Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 11:14, zadymek napisał:

Też widziełem ten ciuch i zapewne też bym toto kupił...gdyby to nie była ta sama koszula,
którą i tak mam unlimited -bo w identyczną ubrany jest mój heros od chwili stworzenia
:)

Przeciągnij sobie ubrania na herosa, to zobaczysz że choć podobne, nie takie same. :)

Dnia 01.12.2009 o 11:14, zadymek napisał:

Cóż, nie powiem żebym się nie spodziewał "zaostrzenia kursu"-kto wie, może VPki wkrótce
w ogóle znikną. EA jak zwykkle "nie zawiodło":/

Społeczność jak widać, nie pozostaje dłużna - pomijając powstające tematy i zawarte w nich opinie o EA i ich pomysłach, mamy chociażby: http://www.battlefieldheroes.com/forum/showthread.php?tid=89021

Dnia 01.12.2009 o 11:14, zadymek napisał:

PS Ten bug swoją drogą, a odblokowanie się w ofercie cichów, dla których mam za niski
level to inna sprawa.

Hmm, u mnie się nic nie odblokowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ta gra jest fajna, ale zeszła na psy, jeżeli chcesz kupić wyposażenie do snipera musisz kupić monetki za real kase , bądź być maniakiem żeby wyciągać ciągłe wydawanie kasy 420 bodajże na 3 dni jedna broń i to u snipera nic nie kupisz(da sie na gunnerze)

Grałem w bete , wiem , że beta to beta , ale wtedy wszystko można było kupować za normalną kase leciało jej więcej tzn był itemy dla tych premium. Bazooka dla gunnera na 3 dni 420 .... no bez przesady nawet jak wyszła 1.0 nie beta to można było kupować było 25 użyć leczenia i naprawy za 120 bodajże, a teraz kupe kasy trzeba mieć na 10.....

zawiodłem sie

P.S. Commando fajny, ale grałem wczoraj i na 8 graczy było 6 commando wszyscy stali na górce i strzelali... jak tu grać gunnerem na takiego przeciwnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Stosuj Tarcze i tego Sprinta :P, Miałem podoną akcję w BB

Było Wroga więcej, ale jakoś dawaliśmy radę, aż :D ich przygnietliśmy do ostaniej flagi na Wraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2009 o 17:00, wilqu94 napisał:

P.S. Commando fajny, ale grałem wczoraj i na 8 graczy było 6 commando wszyscy stali na
górce i strzelali... jak tu grać gunnerem na takiego przeciwnika??


Dlatego trzeba wchodzić na NORMALNE serwery. Czyli albo kompletnie z zakazem snajperki, lub całego komandosa, albo ograniczenie do dwóch snajperów na drużynę.

A na takie "pussy" na górkach, to bazooka, tzn. wskakujesz tam do nich i robisz sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:43, Markush napisał:


> P.S. Commando fajny, ale grałem wczoraj i na 8 graczy było 6 commando wszyscy stali
na
> górce i strzelali... jak tu grać gunnerem na takiego przeciwnika??

Dlatego trzeba wchodzić na NORMALNE serwery. Czyli albo kompletnie z zakazem snajperki,
lub całego komandosa, albo ograniczenie do dwóch snajperów na drużynę.

A na takie "pussy" na górkach, to bazooka, tzn. wskakujesz tam do nich i robisz sieczkę.

tylko bieganie tym gunnerem jest powolne :P i te emoty machania i takie też na 3 dni max :/ bazooka też3 dni 420... a za gre dostajesz średnio 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:00, Markush napisał:


> dostajesz średnio 7

Ja dostaję? Ke?

?? o co Ci chodzi :p
no średnio za gre bez questa dostaje sie 7 tych sreberek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w początkowych fazach gry fani grania w stylu "postoję na dachu i pokampię" wymuszali na innych defensywny styl rozgrywki i nie pozwalali się w pełni cieszyć ideą tej gry - hajda na nich, w imię zabawy!

Nowe pokolenie commando za to płaci... Obecnie zaczynają się natomiast Gunner Wars. Tylko czekac ograniczenia w używaniu MG -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:34, Ostrowiak napisał:

Bo w początkowych fazach gry fani grania w stylu "postoję na dachu i pokampię" wymuszali
na innych defensywny styl rozgrywki i nie pozwalali się w pełni cieszyć ideą tej gry
- hajda na nich, w imię zabawy!

Nowe pokolenie commando za to płaci... Obecnie zaczynają się natomiast Gunner Wars. Tylko
czekac ograniczenia w używaniu MG -.-

Z uwagi właśnie na te ograniczenia dobiłem Commandem do 10 lvl i Private I. Teraz expie Gunnerem, nie no, ten kloc ma moc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale taki Soldier z Wyskilowanym Burning Bullets i Dobrym Leczeniem jest zblirzony do niego.

PS Mnie też ceny wkurzają, chce Granat na miesiąc a mogę na 3 dni, fajnie świeta za pasem zamiast obnirzki :P Wzrost Cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 20:40, Pablo1989 napisał:

Ale taki Soldier z Wyskilowanym Burning Bullets i Dobrym Leczeniem jest zblirzony do
niego.

PS Mnie też ceny wkurzają, chce Granat na miesiąc a mogę na 3 dni, fajnie świeta za pasem
zamiast obnirzki :P Wzrost Cen


chyba sobie wydam te 20+ żeby coś kupić :p bo jednak dokopać komuś z tego nowego shotguna :p sam sie przekonałem szybki nawet :p

a to że questy sie da wypełnić to trzeba trafić na noobow bo cięzko jest zabić 10 osób i zadać 2k dmg... w jednej rundzie która nie trwa 10 min....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom powiem krótko.. Jak ceny z powrotem nie będą normalne to po prostu przestane grać. Po prostu twórcy zauważyli że ludzie radzą sobie dobrze z VP bez BF i teraz chcą to "naprawić" i nachapać się jak najwięcej kasy. I niech się nią udławią idioci co z fajnej darmowej gry robią "płatną grę z opisem że jest to darmowa gra" W ogóle jak można być tak głupim żeby coś takiego robić. I nie będę grał niejako w ramach protestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Wiesz. Dla takich Amerykanów to np. wisi, bo oni i tak kupują BFy... Co im tam, 10 dolców wydadzą... Ty powinieneś mieć pretensję do polityków, ze taki badziewny przelicznik walut jest, a nie do twórców gry. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 21:29, Markush napisał:

/...ciach.../

Wiesz. Dla takich Amerykanów to np. wisi, bo oni i tak kupują BFy... Co im tam, 10 dolców
wydadzą... Ty powinieneś mieć pretensję do polityków, ze taki badziewny przelicznik walut
jest, a nie do twórców gry. ;P


No właśnie, gdyby te 700 BF kosztowało nie 5 Euro czyli jakieś 25 zł tylko 5 zł to by nie było problemu bo za taką ilość BF + jeszcze promocja spokojnie wykupiłbym wszystkie potrzebne dla co najmniej jednej postaci przedmioty na stałe;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. dawno nie miałem okazji pograć w BH, ale dziś wszedłem (po jakiejś 3 tyg. przerwie), poczytałem też forum i.. przeraziłem się. oraz zniesmaczyłem.

taka jest moja reakcja na zmiany, które wprowadzili.
cóż, pozostanie mi zatem granie postacią tak samo ubraną jak pozostałe darmowe oraz bez bandaży i kluczy, bo z gry rezygnować nie zamierzam. przynajmniej na razie. a dlaczego na razie? bo wprowadzenie nowych, lepszych broni za BFy bardzo mi się nie podoba.. i jak to dalej będzie szło w tym kierunku.. cóż.. sami wiecie, co chcę przez to powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować