Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2012 o 10:51, Markush napisał:


Co drugi level zdobywa się punkty do rozdania. Jeden chyba ma się na start i potem dostaje
się na parzystych poziomach.

Wielkie dzięki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hop hop.

Gra ktoś jeszcze w Heroesy?

Ja po 2 latach przerwy powróciłem do gry.
Login i hasło pasowało, postacie są takie jak były.

Gram komandosem i zaraz dobiję do 27 lvl.
Doszło dużo map, parę innych gadżetów, chociażby codziennie losowanie 1 płatnego dodatku gratis, ciekawe rzeczy można wylosować.

Chętnie pograłbym z kimś z forum, kiedyś przyjemnie się grało w pare osób.

Moja ulubiona mapa to Wyspa Wake gdyby ktoś pytał, wieczorem podeślę zdjęcie mojego ,,pupilka":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie się złożyło. Akurat sam też po pół albo rocznej przerwie wróciłem do gry.

Gram żołnierzem i niebawem w końcu dobiję 20 poziom. Dodatkowo wciągnąłem w grę swojego dobrego kolegę z pracy. Naprawdę ze znajomym gra się o wiele przyjemniej i zabawniej niż z solo z dziećmi, które co chwilę wyzywają mnie od hakerów (ostatnio typ nie wierzył, że mogłem zobaczyć komandosa w "skradaniu" kiedy był obok mnie i mnie wyzywał od oszustów).

Przyznam się, że trochę smsów poszło już w grę, ale nie żałuję wydanej gotówki. Nie dość, że zakupiłem dwie bronie, z których bardzo dobrze mi się korzysta, to fajowe wdzianko sobie sprawiłem (strój Miszy czy jakoś tak).

Tak w ogóle to chyba jeszcze istnieje grupa "gram.pl" w BH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Ja co prawda jeszcze waluty nie kupowałem jednakże zebrałem trochę na tych ankietach itp.

Mam też sporo ciuchów za kody które pare lat temu dawali na maila czy to w jakichś puszkach z napojem Dr Pepper także potem pokaże jak się prezentuje;)

A na święta kupuję sobie wydanie w pudełku tak więc będzie 10 000 BF Points plus parę nowych wdzianek i jakiś gun nowy na zawsze także polecam, ja nalezę do tych co lubią pudełko mieć na półce także muszę to mieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 19:19, Citkowsky napisał:

>>.............


Jak zobaczyłem w tych ankietach ile danych trzeba podawać...to wolałem nie ryzykować, bo potem dzwoniliby do mnie i proponowaliby mi damską bieliznę dla żony...której nie mam. A z smsami akurat tak mam uroczo, że co miesiąc i tak muszę doładowywać 30zł na kartę, a że nie dzwonię/piszę za często to trochę gotówki mi się gromadzi.

A pudełkową wersję już posiadam od paru dni (granatnik fajna sprawa, ubiór taki sobie, wolę moją Misze, no i tydzień 2 razy szybsze doświadczenie). Mam teraz ponad 17 tysięcy punktów...ale szczerze mówiąc, aż strach na coś wydawać, wszystko takie drogie. Strzelba i pistolet oraz ubiór już mam. Może kiedyś skuszę się na jakąś lepiej wyglądającą broń, która będzie w przecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>............

E tam, ja brałem udział tylko w tych gdzie trzeba było podać tylko mail, reszta danych zmyślona a maila na takie bajery mam osobny także nic nie straciłem;)

A tak wyglądam zazwyczaj;P

20121219202628

20121219202641

20121219202654

20121219202709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się pochwalę i ja.

Pierwszy obrazek, tak wyglądałem jakoś na początku roku. Bawiłem się w kupowanie "Zrzut wyposażenia" i brałem z "Zestaw Awiatora" przez co zdobyłem taką część ubranek. Prócz uszanki, którą kupiłem tego samego dnia, jak się pojawiła w sklepie (z okazji świąt i tego kalendarzyka, który znów działa do 24 grudnia).

A ostatnio jak mnie znów wzięło na granie i zobaczyłem, że na sprzedaż dali fajne rosyjskie wdzianko to od razu zakupiłem. Jedyne co mnie zasmuciło, to to, że opozycja dostała o wiele fajniejszą wersje (uszankę z czerwoną gwiazdą, "Zestaw Iwana" chyba tak się zwie).

20121219212934

20121219213657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Fajna postać, podoba mi się nawet;P

Ja postawiłem na bardziej ,,szokującą" postać stąd też ta maska przeciwgazowa;P Mnie się podoba

/Serwer na którym gram zwie się The Dragons Lair (Wicked Wake)

Dodaj mnie do znajomych (Citkovsky) to pogramy razem, własnie odpalam gre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 21:42, Citkowsky napisał:

>>.............


Ach...ogólnie też kreatywnie ubrałeś swoje komandosa. Ładnie wpasowuje się całe ubranie i wygląda jakby było od zestawu. Tak ogólnie to skąd mucha i futerał?

Spoko, dodam Cię do znajomych, choć dziś to nie wiem czy pogram, a jak już to bardzo późną nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 08:36, Pablo1989 napisał:

Ciekaw :D Co na święta dadzą, bo rok temu na maila dostałem kod na podskakujące jeepy,
i chyba trochę battlefundsów.



Gdzieś w ustawieniach gry da się ustawić żeby i do mnie przychodziły takie rzeczy na maila? Bo od 2 lat nic kompletnie nie dostałem, nawet jakiegoś ,,spamu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko z kodem na 10k waluty plus jakieś wdzianka i granatnik oraz wzrost PD już lezy na biurku:p

Teraz czekam na w miarę wolny tydzień i atakuję z wbijaniem kolejnego levela:P

I kupię sobie wreszcie na zawsze moją ulubioną snajperkę, SVD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuuuugiej przerwie wróciłem do BFH. Trochę czasu zajęło, zanim znowu "nauczyłem się" grać. Obecnie pomykam Gunnerem na 17 poziomie. Grywa ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 19:23, Sericulum napisał:

A opłaca się w ogóle to grać bez wydawania kasy? Bo kiedyś nawet fajnie się grało, ale
teraz to pewnie tylko wymiatają Ci co zapłacili.


Ja kasy nie wydałem. Nawet grosza w tę grę nie zainwestowałem. K/D mam powyżej 1 (czyli bez rewelacji, ale też nie szkodzę drużynie), biegam z podstawową giwerą i jakoś leci :)

No, dziś nawet się zacząłem zastanawiać, czy nie kupić jednak paru BFów, bo mam kilkanaście złociszy na paypalu, ale niestety, system generuje jakiś błąd i nie mogę zapłacić. Cóż, ich strata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 19:54, Sericulum napisał:

Hmm, przekonałeś mnie :p Już się zasysa, ciekawe co tam się zmieniło.


Zależy, ile czasu nie grałeś. Jeśli długo, to chyba największą zmianą (poza, naturalnie, nowymi mapami) będzie The Claw, czyli losowanie, w którym można wygrać sprzęt (zwykle na 1 lub 7 dni), widgety, emotki itp. Część broni można też otrzymać na stałe, ale takie przypadki są baaaaaardzo rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi, take coś jest też w Battlefield Play4free. Mam nadzieję, że jednak ta różnica między darmowymi brońmi a tymi za fundsy jest nie wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować