Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 18:19, deif33 napisał:

Poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz :P. A tak poza tym to gra zapowiada się bardzo
ciekawie. W pewnym sensie będzie to darmowy Team Fortress 2, którego miałem kupować,
ale gdy dowiedziałem się o tej grze pomyślałem, że się nie opłaca, bo będę miał to samo
tylko, że za darmo. :)


To dobrze że będą otwarte, w grę chce zagrać od dawna. Masz rację, to taki darmowy TF2, ale wydaje mi się że okaże się nawet lepszy i za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:34, deif33 napisał:

Ale dlatego, że będzie darmowy może być sporo n00bów, ale poczekamy zobaczymy :)


Zapewne będzie, ale to dobrze bo będzie można na nich potrenować. Zapewne po jakimś miesiącu-dówch większość noobów zrezygnuje, dzięki czemu gra będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

słyszałem, że gra będzie darmowa. Nie no to super! ;P Wiadomo już kiedy wyjdzie (sorry, ale nie chcę mi się czytać całego tematu)? Grafika wygląda nieźle, taka w stylu TF2, ogólnie moim zdaniem gra będzie rewelacyjna! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Wiadomo już kiedy wyjdzie (sorry,

Dnia 17.07.2008 o 12:18, Chaotizz napisał:

ale nie chcę mi się czytać całego tematu)?


Chyba w lecie (z czytania CDA). Ale to że będzie dużo noobów to plus, w końcu będzie można robic same heady xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no gra będzie na pewno darmowa , przy tym z małymi wymaganiami a na dodatek z niezłą
> grafiką zobaczymy co się święci :)))
No gościu Ameryki to ty nie odkryłeś. A i żeby nie było offtopu. Przed chwilą znalazłem dość niepokojącego newsa. Jednak mam nadzieję, że gra ukaże się pod koniec lata, a nie w grudniu jak sądzi IGN. Łapcie linka: http://www.battlefieldheroes.com.pl/index.php?site=news_comments&newsID=34&lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie trenuję na BF-ie 2, choć już oczekuję na HEROES, gra zapowiada się bąbowo, najlepsze jest to, że nie ma co liczyć na realizm, czyli każdy przygnębiony lub zmęczony pracą będzie mógł zasiąść do gry, nawet jeśli nie jest zbyt dobry w strzelanki. A co do premiery to na polskiej stronie widnieje komunikat, że najprawdopodobniej gra ukaże się w grudniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:28, deif33 napisał:

> no gra będzie na pewno darmowa , przy tym z małymi wymaganiami a na dodatek z niezłą

> grafiką zobaczymy co się święci :)))
No gościu Ameryki to ty nie odkryłeś. A i żeby nie było offtopu. Przed chwilą znalazłem
dość niepokojącego newsa. Jednak mam nadzieję, że gra ukaże się pod koniec lata, a nie
w grudniu jak sądzi IGN. Łapcie linka: http://www.battlefieldheroes.com.pl/index.php?site=news_comments&newsID=34&lang=pl

no to się robi nie ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zapowiada się świetnie, ale zaczynają mnie już wkur**ać. Ma wyjść latem, ok. Ale chyba nie pod koniec wakacji? Jak już wyjdzie to mam nadzieję, że nie będą przesadzać z reklamami i że pójdzie na moim słabiutkim GF4 MX ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że pół roku czekania jeszcze zanim zagram w BF:H...
Mam tylko nadzieję, że to czekanie się opłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:39, Von Bolt napisał:

Trochę szkoda, że pół roku czekania jeszcze zanim zagram w BF:H...
Mam tylko nadzieję, że to czekanie się opłaci...


ja też mam taką nadzieję, lepiej poczekać niż grać w zabugowaną grę, narazie się nacieszę Team Fortress 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Battlefield: Heroes można będzie zagrać już na Games Convention. Czyli za 3 tygodnie. Z chęcią zdam relacje z tej gry (jak mi się uda dopchać, bo pewnie będzie oblegana) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:46, ziptofaf napisał:

W Battlefield: Heroes można będzie zagrać już na Games Convention. Czyli za 3 tygodnie.
Z chęcią zdam relacje z tej gry (jak mi się uda dopchać, bo pewnie będzie oblegana) :)


Z niecierpliwością czekam na Twoją relację ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:46, ziptofaf napisał:

W Battlefield: Heroes można będzie zagrać już na Games Convention. Czyli za 3 tygodnie.
Z chęcią zdam relacje z tej gry (jak mi się uda dopchać, bo pewnie będzie oblegana) :)


OO dzięki za info, chyba też wybiore się na GC. Są wakacje, a te targi o ile się nie myle są w Lipsku. Może nakłonie kogoś żeby pojechał ze mną na wakacje do sąsiadów za odry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na ea czytałem ze mozna juz pobrać ale naciskam na linka i patrze a tam tylko informacje jak wyjdzie to niech ktoś napisze z kąd pobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:49, XXX.PL napisał:

ja na ea czytałem ze mozna juz pobrać ale naciskam na linka i patrze a tam tylko informacje
jak wyjdzie to niech ktoś napisze z kąd pobrać

Znikąd. Pierwsze publiczne pokazanie bety będzie na Games Convention. Ze strony EA możesz też zapisać się na betatesty (bodajże we wrześniu). Do tego czasu nigdzie tej gry nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:53, ziptofaf napisał:

> ja na ea czytałem ze mozna juz pobrać ale naciskam na linka i patrze a tam tylko
informacje
> jak wyjdzie to niech ktoś napisze z kąd pobrać
Znikąd. Pierwsze publiczne pokazanie bety będzie na Games Convention. Ze strony EA możesz
też zapisać się na betatesty (bodajże we wrześniu). Do tego czasu nigdzie tej gry nie
będzie.

To dziwne bo Zamknięte Beta Testy już trwają i nawet jestem ich uczestnikiem ;) Nie cały miesiąc temu były zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować