Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2009 o 12:30, Vathored napisał:

Jaki jest max. level w tej grze? :)

~V.



nie słyszałem o czymś takim jak max level ale być moze istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:30, Vathored napisał:

Jaki jest max. level w tej grze? :)

30 i ani levela więcej :P Ale exp. zdobywa się na tyle wolno, że trochę to potrwa zanim się taki zdobędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań :

1.Jaka snajperka jest najlepsza ? Albo z jakiej snajperki wy korzystacie ?
2.Wiecie może jak załatwić sobie dobre nakrycie głowy bez wpłacania kasy ? (Chodzi mi głównie o hełm co dużo gunnerów nosi i czapeczkę taką co dużo commando nosi)
3.Jakie abillites są najbardziej przydatne dla gunnerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 19:14, michu96 napisał:

1.Jaka snajperka jest najlepsza ? Albo z jakiej snajperki wy korzystacie ?
2.Wiecie może jak załatwić sobie dobre nakrycie głowy bez wpłacania kasy ? (Chodzi mi
głównie o hełm co dużo gunnerów nosi i czapeczkę taką co dużo commando nosi)
3.Jakie abillites są najbardziej przydatne dla gunnerem ?


1.Osobiście używam Pipsqueak Poppera czyli tej najwolniejszej i o najdalszym zasięgu. Jest ona dość mocna, do jej tempa i odrzutu szybko idzie się przyzwyczaić a wtedy to naprawdę zabójcza broń.

2.Dobre nakrycie głowy? Niektóre możesz kupić za Valor Points, które zdobywasz podczas gry, ale te lepsze tylko za BattleFounds, za które trzeba zapłacić. Ja na przykład po 10 poziomie u commando, za VP mogłem kupić dwie podobnie wyglądające czapki. Od tamtego momentu hełmów za VP nie uświadczyłem. Ale to i tak jest tylko warstwa estetyczna.

3. Niestety gunnera mam, lecz na niskim poziomie i nie mogę ci pomóc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:56, Erunn0 napisał:

> Jaki jest max. level w tej grze? :)
30 i ani levela więcej :P Ale exp. zdobywa się na tyle wolno, że trochę to potrwa zanim
się taki zdobędzie.

na 1 i 2 pytanie ci odpowiedział kolega a na trzecie ja ci odpowiem:
więć tak
hero shield-maximum
frenzy fire-maximum
leg it!-3lvl
explosive keg-4lvl (dobre na czołgi jak nie masz wyrzutni rakiet)
i eat grenade-2lvl (jak w ciebie rzucają jakimś ładunkiem wybuchowym to musisz wcisnąć wtedy umiejętność tą i gunner od razu zjada ten ładunek rzucony w ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.battlefieldheroes.com/player/2282213107
Wiecie moze ile czasu mija pomiedzy reportem, a banem?
Koles do ktorego juz wczesniej linkowalem jest EWIDENTNIE buguserem (i byl reportowany wiecej niz raz, nie tylko przeze mnie), ale kupuje sobie itemy za bf. O ile wiem bf nie oznacza ochronki przed ewentualna banacja.

EDIT: ach tak - jakby ktos wczesniej nie czytal - ten koles wymaxowal sobie abilities u kazdego swojego hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 23:48, Abomek42 napisał:

http://www.battlefieldheroes.com/player/2282213107
Wiecie moze ile czasu mija pomiedzy reportem, a banem?
Koles do ktorego juz wczesniej linkowalem jest EWIDENTNIE buguserem (i byl reportowany
wiecej niz raz, nie tylko przeze mnie), ale kupuje sobie itemy za bf. O ile wiem bf nie
oznacza ochronki przed ewentualna banacja.

EDIT: ach tak - jakby ktos wczesniej nie czytal - ten koles wymaxowal sobie abilities
u kazdego swojego hero.

Patrzyłem u kolesia na profilu i wszędzie była piątka ale to niemożliwe z 2 powodów:
a) miał za mały lvl
b)jak się najechało na ikonke to pisało lvl 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te abilities ma zmaxowane - wiem to na pewno z 2 powodow.
1 - jak wlazlem w jego trooptrap (akurat commando gral) to dostalem 40-kilka dmg, czyli mial tt rank 5.
2 - jego stealth byl na wyzszym lvl niz moj - aoe bylo ranku najmniej 4, a wg mnie 5.
Dalej ciezko, by mi bylo dobrze ocenic, bo w ogniu walki ciezko powiedziec ile dmg zadala taka trutka, albo piercing shot.

A wlasnie, mt tez mial dosc wysokie, bo pamietam, ze trafilismy siebie nawzajem i to sie utrzymalo na dosc dlugi czas - troche wiecej niz moj cd.
Z tego wynikaloby, ze mial tego skilla na tym samym ranku co ja - 5.

Jestem cholernie pewien, ze on jest buguserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 12:26, whiteiwan napisał:

dostaliście prezenty z okazji miliona graczy

Prezenty powinny być wysłane na maile wciągu najbliższych kilku dni. Do wczoraj trzeba było zaznaczyć, że EA może wysyłać na twój e-mail wiadomości o swoich produktach. Taki dziwny warunek otrzymania awarda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny spotkalem clone_red_army w grze. Jesli wczesniej moglem watpic w moja pamiec, to teraz jestem absolutnie pewien swoich racji.
MT trwalo 12 sekund, ani chwili krocej. TT zadalo mi 55 dmg (???? ciekawe bo max to byl chyba 50? w kazdym razie to mogla byc wina podloza.) Stealth mial bardzo maly radius. Sam koles stwierdzil w grze, ze byl reportowany juz 5 razy...
Zrobilem pare screenow majac nadzieje, ze zapisza sie w folderze bfh, jednak tak sie nie stalo i zostal mi ten, ktory wykonalem jako ostatni. Niestety imo nie przedstawia zadnej wartosci jako dowod.
Jednakze... Wiadomo cos komus o hacku na fundsy? Tzn. czy cos takiego ma prawo istniec?
Slyszalem o oszustwach dokonywanych, by cos takiego uzyskac, ale nie wiem jak cos takiego dokonac.

20090720135240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 21:51, ankle napisał:

Można wybrać serwer zamiast klikać Play now?

Niestety nie.
Kurcze, spodobała mi się ta gierka :P
Co prawda w moim odczuciu nie pobija Team Fortress ani żadnej innej gry sieciowej, to jak za darmo - jest świetna.
Grałem soldierem, nie podobało mi się.
Grałem Commando - podobało mi się, ale tylko jako "nożownik"
Zagrałem Gunnerem - to jest to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 21:51, ankle napisał:

Można wybrać serwer zamiast klikać Play now?


Nie nie można - nie ma wyszukiwarki serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 21:51, ankle napisał:

Można wybrać serwer zamiast klikać Play now?

1Podczas grania na danym servie wciskasz bodajże tab i f5 wtedy serv masz w bookmarks w grze.Aby wejść w zapisany serv options /connect to server/wybierasz serv
2Dołącz do znajomego za pomocą friends/kliknij na imie przyjaciela i z tego co kojaże jest opcja join friend czy cuś w ten deseń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, nie wspomnialem o tym? I prosze, tu wychodzi szydlo z worka - nie potrafie zamiescic najwazniejszych informacji w tekscie przeze mnie pisanym. Ech...
W kazdym razie o to mi chodzilo. Dlatego uwazam go za bugusera. On naprawde ma wszystkie abilities wymaxowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować