Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2009 o 20:31, Markush napisał:

>>..........


Jaki tam ból. Uwielbiam takie serwy. Można sobie misje wykonać a i przyjemnie się gra jak co 5min nie zmienia się i nie konczy mapa. Dodałem do ulubionych i tylko na takich teraz gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 20:38, NdysH napisał:

>Ciach:)

No fajnie tylko że nie umię trafić na taki serverek... Citek można cie do znajomych dodać
i prosić o nick ?



Jestem zapisany do grupy gram.pl. Nick Citkovsky bodajże. Zresztą sam sprawdź, jestem 1wszy na liście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 20:39, Citkowsky napisał:

Jestem zapisany do grupy gram.pl. Nick Citkovsky bodajże. Zresztą sam sprawdź, jestem
1wszy na liście:)


A to w BF:H są grupy ? Fajnie wiedzieć od nie dawna gram myślałem że dosyć troche wiem, a tu się okazuje że nic nie wiem...

PS. O już mam dzięki citkowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2009 o 20:41, NdysH napisał:

A to w BF:H są grupy ?


No, są, są, nawet już ze 4 chyba samego gramu. :)

Cit - A no ból jest przy takich serwerach, ból, bo kończyć się to nie kończy, gra się w to z godzinę, albo i dwie, szczególnie jak mało osób jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem na tej nowej mapie "mayhem". Chciałem nakręcić filmik ale ludzie mnie ciągle zabijali, postaram się coś z tego posklejać. Ogólnie powiem że mapa świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:16, DrifteaCent napisał:

Właśnie grałem na tej nowej mapie "mayhem". Chciałem nakręcić filmik ale ludzie mnie
ciągle zabijali, postaram się coś z tego posklejać. Ogólnie powiem że mapa świetna ;)

A ona jest normalnie czy w PTE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:16, DrifteaCent napisał:

Właśnie grałem na tej nowej mapie "mayhem". Chciałem nakręcić filmik ale ludzie mnie
ciągle zabijali, postaram się coś z tego posklejać. Ogólnie powiem że mapa świetna ;)


To jest nowa mapa ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 20:34, Citkowsky napisał:

> >>..........

Jaki tam ból. Uwielbiam takie serwy. Można sobie misje wykonać a i przyjemnie się gra
jak co 5min nie zmienia się i nie konczy mapa. Dodałem do ulubionych i tylko na takich
teraz gram.


A można jakoś dodać takie serwy na których jest tak dużo ticketów do bookmarksu? tzn. żebym mógł na nie wbić? Tylko nie chodzi o to że znajduje taki serw i klikam Tab+F5 tylko czy jest jakiś inny sposób:)

PS. Citkowsky oglądałem sobie twojego snajpera, i mnie zastanawia jedna rzecz. Czy ta maska gazowa to odblokowana i za VP kupiona czy BF musiałeś zapłacić? Bo ja aktualnie mam gunnerem 25 lvl i nic z nakryć twarzy, ani żadnych ciekawszych dodatków mi się nie odblokowało:/ szczerze mówiąc to bez sensu że nawet po dziesiątkach godzin gry nie mam odblokowanego żadnego przedmiotu wyróżniającego naprawdę moją postać:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:55, Piterixos napisał:

> > >>..........


Nie da się inaczej. Ja znalazłem przypadkiem bo mnie gra sama wrzuciła na taki serwer, zapisałem go sobie i już tylko tam gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:56, Citkowsky napisał:

> > > >>..........

Nie da się inaczej. Ja znalazłem przypadkiem bo mnie gra sama wrzuciła na taki serwer,
zapisałem go sobie i już tylko tam gram:)


Dobra ale ja zmodyfikowałem posta to musisz jeszcze coś napisać xD

O i wiem jak mogę sobie taki serw dodać do Bookmarksu. Dodam cie do przyjaciół, i w czasie jak ty będziesz grał na serwie z tyloma ticketami, to ja się po prostu dołączę i dodam sobie ten serw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:59, Piterixos napisał:

> > > > >>..........


Była taka akcja, że na maile przysyłali kod na BFy. Bodajże 200bfów to było. A, że paru moich znajomych konto w grze miało a nie grało to oddali mi swoje kody na BFy i sobie zamówiłem tą maskę na okres bez limitu czyli mam ją na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:01, Citkowsky napisał:

> > > > > >>..........

Była taka akcja, że na maile przysyłali kod na BFy. Bodajże 200bfów to było. A, że paru
moich znajomych konto w grze miało a nie grało to oddali mi swoje kody na BFy i sobie
zamówiłem tą maskę na okres bez limitu czyli mam ją na zawsze:)


Dobrze, ale dodam sobie ciebie do przyjaciół albo ty mnie żeby móc ewentualnie na ten serw wbić. Jakby co mam Nick ZenekPr0 i tutaj mówię że nie jestem dzieckiem Neo tylko samo Zenek było zajęte a ja nie miałem pomysłu na żaden inny dopisek:D Zaproszenie nawet teraz wyślę. U a nawet już cie kiedyś zapraszałem ale nie zaakceptowałeś:-/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ten 10 lvl!. Gram Gunnerem, nie dlatego, że jestem jakimś n00bem, jak niektórzy mówią o tej klasie, po prostu lubię otwartą walkę. Ulubione mapy: Victory Village i Coastal Clash. Na GS mam sygnaturkę, nie zwracajcie uwagi na tą ilość dedów-po prostu miałem za wysokie ELO po paru dniach i szukało mi serwerów z gościami po 23-25 lvl. Raz trafiłem na cheatera, zwykły AIMBOT. Jeszcze nie ogarniam niektórych serwerów, nie zagłębiam się w dodawaniu ulubionych itp.(nawet nie wiem czy jest taka opcja). W sumie pyka się miło, szkoda, że często trafia mi się drużyna n00bów (bez urazy ale za wyzywanie od cheaterów za to że ja zdobyłem flagę, a on stał 10 centymetrów dalej...) kontra działająca w grupie drużyna majorów. Jeżeli chcecie mnie zaprosić do znajomych to jestem mastermorii. Nic innego mi do głowy nie przychodziło :) Czy znalezienie serwera z górną granicą punktów 500 jest wynikiem tylko przypadku, czy jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2009 o 21:21, abbott123 napisał:

miałem za wysokie ELO po paru dniach i szukało mi serwerów z gościami po 23-25 lvl.

Nie wiem czy wiesz, ale ten system nie działa... Więc to czysty przypadek, ze wrzuciło cię do ludzi z takimi lvlami.

Dnia 26.11.2009 o 21:21, abbott123 napisał:

Raz
trafiłem na cheatera, zwykły AIMBOT.

Cziterzy to normalka w tym BFie.

Dnia 26.11.2009 o 21:21, abbott123 napisał:

Jeszcze nie ogarniam niektórych serwerów, nie zagłębiam
się w dodawaniu ulubionych itp.(nawet nie wiem czy jest taka opcja).

Jest taka opcja, jak wciśniesz tab + F5 (chyba) to dodaje ci się serwer do ulubionych

Dnia 26.11.2009 o 21:21, abbott123 napisał:

Czy znalezienie serwera z górną granicą punktów
500 jest wynikiem tylko przypadku, czy jest na to jakiś sposób?

Raczej tylko da się wejść przez przypadek, chyba, że wchodzisz na jakiś serwer i prosisz admina o to, zeby ustawił więcej ticketów.

PS nie przejmuj się jeśli ktoś cię wyzwie od nooba jak grasz gunnerem, bo tylko commando jest dla noobów. ;P Tak i nawet po updateach Cit, nawet po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować