Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Starac sie mozesz juz tylko o miejsce Erunno, bo nie dogonisz goscia, ktoremu udalo sie wynolajfowac 100 000 pkt score w 24 godziny. ;)
(tak, mimo wszystko spalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.O
Ty tak zamierzasz już zawsze? Pewnie po jutrzejszym updacie okaże się, że masz o 100k pkt. więcej ode mnie. Szczerze współczuję, bo to chyba zajmuje Ci cały wolny czas, nie mówiąc już o grze w cokolwiek innego. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 20:13, Abomek42 napisał:

Starac sie mozesz juz tylko o miejsce Erunno, bo nie dogonisz goscia, ktoremu udalo sie
wynolajfowac 100 000 pkt score w 24 godziny. ;)
(tak, mimo wszystko spalem)


No widzisz. ja gram dla przyjemności tylko wieczorami a nie naparzam 24h na dobę:) A i tak postać mam bardzo rozwiniętą:) Jakbym tak miał grac po 8-9h dziennie to by mi gra obrzydła po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciagu tych 24h gralem maximum 8 godzin.
Time: 52h 36m +14h z reszty postaci
Enlist: 27 days ago
To moj czas grania w ogole - jak widac nie taki ze mnie nolife w bfh. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam po pojawieniu sie komunikatu przejsc do menu wyboru hero i wybrac tego samego chara.
Zadzialalo, przynajmniej u mnie...

BTW - ale tu cicho, wszyscy graja w bfh i staraja sie mnie przegonic :3

Time: 338h 9m
Enlist: 3 months ago
I to jest nolife

62h 6m - lol on wiecej w tanku siedzial niz ja gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie - przegladajac forum gry natrafilem na to:
I would make my own predictions.......but that would be cheating I think.......hmmm well how about this:
I predict - Gunners will be happy, Commandos will complain and Soldiers will continue being awesome while no one notices.

Napisal to HATE - jeden z tworcow gry.
Az sie boje o swojego coma. Stealth nerf? DMG z wolnej snajperki nerf? No more headshots? PS mnie nie obchodzi - nie uzywam. Elixir, poison - niech robia co chca.
A co z gunnerem? Wbrew pozorom baaardzo silna klasa, tylko wymaga wiekszego lvl dla HP.
Rankingowy nr 1 bfh to Gunner (nick:Leafe), numer drugi to soldier. Najlepszy commando ma miejsce 7. (nick:Bushwhacker).
W kazdym razie, poczekamy zobaczymy. Update bedzie niedlugo, bo PTE jest zamkniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaraz wyprzedzicie i spadnę z tego 4 msca. Do wtorku mnie nie ma i nie mam możliwości grania a potem od 1 sierpnia do 10 to samo tak więc jak będę w 1wszej 10tce to będzie dobrze;)

Moje staty po ostatnim updacie:

Time: 47h 47m +26h z drugiej postaci i 2h z trzeciej. Razem daje to ok 76h;)
Enlist: 3 months ago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło zrestartować Firefoxa i zero problemów. Ale wciągnęła mnie ta gra, patrze, a tu już 1 ;o ale ten czas leci. Fajna gierka, chyba pogram w to dłużnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Battlefield Heroes od paru dni i mam parę pytań odnośnie grania command''em.

Kupiłem wczoraj Pipsqueak''s Popper''a. I trochę tego żałuję. Może siłę ma dużą i kiedy przycelujesz w głowę to przeciwnik nie ma szans na przeżycie, ale dla mnie nie jest zbyt wygodna. Zwykle nie mam czasu, aby dokładnie namierzyć lunetę na czyjąś głowę i obrażenia jakie zadaję wahają się na poziomie +-40. Nie jest to zbyt dużo i po 2-3 oddanych strzałach wszyscy mnie zauważają i jest już niezbyt ciekawie. Na dodatek po każdym strzale łatwo odczuć wielki odrzut i ponownie namierzenie wroga zajmuje dość sporo czasu. Z tego powodu zastanawiam się nad kupnem karabinu snajperskiego o mniejszym zasięgu, ale większej szybkostrzelności. Czy to dobry pomysł? Dodam jeszcze, że bardzo wygodnie grało mi się podstawową snajperką, ale skoro jest darmowa to pewnie ma mniejszą siłę ;] Co zresztą odczułem...

I jeszcze jedno pytanie. Jakie bandaże najlepiej sprawują się u command''a? Próbowałem już tych z czterema plusami, ale jak się okazało nawet one są jeszcze zbyt słabe. Wychodzi na to, że trzeba będzie wyłożyć kasę na te najdroższe. Niestety. Może wy macie jakieś taktyki na dobieranie bandaży? Tak, aby było tanio i skutecznie ;D

Dodam, że gra bardzo mi się podoba. Jako jedyna od dość długiego czasu skutecznie odciągnęła mnie od CoD''a 2 ;) Póki co mam 7 lvl i gram w Royal''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 15:20, Jackaloppe napisał:

Kupiłem wczoraj Pipsqueak''s Popper''a. I trochę tego żałuję. Może siłę ma dużą i kiedy
przycelujesz w głowę to przeciwnik nie ma szans na przeżycie, ale dla mnie nie jest zbyt
wygodna. Zwykle nie mam czasu, aby dokładnie namierzyć lunetę na czyjąś głowę i obrażenia
jakie zadaję wahają się na poziomie +-40. Nie jest to zbyt dużo i po 2-3 oddanych strzałach
wszyscy mnie zauważają i jest już niezbyt ciekawie. Na dodatek po każdym strzale łatwo
odczuć wielki odrzut i ponownie namierzenie wroga zajmuje dość sporo czasu. Z tego powodu
zastanawiam się nad kupnem karabinu snajperskiego o mniejszym zasięgu, ale większej szybkostrzelności.
Czy to dobry pomysł? Dodam jeszcze, że bardzo wygodnie grało mi się podstawową snajperką,
ale skoro jest darmowa to pewnie ma mniejszą siłę ;] Co zresztą odczułem...

No włsąnie. Standardowa pukawka daje ci takie możliwości, ten drugi kupny jest do wlaki na śrdni dystans(duża szypkostrzelność), radzę przetestować porządnie standardową giwer, ma wszystko wypośrodkownie, więc sopora szansa,zę trafi w czyjeś gusta.

Dnia 23.07.2009 o 15:20, Jackaloppe napisał:

I jeszcze jedno pytanie. Jakie bandaże najlepiej sprawują się u command''a? Próbowałem
już tych z czterema plusami, ale jak się okazało nawet one są jeszcze zbyt słabe. Wychodzi
na to, że trzeba będzie wyłożyć kasę na te najdroższe. Niestety. Może wy macie jakieś
taktyki na dobieranie bandaży? Tak, aby było tanio i skutecznie ;D

Tutaj bandaze są tym lepsze im mniej jest tych plusików. Małe dobre są do gaszenia sioe, leczenia z trucizny etc, duży badaż(jeden duży krzyżyk) jest dobry do leczenia. i przede wszystkim nie lecz siena widkou bo automatycznie stajesz się widoczny-a jak wynika z opisu plastra: leczenie ustaje gdy oberwiesz postrzał.

Dnia 23.07.2009 o 15:20, Jackaloppe napisał:

Dodam, że gra bardzo mi się podoba. Jako jedyna od dość długiego czasu skutecznie odciągnęła
mnie od CoD''a 2 ;) Póki co mam 7 lvl i gram w Royal''ach.

Na tym stadium proponuję używać noża i najbliższy punkt umiejętności wpakować w ładunki wybuchowe(a następny w zaznaczenie wroga), przydają się do zabezpieczenia perymetru stanowiska snajperskiego. Radzę też "pasożytować" na walkach piechoty- snajper z reguły nie służy do bezpśredniej walki tylko do wspierania teamu i zwiadu na terytorium wroga: szukaj wrogich scoutów, zaznaczaj ich, sztyletuj, ew podkładaj bomby przy flagach, odstrzeliwuj tylko osłabionych walczących (czyli głównie heavy, bo ci nie mają apteczek) i wrogich commandosów, którzy walą gdzieś z dystansu. Jeśli walisz z otwartej pozycji nie ma co szaleć walnij heada i wynoś się stamtąd, koledzy dokończą za ciebie-tak działa teamwork:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zajalem miejsce drugie - teraz zostaje juz tylko sprawa mnie, ciebie i mojego miejsca w rankingu grupy, ktore zajmujesz. ;)
Nie pozwole royalsom okupowac pierwszego miejsca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 19:21, Abomek42 napisał:

I zajalem miejsce drugie - teraz zostaje juz tylko sprawa mnie, ciebie i mojego miejsca
w rankingu grupy, ktore zajmujesz. ;)
Nie pozwole royalsom okupowac pierwszego miejsca. :)

Tylko jedno: o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować