Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

No cóż, nadal nie mam klucza :P
Ani z zapisu na betę, ani z dwóch konkursów w których można było wygrać, niestety nie poszczęściło mi się :F

W ogóle gra ktoś w betę? Wiem, że Kraju ma :P Niech opisze swoje wrażenia, co się dzieje itp.

A poza tym wszelkie małe newsy pojawiają się tutaj -->> http://twitter.com/bfheroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy dokładna premiera? Nie musi to być dzień ale np. koniec lub początek miesiąca. Bo ja słyszałem że to ma być koniec marca ale nie wiem czy to prawda.

Kurde ja już się doczekać nie mogę! Jak w to będę pykał to Killzone 2 pójdzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:15, Meykan napisał:

A wiadomo kiedy dokładna premiera? Nie musi to być dzień ale np. koniec lub początek
miesiąca. Bo ja słyszałem że to ma być koniec marca ale nie wiem czy to prawda.


Czy wiadomo? Nie wiadomo :P Są tylko spekulacje. Wg oficjalnego FAQ:

"When can I play Battlefield Heroes?

We have no official release date yet, but you, our community, will be the first to know our release date.

Make sure to keep an eye on the site and please be patient a little while longer."


Czyli oficjalnej daty nie ma. Ale ptaszki ćwierkają, że nowy BF może pojawić się 31 marca. Czemu? Bo jest to koniec roku fiskalnego. A podobno miałoby to jakieś konsekwencje finansowe, dodatkowe koszty itp, a tego taki gigant jak EA i DICE chcą uniknąć :P Więc możliwe, że będzie to 31 marca.

Inna teoria to połowa kwetnia, albo nawet maj.
Pesymiści mówią, że jeszcze długo BF heroes nie będzie :P (w końcu miał wyjść w listopadzie, czy październiku zeszłego roku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:27, kaczek93 napisał:

Słyszałem taką teze że BH będzie grą przeglądarkową.
W celu uzupełnienia swojej wiedzy spytam się czy to rzeczywiście prawda?


Nie to nie bedzie gra przegladarkowa :P Lecz bedzie sie ja odpalalo przez przegladarke, na stronie gry bedzie sie tworzylo swoja postac itp. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 15:45, Jared napisał:

WITAM WSZYSTKICH!!

Mogę się pochwalić, że dostałem klucz do bety :]


No to gratulacje! Jak pograsz to opowiedz jak się gra, może screeny porób czy coś tam :P
A ja nie mam ;(

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 15:45, Jared napisał:

WITAM WSZYSTKICH!!

Mogę się pochwalić, że dostałem klucz do bety :]


A u mnie jak Keya nie było tak nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 17:06, fearlord napisał:

> WITAM WSZYSTKICH!!
>
> Mogę się pochwalić, że dostałem klucz do bety :]

A u mnie jak Keya nie było tak nie ma ;/

Nie pękaj... Ja tez czekam i żyje choć mój brat mial farta :o Wysłał zgłoszenie 1 dnia ,a dostał 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem maila (z załącznikiem) od zespołu Battlefield Heroes zatytułowanego "Your Battlefield Heroes Beta Key!", ale kiedy go otwieram nic w środku nie ma. Żadnego tekstu, linka, obrazka, nawet załącznika... Zupełnie nic. Co ciekawe wiadomość waży 0.32MB, czyli dość sporo jak na pustego maila. Macie jakieś pomysły? (mam pocztę na o2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:44, Erunn0 napisał:

Dzisiaj dosta3em maila (z za3ącznikiem) od zespo3u Battlefield Heroes zatytu3owanego
"Your Battlefield Heroes Beta Key!", ale kiedy go otwieram nic w środku nie ma. �adnego
tekstu, linka, obrazka, nawet za3ącznika... Zupe3nie nic. Co ciekawe wiadomośa wa?y 0.32MB,
czyli dośa sporo jak na pustego maila. Macie jakieś pomys3y? (mam poczte na o2)


Mia3em ten sam problem. Przy meilu daj opcje "wiecej" i "zapisz jako .eml".Wybierz otwórz jako "poczta systemu windows"

20090316203206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:32, Jared napisał:

Miałem ten sam problem. Przy meilu daj opcje "wiecej" i "zapisz jako .eml".Wybierz otwórz
jako "poczta systemu windows"

Dzięki wielkie! :P Sam bym pewnie na to nie wpadł, a szkoda żeby klucz się zmarnował. Już ściągam grę i biorę się za testy. Jestem ciekawy czy BF:H w moich oczach przebije Quake Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:03, kedzior141 napisał:

Sorka, ale nie chce mi się całego tematu przeczesywać, i kiedy może być przewidziana
premiera tej świetnej gry?


Rzeczywiście ... zwłaszcza, że odpowiedź na to pytanie jest dosłownie parę postów wyżej ...
:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhu! :D Z czego czerpie w tym momencie taką radość? Oczywiście dlatego, że dostałem beta key`a! Wpasowali się dokładnie chłopaki, akuratnie teraz kiedy mam czas na gry... jestem chory. Teraz czekać tylko, aż mi się zainstaluje :D

PS. Mam nadzieje, że ta gra nie zrobi mnie (znowu) no lifem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować