem) i nigdy czegoś takiego nie było. Jedynie w tych pierwszych testach
dawali 3,6k (albo 6, nie pamiętam już) BFów, ale to dlatego, że potem przy drugich zamkniętych
testach był reset.


Spoko, jak tak mówisz to tak był, po prostu się jeszcze nie orientuje więc pytam, bo ponoć kto pyta nie błądzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie kurcze żaden prezent na maila nie doszedł mimo, że w przeszłości otrzymałem odznaki za udział w becie i kod na 200BFów:) Nic to, lvl nr 25 już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BF:H nie jest grą w którą można grać długo. Naprawdę. Tygodniowa sesja to wystarczająco dużo. Z drugiej jednak strony, po pewnym czasie "odstawki" aż chce się do niej wrócić - tak jak chociażby teraz.
1) Słyszałem o update który dość mocno uskutecznił Gunnera. Prawda to? Czego konkretnie powinienem się spodziewać/ obawiać?
2) Czy wprowadzono jakieś zmiany u Soldierów? (MrDoughnut wraca do gry! ;P)
3) Są nowe mapy? Jeśli tak - jak wyglądają i jakie taktyki dla Nationalsów proponujecie?
4) Wciąż są hakerzy? ;P
5) Co w ogóle powinienem wiedzieć? Co się zmieniło, co doszło, co zniknęło, co zostało osłabione a co wzmocnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:46, Tajemnic napisał:

1) Słyszałem o update który dość mocno uskutecznił Gunnera. Prawda to? Czego konkretnie
powinienem się spodziewać/ obawiać?


tarcza działa teraz też na towarzyszy z drużyny będących w pobliżu (tak jak leczenie u soldiera), beczka wybuchając dodatkowo spowalnia przeciwników, a frenzy fire leczy jak trafia się wrogów

Dnia 06.11.2009 o 13:46, Tajemnic napisał:

2) Czy wprowadzono jakieś zmiany u Soldierów? (MrDoughnut wraca do gry! ;P)


nic mi na ten temat nie wiadomo

Dnia 06.11.2009 o 13:46, Tajemnic napisał:

3) Są nowe mapy? Jeśli tak - jak wyglądają i jakie taktyki dla Nationalsów proponujecie?


jest jedna riverside rush, takie miasteczko z kanałami, taktyka jest taka aby odepchną przeciwnika za kanał i cisnąć go jak się da (czyli taka jak zwykle)

Dnia 06.11.2009 o 13:46, Tajemnic napisał:

4) Wciąż są hakerzy? ;P


hakerów chyba nie, ale cziterzy są i tego wyplenić się nie bardzo da

Dnia 06.11.2009 o 13:46, Tajemnic napisał:

5) Co w ogóle powinienem wiedzieć? Co się zmieniło, co doszło, co zniknęło, co zostało
osłabione a co wzmocnione?


osłabiony został commando a wzmocniony gunner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu najlepiej skonstruowanego Gunnera stworzyłem ciekawe połączenie. A mianowicie:
Najszybszy MG, tarcza 1 punkt, beczka 3 punkty, speed 3 punkty, Ten skill pochłaniający granaty 1 punkt i Frenzy Fire na 3 punkty.

I tak podobno do największej rozwałki trzeba beczkę, speeda i najszybszy MG. Ale gdy dochodzi do walki na większą odległość broń ta okazuje się bardzo słaba. I tu przychodzi nam z pomocą FF:-) na 3 lvl wydłuża on wystarczająco zasięg żebyśmy nie mieli z nim problemu. Minus jest tylko taki że z powodu tarczy na 1 lvl łatwiej nas dednąć, lecz problem ten zniknie gdy tarcze wymaksuję...czyli na 28 lvl...teraz mam 21. A ostatni punkt dałoby się w beczuszke:-) ehh pamiętam jak przy jej pomocy walnąłęm grupie noobów 214 dmg:-D

No to taki krótki opis aktualnej konstrukcji mojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Jak chcesz robić rozpierduwę gunnerem to weź tarczę na 5, do tego na maksa Leg It i 2 na beczkę i do ego oczywiście podstawowy karabinek. Ten build to taki podstawowy i chyba najlepszy. Ew. jak ci się dobrze gra z niewymaksowaną tarczą na solo to możesz dać 5 w Leg Ita i 5 w beczkę. Albo 5 w tarczę i 5 w FF i potem tylko w tarczę i wtedy możesz zostawić sobie twórcę sera szwajcarskiego (czyt. najszybszego MG).

BTW tarcza i Leg It to najpotrzebniejsze dwa skille przy grze drużynowej, wiesz jaka to jest zabawa jak idzie tak 5 zwartą grupą, włączasz tarczę i Leg Ita i nooby nie mogą was trafić?.
BTW2 Trudno jest skonstruować "najlepszego" gunnera, bo w tej grze, chodzi o grę drużynową, więc jednak ta tarcza na 5 powinna być.
Grałem kiedyś meczyk, gdzie team chodził sobie zwartą grupką i nie można było ich zabić, było tam przynajmniej 3 gunnerów i reszta to soldiery i zabić kogoś dało się tylko, kiedy jeden oddalił się od grupy, żeby zajść nas od tyłu, chociaż i tak często wtedy, albo sam się ten ktoś uleczył, albo inny sold dostał kopa w odbyt (czy. dostał Leg Ita) i podbiegł do tamtego delikwenta, aby go uleczyć.
W kupie siła.
Więc moim zdaniem gunner bez tarczy to nie gunner, chyba, że na solo.

Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../


Ale tarcze mam zamiar naturalnie wymaksować, ale różnica między tarczą na 1 lvl, a na 5 to tylko 30 HP i kilka sekund krótszej regeneracji, więc praktycznie nie odczuwam jej braku. Leg It mógłbym mieć na maxa, ale wtedy jest taki problem, że też mam pewne problemy z celowaniem (inni pewnie też) wiec na 3 lvl mi wystarcza (do walki i zwykłego przemieszczania się) FF nie dałbym na 5 poziom bo wtedy miałbym po prostu niepotrzebnie duży zasięg. I nie będę ukrywał że teraz bardzo dobrze gra mi się postacią w walce i na krótkie, i na średnie dystanse, a nie jak wcześniej, tylko na krótkie, albo tylko na średnie dystanse (o walce na dużą odległość przy pomocy tej postaci nie myślę w ogóle). A i jeszcze krótkie info dlaczego nie staram się stworzyć postaci na maxa dostosowanej do chodzenia razem z drużyną: Po prostu takie sytuacje że atakuję wroga w kilkuosobowej drużynie są niestety dość rzadkie (częściej zdarzają się jedno, dwu, trzy osobowe wypady) i dlatego wole umieć lepiej w pojedynkę radzić sobie z pojedynczymi lub walczącymi w grupie (Beczuszka) wrogami. Aczkolwiek nie przeczę że najlepsza, i najbardziej punktogenna zabawa to taka, w której walczą ze sobą grupy składające się z 5, 6 lub więcej osób:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować