Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2009 o 17:48, rick90 napisał:

Wciąż trwa beta. Tylko ostatnio otworzyli beta testy i rozsyłają klucze.



Aaa tam beta. TO ja już wolę poczekać do pełnego produktu do zassania ;) Chyba, że będzie płatny ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 17:49, mateuszencja napisał:


Aaa tam beta. TO ja już wolę poczekać do pełnego produktu do zassania ;) Chyba, że będzie
płatny ;o

Płatna będzie tylko kasa wirtualna ;P Przeczytaj posty stronę wcześniej a się dowiesz wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 17:49, mateuszencja napisał:

Aaa tam beta. TO ja już wolę poczekać do pełnego produktu do zassania ;) Chyba, że będzie
płatny ;o


Gra będzie darmowa, to już było wiadomo jak twórcy ogłosili prace nad tym "beefem" Tylko kasa w grze będzie do kupienia. ;PPP

EDIT
@Adeq - czy ty zawsze musisz mnie wyprzedzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwalę swoimi dzisiejszymi wynikami: pierwszy wynik 11/3, drugi 13/3 i trzeci 12/3. Ale nie, nie grałem swoim komandosem, grałem soldierem w NA, w sumie to byłem najlepszy na całym serwie (ale to tak się nie chwaląc). Grałem z podstawowym sprzęciskiem. A tak w ogóle to na tym serwie to był taki dziwny koleś, sam miał cały czas staty 8/13 i wszystkich wyzywał od noobów, no po prostu każdego, ktoś strzelał z rakietnicy... noob, ktoś z szotgana lub PM''a... chicken noob, ktoś z noża (a sam nim grał)... noob, ktoś ze snajpy... noob, ktoś wejdzie do czołgu... noob, a czasem nawet chicken noob. No po prostu ręce opadały jak na ten czat się patrzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 18:18, Outlander-pro napisał:

No lol, 3 moich znajomych ma klucze do bety, a ja nie ... i muszę patrzeć na xfire jak
grają ... argh coś mnie trafi x_X

xD

E tam, cienka gierka ;] Na początku wydaje się być fajna, lecz im dłużej grasz, tym robi się nudniejsza i bardziej wkurzająca. Bardzo, ale to bardzo nudne walki na ziemi powodują, że wszyscy biją się(dosłownie!)o samoloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie zauważyłem, gra się naprawdę przyjemnie. Ludzie czasami czekają na samolot na "lotnisku", ale nie na tyle często, żeby nie było z kim walczyć. Z ubiegiem czasu kiedy zaczynasz zdobywać lvle i nowe umiejętności gra się coraz lepiej. Może dlatego mi się podoba, bo ostatnio nie lubię zbyt szybkich gier? Pewnie jest to spowodowane tym, że rzuciłem nałóg grania i gram tylko sporadycznie czekając na jakieś spotkanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 18:38, PAPISHON napisał:

Jakoś tego nie zauważyłem, gra się naprawdę przyjemnie. Ludzie czasami czekają na samolot
na "lotnisku", ale nie na tyle często, żeby nie było z kim walczyć. Z ubiegiem czasu
kiedy zaczynasz zdobywać lvle i nowe umiejętności gra się coraz lepiej. Może dlatego
mi się podoba, bo ostatnio nie lubię zbyt szybkich gier? Pewnie jest to spowodowane tym,
że rzuciłem nałóg grania i gram tylko sporadycznie czekając na jakieś spotkanie? :D

Być może ;] Ja się trzymam tego, że gra robi się bardzo szybko nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 17:58, trutututu napisał:

EDIT
@Adeq - czy ty zawsze musisz mnie wyprzedzać?

Taki sport sobie wymyśliłem ;>

Out
Ja już nie gram xP Znaczy troszkę mi się to znudziło. Tak jak to line''s powiedział. Na początku" wow cudo omg !!111" a potem to już ciągle to samo :P I te starcia to na serio jakieś bez jajec są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 19:39, peryfraz napisał:

Czy z pełną wersją będą problemy z przysyłaniem kluczy? Bo ani na onet ani na wp mi nie
prszysłali ;(

Ee.. to jest beta ZAMKNIĘTA.. więc musisz poczekać swoje o0 ja czekałem 2 miesiące ale dostałem, i to na wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:04, Adeq napisał:

> Czy z pełną wersją będą problemy z przysyłaniem kluczy? Bo ani na onet ani na wp
mi nie
> prszysłali ;(
Ee.. to jest beta ZAMKNIĘTA.. więc musisz poczekać swoje o0 ja czekałem 2 miesiące ale
dostałem, i to na wp.pl

Ja czekam 3 miechy, jak nie dłużej ;-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 19:27, Adeq napisał:


> EDIT
> @Adeq - czy ty zawsze musisz mnie wyprzedzać?
Taki sport sobie wymyśliłem ;>

Out
Ja już nie gram xP Znaczy troszkę mi się to znudziło. Tak jak to line''s powiedział.
Na początku" wow cudo omg !!111" a potem to już ciągle to samo :P I te starcia to na
serio jakieś bez jajec są..

To jak nie grasz to może podrzuć passy, też chętnie bym zobaczył gierke, a nie mam klucza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:27, Robak 007 napisał:

Czy nadal można zgłaszać się do bety? Czy może już się spóźniłem? :/

Cały czas się zgłaszaj - bodajże w każdy piątek biorą nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:28, line's napisał:

> Czy nadal można zgłaszać się do bety? Czy może już się spóźniłem? :/
Cały czas się zgłaszaj - bodajże w każdy piątek biorą nowe osoby.

Jak miło ^^ Zaraz wyśłę swoje zgłoszenie, może już nie długo zobaczymy się w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2009 o 20:07, sevrond napisał:

To jak nie grasz to może podrzuć passy, też chętnie bym zobaczył gierke, a nie mam klucza
;/

Eee.. po pierwsze nie dałbym cię klucza bo cię nie znam.. a może też bym chciał kiedyś pograć, a po drugie dałem już Out''owi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to ta gra na dłuższą metę jest nudnawa, ale to może przez to, że tylko trzy mapy... chociaż nie, w L4D są dwie mapy i się nie nudzi... mimo wszystko mam nadzieje, chociaż w to wątpię, że w finalnej wersji będą jakieś nowe tryby gry. Ale to nie zmienia faktu, że gra jest bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować