Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Mnie wypadają XP boosty. Raz na 1 dzień, a raz na półtora miesiąca. Nie stracisz, nieważne co wyleci. A nóż widelec trafisz na zdobioną brań na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 14:49, MiSiU3112 napisał:

Ryzykował ktoś kiedy w supply drop ? Bo mam 231 bf i nie starcza mi na żadną przyzwoitą
broń.

Zaryzykowałem dwa razy, dwa razy dostałem bronie drapper(?) wersję Tommy''s Typerwriter na stałe i Stewart''s Shotty, również na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 15:42, Markush napisał:

Mnie wypadają XP boosty. Raz na 1 dzień, a raz na półtora miesiąca. Nie stracisz, nieważne
co wyleci. A nóż widelec trafisz na zdobioną brań na zawsze.

Posłuchałem się was i dostałem:
- stylowy ratunek rudolfa
- stylowy szkwał florenza
Obydwa na zawsze. W sumie mogło wypaść mi coś lepszego, ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 17:11, MiSiU3112 napisał:

> Mnie wypadają XP boosty. Raz na 1 dzień, a raz na półtora miesiąca. Nie stracisz,
nieważne
> co wyleci. A nóż widelec trafisz na zdobioną brań na zawsze.
Posłuchałem się was i dostałem:
- stylowy ratunek rudolfa
- stylowy szkwał florenza
Obydwa na zawsze. W sumie mogło wypaść mi coś lepszego, ale nie jest źle.


A co to ten suply drop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 17:11, MiSiU3112 napisał:

- stylowy ratunek rudolfa
- stylowy szkwał florenza

To BFH jest po Polsku? Nawet nie zauważyłem.

Dnia 01.07.2011 o 17:11, MiSiU3112 napisał:

Obydwa na zawsze. W sumie mogło wypaść mi coś lepszego, ale nie jest źle.

Coś ty. Masz najlepszy karabinek jaki mógł Ci wypaść. Gorzej z pistoletem, ale i tak wyszedłeś chyba na tym lepiej niż jakbyś miał kupować ten karabinek osobno.


O jak miło. Czapeczki urodzinowe! Jeeeej I kompletnie bezużyteczne nie-ubranka! Jeeej. I 154 BFy! Jeeej!
286 BFów na jednym koncie i 229 na drugim... łomatko co za z takim majątkiem zrobię. Szkoda, ze nie da się przesyłać. Może sobie skrzynię skarbów kupię. To jest tylkoo dla nationali, tak? Szkoda.

EDIT
@up
Kupujesz za bodajże 105 BFów i wypada Ci losowy itemek. Czasem broń, czasem boosty. Nie wiem czy ubranka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 17:47, Markush napisał:

Może sobie skrzynię skarbów kupię. To jest tylkoo dla
nationali, tak? Szkoda.

Skrzynie są dla nationali i royali


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 20:15, MiSiU3112 napisał:

Skrzynie są dla nationali i royali


Yyy. To ja jestem albo ślepy, albo niewidomy. Przejrzałem wszystkie Hot dealsy 3 razy od góry do dołu i od dołu do góry i znalazłem tylko:
Get Blackbeard''s Treasure Chest and find one of several items to accessorize your Hero!
Collect them all!
/.../
Requires:
A National Hero


Gdzie jest dla Royalów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 21:06, Markush napisał:

Panie, mie nie chodzi o zwykła skrzynkę tylko o tą (chyba) eventową.
Tą: https://www.battlefieldheroes.com/en/store/buy/36877

eee, to jest tylko dla frakcji natio, ponieważ strój piracki royal ''''wyszedł'''' pełny, a natio nie, w skrzynce można dostać brakujące części natio setu, a także ''''stare'''' pirackie ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pft, ale wymyślili... Natio mają tańsze ubranka... Co za dyskryminacja. ; )

W ogóle to szkoda, że nie ma jakichś bonusów dla tych którzy już te dwa lata temu byli w BFH. Nie po to się rejestrowałem 3 lata temu, żeby dostać to samo co ludzie zarejestrowani dwa tygodnie temu. To wszystko wina rządu. Mogliby tą czapeczkę dać na zawsze tylko tym, którzy grali już 2 lata temu, a ci co dołączyli później na jakiś miesiąc, albo tydzień. Tak tak, mam kompleksy, bla bla. Ale na prawdę czuję się poszkodowany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rewards można dostać darmowe 154 bfów jeżeli przyznacie go dla 2 postaci osobnych nacji ale chyba ktoś o tym już pewnie tutaj pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są może aktualnie jakieś promocje na ciuszki/vp/widgety/bfy?

A i od kiedy BF ma Polską wersję językową? Nie grałem ponad pół roku, i mnie to nieźle zaskoczyło...

A i jeszcze jedno. Może mi ktoś napisać jak zaktualizować PunkBustera? Już to ktoś pisał ale zapomniałem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam Twój ból, sam zacząłem grać już od początku zamkniętych beta testów i oprócz medalu nic więcej nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 22:06, Piterixos napisał:

Są może aktualnie jakieś promocje na ciuszki/vp/widgety/bfy?

Sam zobacz, co by Cię interesowało http://www.battlefieldheroes.com/pl/store/hot-deals

Dnia 12.07.2011 o 22:06, Piterixos napisał:

A i od kiedy BF ma polską wersję językową? Nie grałem ponad pół roku, i mnie to nieźle
zaskoczyło...

Od niedawna, tydzień - dwa.

Dnia 12.07.2011 o 22:06, Piterixos napisał:

A i jeszcze jedno. Może mi ktoś napisać jak zaktualizować PunkBustera? Już to ktoś pisał
ale zapomniałem:/

Nie trzeba tego robić, ale jeśli chcesz

1. Wchodzimy do folderu z grą i usuwamy folder "pb"
2. Pobieramy >>>aktualizatora PB<<<
3. Po pobraniu programu PBsetup, otwieramy go, potwierdzamy licencje i czekamy na pobranie informacji i aktualizacji programu.
4. Otwiera się nam się okno programu pbsetup.
5. Wchodzimy w "Add game" i w linijce "Game" wybieramy Enemy Territory
6. Po wciśnięciu "OK" program powinien automatycznie odnaleźć nam wersje gry, jeśli nie wracamy do "Add game" i w linijce "Game Path" wybieramy położenie gry i potem "OK"
7. Gdy już mamy naszą grę w liście gier wybieramy zakładkę "Check for updates"
8. Teraz czekamy, aż zostanie zaktualizowane nasze PB, i po tej czynności możemy wyjść z programu naciskając "Quit"
9. Cieszymy się z zaktualizowania PB :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qurde ale w sumie to mam inny poważny problem...otóż W moim przypadku PunkBuster wywołuje regularnie co 20 sekund 5 sekundowe zacięcia podczas których nie mam żadnej kontroli nad postacią co przeważnie kończy się śmiercią:/ Próbowałem sztuczki opisanej na BFhforum z dodaniem pliku do folderu punkbustera, ale to nie za bardzo działa. Gdy zamknąłem proces punkbustera (u mnie są w menadżerze zadań 2: jeden zakończony literką B, drugi literką A) problem zniknął no ale zaczęło mnie wywalać z serverów...PB aktualizowałem oczywiście (bez żadnego usuwania czegokolwiek) ale problem jest nadal...proszę pomóżcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: A teraz wyłączyłem punkbustera i mnie z serwa nie wywaliło, ale lagi są nadal:/ szukałem na necie i znalazłem sporo tego rodzaju problemów, ale nigdzie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nieźle zainwestowali w reklamę gry we wakacje. Nie dość, że jest ich dużo na YouTube, to teraz jeszcze są na gram.pl, nieźle. A tak swoją drogą to ja osobiście grałem ostatnio chyba na przełomie maja i czerwca, kiedy skończył mi się czas miesięcznego wypożyczenia AK74...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować