Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Może mi ktoś wytłumaczyć, jak to możliwe, że przez rok czasu nie dostałem ani jednego koodu na cokolwiek? Podobno rozdawali kody na BFy, bandaże i klucze, oraz te czapecczki chyba, a ja nic nie dostałem:/ wiem, że i tak jest już za późno ale to chyba nie do końca normalne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coby zapobiec użyciu kodów w wielu niezgodnych sytuacjach, wszelakie kombinacje liczbowo cyfrowe przynoszące korzyść zostały zastąpione przez jednorazową akceptację (rewards). Takoż nie spodziewać się możemy kolejnych kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 03:32, PrimitiveHuman napisał:

Coby zapobiec użyciu kodów w wielu niezgodnych sytuacjach, wszelakie kombinacje liczbowo
cyfrowe przynoszące korzyść zostały zastąpione przez jednorazową akceptację (rewards).
Takoż nie spodziewać się możemy kolejnych kodów.


Ah ok. Uważam to za plus. Czyli nawet jak zaznaczyłem w swoim profilu opcję, żeby przysyłali mi promocyjne kody i informacje o BFie to i tak tego już nie dostanę na maila, tylko ewentualnie w nagrodach tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 16:01, Piterixos napisał:

> Coby zapobiec użyciu kodów w wielu niezgodnych sytuacjach, wszelakie kombinacje
liczbowo
> cyfrowe przynoszące korzyść zostały zastąpione przez jednorazową akceptację (rewards).

> Takoż nie spodziewać się możemy kolejnych kodów.

Ah ok. Uważam to za plus. Czyli nawet jak zaznaczyłem w swoim profilu opcję, żeby przysyłali
mi promocyjne kody i informacje o BFie to i tak tego już nie dostanę na maila, tylko
ewentualnie w nagrodach tak?

dokładnie, ale jak zauważyłeś nagrody wygasają z czasem
co do tematu ogólnego, to dodano starter packi dla nowych kont
http://i55.tinypic.com/213815.jpg
toniców i bandaży jest po 10 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 10:46, wackki napisał:

I tak zeby byc kims w tej grze trzeba zabulic


Zależy. Ja wydałem na tę grę nieco ponad 30 zł, a gdyby nie to że ominęły mnie 3 promocje na BFY, to praktycznie obył bym się bez wydawania kasy:P i żeby nie było mam 4 postacie dobrze wyposażone z fajnymi ciuszkami:D

A i akurat bycie kimś w takiej grze jak BF to nie jest żaden szpan. Wystarczy spojrzeć choćby na topkę graczy BFa pod względem ilości EXPa, 5 pierwszych miejsc zajmują no liferzy którzy albo po prostu nie mają skilla, albo używają wszelkich możliwych wspomagaczy, lub po prostu biją low levele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 16:36, Piterixos napisał:

> I tak zeby byc kims w tej grze trzeba zabulic

Zależy. Ja wydałem na tę grę nieco ponad 30 zł, a gdyby nie to że ominęły mnie 3 promocje
na BFY, to praktycznie obył bym się bez wydawania kasy:P i żeby nie było mam 4 postacie
dobrze wyposażone z fajnymi ciuszkami:D

A i akurat bycie kimś w takiej grze jak BF to nie jest żaden szpan. Wystarczy spojrzeć
choćby na topkę graczy BFa pod względem ilości EXPa, 5 pierwszych miejsc zajmują no liferzy
którzy albo po prostu nie mają skilla, albo używają wszelkich możliwych wspomagaczy,
lub po prostu biją low levele.

top 1 i 2 się nie zgodzę, są to naprawdę nieźli gracze, top3 to słaby gracz, ale rzadko ''''noobbashuje'''', top 4... day-day- nie spotkasz go na innych serverach niż z levelami 1-5 i w dodatku cały czas ''''kampi'''' w czołgu, z top5 nie miałem styczności...
a co do bfhform, tak jestem moderatorem ale nie wypełniam swoich funkcji, w ogóle rzadko co odwiedzam je, z powodu napływu bez mózgów i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2011 o 01:37, Vassago1990 napisał:

top 1 i 2 się nie zgodzę, są to naprawdę nieźli gracze, top3 to słaby gracz, ale rzadko
''''noobbashuje'''', top 4... day-day- nie spotkasz go na innych serverach niż z levelami
1-5 i w dodatku cały czas ''''kampi'''' w czołgu, z top5 nie miałem styczności...


No więc tak. MustangTogunner wnioskując po ELO (przeważnie poniżej 1300), niskim accuracy i ratio nie wygląda na dobrego gracza (no chyba, że z nim grałeś i wymiatał). nStyragressor, natomiast jest kamperem używającym toników, który ucieka przed przeciwnikami i naparza z pistoletu z dużej odległości, a na mapach z pojazdami stara się siedzieć ciągle w czołgu (tu akurat jestem pewien swoich racji bo z nim grałem już trochę). Obelix_AC to nolifer bez odrobiny skilla (zastanawiam się po co w to jeszcze gra), a nie nobashuje zapewne dlatego, że nawet gdyby wbił na serwer z levelami 1-10 to nie wyróżniał by się zbytnio. Day-Day.. to największy noob w grze, bo siedzi tylko w czołgu na serwach z niskimi levelami (spójrzcie jeszcze na jego inne postacie, a zobaczycie, ze wszędzie gra w ten sposób), natomiast [gg]E-builder, wnioskując z ELO, k/d ratia, oraz celności również nie może być zaliczony do dobrych graczy.

Dnia 03.09.2011 o 01:37, Vassago1990 napisał:

a co do bfhform, tak jestem moderatorem ale nie wypełniam swoich funkcji, w ogóle rzadko
co odwiedzam je, z powodu napływu bez mózgów i dzieci


Czuję się winny:P Chyba nie jest jednak z tobą aż tak źle, bo jednak cię tam widuje regularnie (odwiedzam forum codziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 02:17, Piterixos napisał:


> top 1 i 2 się nie zgodzę, są to naprawdę nieźli gracze, top3 to słaby gracz, ale
rzadko
> ''''noobbashuje'''', top 4... day-day- nie spotkasz go na innych serverach niż z
levelami
> 1-5 i w dodatku cały czas ''''kampi'''' w czołgu, z top5 nie miałem styczności...


No więc tak. MustangTogunner wnioskując po ELO (przeważnie poniżej 1300), niskim accuracy
i ratio nie wygląda na dobrego gracza (no chyba, że z nim grałeś i wymiatał). nStyragressor,
natomiast jest kamperem używającym toników, który ucieka przed przeciwnikami i naparza
z pistoletu z dużej odległości, a na mapach z pojazdami stara się siedzieć ciągle w czołgu
(tu akurat jestem pewien swoich racji bo z nim grałem już trochę). Obelix_AC to nolifer
bez odrobiny skilla (zastanawiam się po co w to jeszcze gra), a nie nobashuje zapewne
dlatego, że nawet gdyby wbił na serwer z levelami 1-10 to nie wyróżniał by się zbytnio.
Day-Day.. to największy noob w grze, bo siedzi tylko w czołgu na serwach z niskimi levelami
(spójrzcie jeszcze na jego inne postacie, a zobaczycie, ze wszędzie gra w ten sposób),
natomiast [gg]E-builder, wnioskując z ELO, k/d ratia, oraz celności również nie może
być zaliczony do dobrych graczy.

> a co do bfhform, tak jestem moderatorem ale nie wypełniam swoich funkcji, w ogóle
rzadko
> co odwiedzam je, z powodu napływu bez mózgów i dzieci

Czuję się winny:P Chyba nie jest jednak z tobą aż tak źle, bo jednak cię tam widuje regularnie
(odwiedzam forum codziennie).

bfh forum wejdę, zajrzę, bo można czasem jakiś kodzik z bugu zdobyć ^^,
co do rozmowy o top 1 i 2, to przynajmniej grają z ludźmi na swoim poziomie, a co do statystyk na stronie, to nie kierowałbym się nimi, bo są często zbugowane: przykłady, leaderbord w czasie spędzonym w grze (niektórzy mają ponad 400 lat :d, dopiero od 196 miejsca, czas jest najprawdopodobniej poprawny), day daya abilitki na profilu gunnera wygladaja tak 5 hs 5 leg 5 ff 4 keg 3 ieg (o 6 abilitek za duzo) albo po wprowadzeniu WW miałem ponad 7h przegranych na commando nat i na innych postaciach po pare h, chociaż wtedy nie grałem na niej ani razu ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kto ktoś w to jeszcze? Chciałbym się zapytać czy do tej gry dorwali się już jacyś pro idioci, którzy poustalali na wszystkich serwerach dziwne zasady typu "nie można używać tego i tego" czy normalnie można grać swobodnie? Bo pamiętam, że na niektórych potyczkach była ograniczona ilość snajperów czy innych klas, ale to raczej było logiczne.

Pytam się, bo zastanawiam się czy trafiłem na jakieś głupie dzieci, które nie potrafią przegrywać czy nagle zabroniono używać strzelb : |. Gość chował się na tarasie bombardując mnie granatami, a jak zaszedłem go od drugiej strony i zastrzeliłem to zaraz płacz, że jestem noobem i zaraz drugi idiota się dołączył jak go rozwaliłem na bardziej otwartym terenie.

Czy może niestety większość tego typu dzieci z bogatymi rodzicami gra w tą grę i myślą, że nikt nie może ich pokonać?

Pomimo, że gra jest gorsza od TF2, to jakoś bardziej mnie wciąga niż wspomniany tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapragnąłem znowu zacząć grać w Heroes''y. I tak patrze,mam nagrody,czyli koszulkę i BFy,bardzo fajnie. Zagrałem też sobie w tę ruletkę i wylosowałem pistolecik,sweet. I tak postanowiłem sobie zagrać krótki meczyk, i przesiadłem się na innego kompa,aby móc sobie zagrać. LECZ,gdy zalogowałem się na drugiego kompa,zauważyłem,że nie ma moich 100 BF''ów,lecz reszta fantów (pistolet oraz koszula) są. Ale co dziwne,mogłem jeszcze raz zagrać w ruletkę! Wylosowałem sobie czapkę,fajnie i ogółem,dołączyła do mojego konta. Lecz,mogę wiedzieć,gdzie mogę mieć te BFy? Wiem,że darowanemu koniowi się w d*pę nie zagląda,lecz darmowe BF''y to jednak trochę rarytas,i chciałbym je dostać. Jest jakaś szansa,czy to tylko chwilowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można. Wystarczy wejść podczas gry w zakładkę Przyjaciół i po prawej stronie masz ich wszystkich( możesz sobie odznaczyć opcję, aby Ci pokazywało tylko tych online). Następnie klikasz na wybranego przyjaciele i dołączasz do jego aktualnej rozgrywki. Jeżeli serwer jest pełen, to czekasz w kolejce do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno już nie grałem w BFH. Wszedłem sobie wczoraj, patrzę - zmiany. BFy zniknęły, wymienione na jakąś dziwną gotówkę, do tego sporo jakby się jej zrobiło (chyba miałem jakieś bonusowe diamenciki w Lord of Ultima) i teraz się zastanawiam, czy nie porobić sobie zakupów, skoro tyle kasy nagle za friko się pojawiło (9300 nowych fundsów).

I teraz pytanie - opłaca się kupować np. Scoped Arctic PKM (czy jak to cholerstwo tam się zwie) dla National Gunnera za 7k, czy lepiej wziąć 2-3 "zwykłe" giwery dla różnych postaci? Nie wiem, czy celownik optyczny na erkaemie do czegoś się przyda. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie opłaca się. Scoped Arctic, jest ulepszoną wersją broni podstawowej (czyt. tej którą masz za darmo na początku mid range) z bezużytecznym celownikiem, który niczego nie daje poza zmienieniem trybu 3 osobowego w 1 osobowy. Poza tym każdy wie, że ów ''modern weapons'' są tylko skokiem na kasę (chyba, że komuś na prawdę nań zależy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 09:21, PrimitiveHuman napisał:

Nope, nie opłaca się.


Niestety, za późno. Już kupiłem. Rzeczywiście - złom. Ok, może i daje jakieś szanse przeciwko wrogim Commando, ale jest ona minimalna. Do tego dochodzi chory pomysł z uniemożliwieniem korzystania z "lunety" gdy mamy aktywne Burning Bullets (ostatecznie kupiłem dla Soldiera). Czyli 7k psu pod ogon, zostało mi trochę ponad dwa tysiące i nie stać mnie nawet na wersję Uber/Super broni. No trudno, człowiek uczy się na błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY mam problem z umiejętnościami w BFie moja postać ma 11lvl a mam tylko 5 skilli do dodania,niewiem o co chodzi zdobywam lvl a umiejetności nie dostaje plx pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować