Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 01:21, Selv napisał:

Gra mi się fajnie, głównie bawię się z przeciwnikami w kotka i myszkę oraz likwiduje
kamperów bo osobiście uważam to za lamerstwo :)


Rozwin te mysl pls. :)

Dnia 17.07.2009 o 01:21, Selv napisał:

BTW: nie wiem po co dawać więcej lv w mark target Oo


Z tym mozna fajnie przeciwnikow jechac przez drzewa, co jest o tyle wygodne, ze ty ich widzisz, a oni ciebie nie, wiec mozna ich dojechac bez strachu o strate nawet odrobiny hp.

EDIT: Oczywiscie rank 1 MT nie starczy - za duzy cd i samo trwa zbyt krotko.
MT rank 5 dziala 12 sec, a cooldown ma 10 sec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Valor Points można zamienić na Battlefunds. Zresztą to obiecywali twórcy - "BF będzie można uzyskać wymieniając walutę nazwaną Valor Points, a jeśli komuś nie chce się siedzieć długo w grze - po prostu ją kupić". Czy tak jest w grze? Ja żadnej opcji nie widziałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 11:51, Kirabaxior napisał:

Słyszałem, że Valor Points można zamienić na Battlefunds. Zresztą to obiecywali twórcy
- "BF będzie można uzyskać wymieniając walutę nazwaną Valor Points, a jeśli komuś nie
chce się siedzieć długo w grze - po prostu ją kupić". Czy tak jest w grze? Ja żadnej
opcji nie widziałem ;/


Wiesz, pierwsze słyszę o czymś takim, nigdzie czegoś takiego też nie widziałem.
BF można kupić jedynie za real money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 13:43, michu96 napisał:

Witam!

Mam problem:

Otóż nabiłem 2 level''e (4-6) i dostałem tylko 1 Hero points''a , co jest grane ? :/


bo się punkt dostaje co drugi level. Nabiłeś lvl 5 i nic nie dostałes, nabileś lvl 6 i dostałes 1pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2009 o 08:19, Arti_101 napisał:


Rozumiem że chcesz go dodać w trakcie grania w grę, a nie na stronce?
Jeśli tak to dokładnie popatrz na małe i duże litery i cyfry.


Ale chyba Join a Friend oznacza "Dołącz do przyjaciela" i, że mogę wbić odrazu na ten serwer co on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.battlefieldheroes.com/player/2282213107
Ale bugusera znalazlem, wymaksowal wszystkie skille u wszystkich swoich hero...
Znalazlem go w grze i wydalo mi sie podejrzanym, ze uzywa sobie wszystkich abilites.

W kazdym razie sa nawet video pokazujace jak wykorzystac tego buga - http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Mam nadzieje, ze devs to w koncu naprawia (to problem od bety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 18:32, Abomek42 napisał:

http://www.battlefieldheroes.com/player/2282213107
Ale bugusera znalazlem, wymaksowal wszystkie skille u wszystkich swoich hero...
Znalazlem go w grze i wydalo mi sie podejrzanym, ze uzywa sobie wszystkich abilites.

W kazdym razie sa nawet video pokazujace jak wykorzystac tego buga - http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Mam nadzieje, ze devs to w koncu naprawia (to problem od bety)



Czy ty jesteś normalny?? Po cholerę dajesz link do tego syfa? Bawi cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 18:51, Citkowsky napisał:

Czy ty jesteś normalny?? Po cholerę dajesz link do tego syfa? Bawi cie to?

Karmimy trolla ; >

BTW. Co do gry, to chyba tylko zabawa z gunnerem mnie bawi wszystko inne jest takie, no, nudne. Jakbym miał zapłacić za tą grę w życiu bym jej nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 18:51, Citkowsky napisał:

Czy ty jesteś normalny?? Po cholerę dajesz link do tego syfa? Bawi cie to?

Spokojnie bez nerwów. Koledze się nudzi i tyle. Ignorować go.
PS: Tak dla wiadomości. Postacią Norbixz gra brat ;)
Adeq
Zabawa gunnerem jest przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 18:51, Citkowsky napisał:

Czy ty jesteś normalny?? Po cholerę dajesz link do tego syfa? Bawi cie to?


W zasadzie to chcialem sprawdzic kto bylby tu chetny na hakowanie w bfh. :)
Co? Nie dostalo sie tego co sie chcialo?
I tak, bawi mnie to.

NIE cheaterom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 19:08, Abomek42 napisał:

> Czy ty jesteś normalny?? Po cholerę dajesz link do tego syfa? Bawi cie to?

W zasadzie to chcialem sprawdzic kto bylby tu chetny na hakowanie w bfh. :)
Co? Nie dostalo sie tego co sie chcialo?
I tak, bawi mnie to.

NIE cheaterom.


Baaaaardzo śmieszne, bardzo. To, że ktoś wszedł w ten link nie oznacza, że jest cziterem mały człowieczku.

NIE małoletnim żartownisiom których żarty się kupy nie trzymają.

Jedyna nazwa dla ciebie to jak ktoś już wspomniał wcześniej to TR... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrobiny luzu człowieku, dołączyłeś do dziesiątek tysięcy rickrollniętych ^^

A co do hakerów, aimbot jest bardzo popularny, do tego aimy chwalą się swoimi osiągnięciami na youtube! Na szczęście znajomy sniper hedszoci każdego takiego delikwenta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 19:12, Citkowsky napisał:

Baaaaardzo śmieszne, bardzo. To, że ktoś wszedł w ten link nie oznacza, że jest cziterem
mały człowieczku.

I juz wyjazd osobisty. Kto tu jest trollem? :< Dodaje cytat "W zasadzie to chcialem sprawdzic kto bylby tu chetny na hakowanie w bfh. :)" - wynika z tego, ze chcialem sprawdzic kto, by sobie poczitowal. Podpadasz pod ten typ.

Dnia 18.07.2009 o 19:12, Citkowsky napisał:

NIE małoletnim żartownisiom których żarty się kupy nie trzymają.

To nie byl zart. Nazwalbym to raczej niewyrafinowana manipulacja.

Dnia 18.07.2009 o 19:12, Citkowsky napisał:

Jedyna nazwa dla ciebie to jak ktoś już wspomniał wcześniej to TR... .

Kolejna proba obrazenia mnie.

Zabawnym jest to, ze nie probuje nikogo obrazic. Ten kto chce, ten sie sam ponizy.


BTW Jesli chodzi o cziterow to niestety mam szczescie spotykac ich dosc czesto - przewaznie owych buguserow z wszystkimi skillami wymaksowanymi. Wszystkich reportuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 19:18, Abomek42 napisał:

BTW Jesli chodzi o cziterow to niestety mam szczescie spotykac ich dosc czesto - przewaznie
owych buguserow z wszystkimi skillami wymaksowanymi. Wszystkich reportuje.


I bardzo dobrze robisz. Dla mnie granie w tą grę to przede wszystkim zabawa i relaks. Na dalszym miejscu jest lvl czy też ilość abilities. A to, że sobie wszedłem w ten link nie oznacza, że jestem cziterem czy też miałbym ochotę na czitowanie do jasnej pogody!! Zastanów się człowieku. Istnieje coś takiego jak ludzka ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 19:27, Citkowsky napisał:

I bardzo dobrze robisz. Dla mnie granie w tą grę to przede wszystkim zabawa i relaks.
Na dalszym miejscu jest lvl czy też ilość abilities. A to, że sobie wszedłem w ten link
nie oznacza, że jestem cziterem czy też miałbym ochotę na czitowanie do jasnej pogody!!
Zastanów się człowieku. Istnieje coś takiego jak ludzka ciekawość.


Akurat to, ze bys kliknal w linka faktycznie nie znaczyloby niczego, jednakze gdy ktos zaczalby mnie flamowac to wtedy mozna by zaczac cos podejrzewac. :) W kazdym razie raczej daruje sobie ten temat, bo nie lubie jak mnie tak czesto wyzywaja. :<


BTW jak mozna zauwazyc, cos takiego jak za malo/ za duzo HP jest dosc czesto spotykane - sam wczesniej mialem to na gunnerze, ktos wczesniej w temacie tak samo i pewna osoba, ktora znalazlem sprawdzajac czy aby nie ma wszystkich abilities maxed - http://www.battlefieldheroes.com/heroes/200001867
PTE jest otwarte, wiec mozliwe, ze niedlugo spotka nas jakis update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to są dwa rodzaje comów.
Jedni są dosłownie wszędzie. Zastawiają pułapki, chowają się, uciekają, używają noża/pistoletu i snajperki. Rewelacja i sam się tak staram grać.
Druga grupa to ludzie którzy stoją w jednym ew dwóch miejscach i jedyne co potrafią to piercing shot. Stają na środku drogi (świetnie to widać na Costal Clash) aby tylko zrobić jednego kill`a. Można do nich podejść od przodu, poskakać przed nimi - oni używają tylko lunety i nie są wstanie zrobić dosłownie nic :)
Straszne lamerstwo :\

Ja osobiście mam MT na lv1 i szkoda mi było by punktów na większa ilość bo zazwyczaj po rzuceniu MT koleś ucieka gdzie pieprz rośnie a po drugie jeśli nie zabije go w te 5 czy 6s to zazwyczaj sam jestem już wtedy dobrze widoczny.
W 99,5% przypadków MT używam do sprawdzenia czy koło flagi nie ma comów przeciwnika ew przy 1n1 do wykrycia go.

Obecnie mam 17lv comem ale biegam gunnerem bo royalsi nie mają dobrych gunnów.
10lv nim nabiłem ;)

PS: spóźniona odpowiedz by byłem pod Grunwaldem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam, ludzie. :/ Od kilku dni opracowywuję sobie na karteczce optymalny build umiejętności i uzbrojenia dla mojego soldiera, bo jestem jednym z tych nieszczęśników dotkniętych przez to cholerne 1002, które nie pozwala mi dojść za "Connecting"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 10:08, Selv napisał:

Z tego co zauważyłem to są dwa rodzaje comów.
Jedni są dosłownie wszędzie. Zastawiają pułapki, chowają się, uciekają, używają noża/pistoletu
i snajperki. Rewelacja i sam się tak staram grać.
Druga grupa to ludzie którzy stoją w jednym ew dwóch miejscach i jedyne co potrafią to
piercing shot. Stają na środku drogi (świetnie to widać na Costal Clash) aby tylko zrobić
jednego kill`a. Można do nich podejść od przodu, poskakać przed nimi - oni używają tylko
lunety i nie są wstanie zrobić dosłownie nic :)
Straszne lamerstwo :\

Mysle, ze podpadam bardziej pod 2ga grupe ze wzgledu na to, ze czesto kampie, a miejsce kampy zmieniam moze 3 razy w ciagu gry. MT jest mi niezbedne do znajdowania poukrywanych commando i widzenia przez liscie drzew.

Dnia 19.07.2009 o 10:08, Selv napisał:

Ja osobiście mam MT na lv1 i szkoda mi było by punktów na większa ilość bo zazwyczaj
po rzuceniu MT koleś ucieka gdzie pieprz rośnie a po drugie jeśli nie zabije go w te
5 czy 6s to zazwyczaj sam jestem już wtedy dobrze widoczny.
W 99,5% przypadków MT używam do sprawdzenia czy koło flagi nie ma comów przeciwnika ew
przy 1n1 do wykrycia go.

A to akurat prawda - com pod MT przewaznie stara sie schowac za jakas pierwsza lepsza przeszkode. Tylko ja mt uzywam nie tylko na sniperow.
Przyklad kampy z potrzeba na mt - daleko za statkiem na BB (perspektywa national) jest wyzyna na ktora mozna sie dostac tylko samolotem (czasem tam jakis kamper siedzi) siedzac tam ma sie zasieg na pol mapy. W kazdym razie na prawo jest glowna flaga royal, ta z duza iloscia drzew. MT wlasnie przy takiej okazji mi pozwala widziec kto tam siedzi i zesnipowac w razie czego.

Dnia 19.07.2009 o 10:08, Selv napisał:

Obecnie mam 17lv comem ale biegam gunnerem bo royalsi nie mają dobrych gunnów.
10lv nim nabiłem ;)

Gunner to klasa, ktora wymaga cierpliwosci - dobry staje sie dopiero na wyzszych lvlach, gdy ma shielda, leg it maxed i 1 rank i eats grenades.

Dnia 19.07.2009 o 10:08, Selv napisał:

PS: spóźniona odpowiedz by byłem pod Grunwaldem :)

Polska znowu wygrala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować