Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2009 o 20:59, Outlander-pro napisał:

A właściwie: jaki jest limit lvl''a w tej grze? :P

Z starych wywiadów można się dowiedzieć, że... nie ma limitu. Ale czy to prawda? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 20:37, Adeq napisał:

A czemu w royal nie? :P


Chyba się źle wyraziłem. Mam już gunnera w Nationalach, a chciałbym (tzn. jesli już miałbym grać gunnerem) w RA... chociaż i tak jak teraz zagrałem to za dobrze mi tym nie szło. Ja jednak zostanę przy swoim Comandosie.

Ja jeszcze jedno pytanie mam. Jak się zaloguje na postać to jest obok avatara taka ramka, w środku jakiś tekst i przycisk "join a friend" (czy jakoś tak) to to jest do dodawania znajomych?
Ciekawe czy ktoś mnie zrozumiał.

@Outlander - A no niby ma być nieskończoność tak jak już papishon powiedział, czytałem o tym na kilku stronach i na hyperze oglądałem jakiś wywiad. Ale po twórcach tej gry można się wszystkiego spodziewać. Gra miała wyjść w wakacje 2008... Albo nawet jeszcze wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ ciach /
hehe.. Moje osobiste odczucia są takie że RA jest słabsze :P Jednak w NA o wiele częściej wygrywam ^^

Dnia 18.03.2009 o 21:12, trutututu napisał:

Ja jeszcze jedno pytanie mam. Jak się zaloguje na postać to jest obok avatara taka ramka,
w środku jakiś tekst i przycisk "join a friend" (czy jakoś tak) to to jest do dodawania
znajomych?
Ciekawe czy ktoś mnie zrozumiał.

A to spróbuj mnie dodać.. tylko co mam podać? EA login czy co? xD Adeq, Apsikha albo adeq7@wp.pl :P

Dnia 18.03.2009 o 21:12, trutututu napisał:

@Outlander - A no niby ma być nieskończoność tak jak już papishon powiedział,
czytałem o tym na kilku stronach i na hyperze oglądałem jakiś wywiad. Ale po twórcach
tej gry można się wszystkiego spodziewać.

Ino masz racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 21:12, trutututu napisał:

@Outlander - A no niby ma być nieskończoność tak jak już papishon powiedział,
czytałem o tym na kilku stronach i na hyperze oglądałem jakiś wywiad. Ale po twórcach
tej gry można się wszystkiego spodziewać. Gra miała wyjść w wakacje 2008... Albo nawet
jeszcze wcześniej.


Nieskończoność? A nie doprowadziłoby to do tego, że np taki koleś na 200 lvl owniłby wszystkich noobków na 10 lvl na przykład z palcem w nosie?
Bo już widzę sytuacje typu wbija taki koleś i rozwala wszystkich, bo ma większy lvl, skille i broń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 21:57, Adeq napisał:

A to spróbuj mnie dodać.. tylko co mam podać? EA login czy co? xD Adeq, Apsikha albo
adeq7@wp.pl :P

Dnia 18.03.2009 o 21:57, Adeq napisał:



Może nick postaci w grze, który to? Adeq?

BTW co do tego wygrywania NA, to już w sumie zależy od drużyny, jak ja gram to jest taka przeplatanka: Wygrana, przegrana, wygrana prze... i tak dalej.
Wczoraj wieczorem, fajnie się nabijało VP, 8 z RA i 2 z NA, no po prostu tylko się stoi w miejscu i cały czas po 7 VP leci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 22:02, trutututu napisał:

Może nick postaci w grze, który to? Adeq?

Nick to Apsikha

Dnia 18.03.2009 o 22:02, trutututu napisał:

Wczoraj wieczorem, fajnie się nabijało VP, 8 z RA i 2 z NA, no po prostu tylko się stoi
w miejscu i cały czas po 7 VP leci. :)

Ale że jak się stoi i leci? ;> Czy ty tylko tak po prostu to powiedziałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka dla mnie jest... niesamowita! Grafika, może nie z największą ilością polygonów, super mega pixel shaderami i vertexami, ale cieszy oko. Jest po prostu śliczna (jak by to PoKeMoN powiedział... słiiitaśna). Sama rozgrywka też niczego sobie. Nie jest ani za wolno ani za szybko, klasy są mniej więcej równe i nawet Commandem (czy jak to się tam zwie) zabijesz Heavy Gunnera z bliskiej odległości- wystarczy tylko szybko celować :D
Mam zastrzeżenia co do pojazdów. Czołgi poruszają się strasznie sztucznie na nierównych podłożach, tak samo jest z samochodami. Sprawa ma się zupełnie inaczej z samolotami, które steruje się naprawdę łatwo i przyjemnie. Zestrzelenie biegnącego wroga nie jest większym problemem. Ogólnie gierkę oceniam na dobre 5/6. Dobra odskocznia od szarego świata, a dla niektórych od poważnego grania (pozdrowienia dla no- life`ów :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 22:28, PAPISHON napisał:

Gierka dla mnie jest... niesamowita!


Buu, wszyscy nagle podostawali beta keye, a ja nie mam ;(

xD
Jakby ktoś miał jakiś zbędny beta key to pamiętajcie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 22:07, Adeq napisał:

Nick to Apsikha


Ok, to zaraz spróbuję dodać

Dnia 18.03.2009 o 22:07, Adeq napisał:

Ale że jak się stoi i leci? ;> Czy ty tylko tak po prostu to powiedziałeś? :P


No normalnie stoisz sobie w miejscu, np. na respie i czekasz, aż drużyna wygra i dostajesz 7 VP. Ale tak zrobiłem tylko raz, tak to biegałem ze swą grupą po flagi.

@Outlander - Nie nie będzie tak, że 200lvl będzie wszystkich Ownił. Bo skille można rozwijać na maks 5 poziomów, a rozwija się je dość szybko jak masz kilka postaci. :) Czyli nawet postacią na 1 lvl można by zołnić takiego na 200lvlu. A no i do tej gry kompletnie nie potrzeba żadnego skilla, po prostu nie ma tam graczy lepszych i gorszych, są tylko gracze z lepszym refleksem i z gorszym... tak przynajmniej uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 06:48, trutututu napisał:

Ok, to zaraz spróbuję dodać

ee.. qpa? o0

Dnia 19.03.2009 o 06:48, trutututu napisał:



No normalnie stoisz sobie w miejscu, np. na respie i czekasz, aż drużyna wygra i dostajesz
7 VP. Ale tak zrobiłem tylko raz, tak to biegałem ze swą grupą po flagi.

>
Hmm.. dziwne, czasami zdobywam 30 parę VP a przed chwilą tylko 5 a grałem baardzo podobnie jak wcześniej o0

Dnia 19.03.2009 o 06:48, trutututu napisał:

@Outlander - Nie nie będzie tak, że 200lvl będzie wszystkich Ownił. Bo skille
można rozwijać na maks 5 poziomów, a rozwija się je dość szybko jak masz kilka postaci.
:) Czyli nawet postacią na 1 lvl można by zołnić takiego na 200lvlu. A no i do tej gry
kompletnie nie potrzeba żadnego skilla, po prostu nie ma tam graczy lepszych i gorszych,
są tylko gracze z lepszym refleksem i z gorszym... tak przynajmniej uważam.

Zgadzam się z Tobą w 100% ;]

Poza tym, podobno jest tak że ten 1lvl nie spotka się na serverze z 200lvl''em :) Tak kiedyś twórcy przynajmniej mówili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale w sprawie Battle Points

Battlefunds uzyskiwane są poprzez zakup ich za prawdziwe pieniądze. Aby tego dokonać najwygodniej jak to możliwe funkcjonować będzie wiele różnych opcji płatności w zależności od tego z jakiego terrytorium (państwa) jesteś. Jako wzór zasad ustaliliśmy że nie będziesz nigdy w stanie wykorzystać pieniędzy, aby uzyskać przewagę w stosunku do innych graczy w grze. Oznacza to że przedmioty/usługi zakupione z Battlfounds są całkowicie nadobowiązkowe i nie są wymagane aby grać w grę. Jeśli jednak zdecydujesz się zainwestować parę dolarów, będziesz w stanie znacząco zwiekszyć swoje doświadczenie poprzez dodanie nowych super odjazdowych modyfikacji dla twojego Hero co pozwoli ci unikalnie stanąć na polu bitwy.

Źródło: http://battlefieldheroes.com.pl/index.php?site=articles&action=show&articlesID=30

Hmm.. może jak nie będzie to jakieś uber drogie to może bym się nawet skusił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:23, gitarka napisał:

Opłaca się kupić broń na 3 dni, czy lepiej uzbierać odpowiednią ilość punktów i kupić
raz na zawsze??

Najlepiej zobaczyć na te 7dni, albo 3dni i zobaczyć co ci bardziej przypasuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 09:10, Adeq napisał:

ee.. qpa? o0


No qpa... pisze, ze nie ma takiego gracza.

Dnia 19.03.2009 o 09:10, Adeq napisał:

Hmm.. dziwne, czasami zdobywam 30 parę VP a przed chwilą tylko 5 a grałem baardzo podobnie
jak wcześniej o0


To ponad 30 VP to może zdobywasz po wykonaniu zadania, bo ja zawsze za wygraną mam 7 VP, a za przegraną 5, 3 lub 2

Dnia 19.03.2009 o 09:10, Adeq napisał:


Poza tym, podobno jest tak że ten 1lvl nie spotka się na serverze z 200lvl''em :) Tak
kiedyś twórcy przynajmniej mówili..


No, właśnie ta gra jest tak sprytna, że szuka serwa takiego, żeby jak dołączysz to, żeby było w miarę równo graczy i też żeby nie było rozrzutu w lvlach graczy.

@gitarka - myślę, że tak, opłaca się, wtedy będziesz wiedział co potem sobie kupić na zawsze i jak ci się nie spodoba broń to nie będzie ci szkoda dużo kasy. Nie tak jak ja, ze od razu sobie kupiłem taką na zawsze, ale przed tym trułem tu Adeq''ówi pupę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 17:03, trutututu napisał:

No qpa... pisze, ze nie ma takiego gracza.

Nie taka straszna qpa jak się ją maluje.. podaj mi te twoje nicki logini itp :P To spróbuję dodać

Dnia 19.03.2009 o 17:03, trutututu napisał:

To ponad 30 VP to może zdobywasz po wykonaniu zadania, bo ja zawsze za wygraną mam 7
VP, a za przegraną 5, 3 lub 2

Aha no racja.. nie pomyślałem o tym xP

Dnia 19.03.2009 o 17:03, trutututu napisał:

No, właśnie ta gra jest tak sprytna, że szuka serwa takiego, żeby jak dołączysz to, żeby
było w miarę równo graczy i też żeby nie było rozrzutu w lvlach graczy.

Dnia 19.03.2009 o 17:03, trutututu napisał:

@gitarka - myślę, że tak, opłaca się, wtedy będziesz wiedział co potem sobie
kupić na zawsze i jak ci się nie spodoba broń to nie będzie ci szkoda dużo kasy. Nie
tak jak ja, ze od razu sobie kupiłem taką na zawsze, ale przed tym trułem tu Adeq''ówi (!!!)
pupę. xD

Adeq''owi xDDDD Znaczy co do tych broni to jest tak. Podział na szybkie ale mniejszy dmg, i wolniejsze ale większy dmg.. cała filozofia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

No to nick to: Agnostyk. (jak widziałeś takiego lamiącego komandosa pod takim nickiem to znaczy, że to ja ;P)
Ew. login, ale w sumie, to raczej nie wpisuje się tam loginu, jak wpisałem to Adeq to też ie działało, a poza tym jakby się wpisywało tam login to całe konto ze wszystkimi postaciami by się miało za frienda, ale możesz spróbować:

Spoiler

trutututu7

, jeszcze ew. email. trutututu77@gmail.com.

PS dzisiaj walnąłem komuś z tej snajpy za 76, ale ze skillem i w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować