Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 18:21, zadymek napisał:


BTW Jakiej przeglądarki używasz?


tak, tak :)
nic nie jest ''off'' i w ogóle ;)
korzystam z Mozilli. probowalam też na IE. ale wynik ten sam :< ;)

a próby...
pierwsza próba kończy się tak, że wlaśnie mnie wywala, a później po dluższym wczytywaniu mowa jest o tym, że nie potrafią znaleźć serwera pod poziom mojej postaci { ciekawe jak mam lvl podbić jak nawet nie zagralam :D }

no nic. popróbuję :)

jak wspomnial Raito93 ;)

@kamil_db
wiesz. swego czasu spotkalam się z cs''em { nie ma to jak koledzy, którzy przychodzą sobie na chatkę, w końcu instalują ci gry na kompie ;D } ...
no i średnio { o ile dobrze pamiętam } to mój ping stal bacznie na poziomie ok. 60 .
więc żadnych ''ścinek'' nie bylo i gralo się plynnie, także myślę, że nie jest to kwestia zbyt wysokiego pingu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:56, KaRkAsZo napisał:

/.../
Dolaczam sie do pytania, mnie tez sie czasami gra tnie jak cholera, a ping mam na poziomie
50-70 srednio... i wywala co 10 minut



pocieszyleś mnie :D
ja jak dotąd nie zalogowalam się ani razu a siedzę przy tym drugą godzinę ^^

{ Bóg cierpliwość mi w dzieciach wynagrodzi, lawl ;P }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:09, lisek93 napisał:

> /.../
> Dolaczam sie do pytania, mnie tez sie czasami gra tnie jak cholera, a ping mam na
poziomie
> 50-70 srednio... i wywala co 10 minut


pocieszyleś mnie :D
ja jak dotąd nie zalogowalam się ani razu a siedzę przy tym drugą godzinę ^^

{ Bóg cierpliwość mi w dzieciach wynagrodzi, lawl ;P }

No wiesz, na początku miałem ten sam problem. Pytanie tylko, czy zagrać i wkurzać się na lagi i kicki, czy może w ogole nie zagrać i mieć święty spokój... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:10, KaRkAsZo napisał:

No wiesz, na początku miałem ten sam problem. Pytanie tylko, czy zagrać i wkurzać się
na lagi i kicki, czy może w ogole nie zagrać i mieć święty spokój... :/



ja mam jeszcze "nadzieję" na normalne granie ;)
także się nie poddaję ;D
ale jeśli tak dalej pójdzie to gra na razie trafi do kosza, a zainstaluję ją ponownie po przyszlym formacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:59, lisek93 napisał:

i mam problemA.


Przyczyną może być też nadmiar danej klasy na serwerach. Np. jeśli w danym momencie jest za dużo Gunnerów, to początkujący Gunner (lvl 1) będzie miał problem z wejściem do gry. Warto wtedy spróbować innej klasy. W moim przypadku najmniej problemów jest z wejściem jako Soldier, najwięcej - właśnie jako Gunner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:32, Ringno5 napisał:

> i mam problemA.

Przyczyną może być też nadmiar danej klasy na serwerach. Np. jeśli w danym momencie jest
za dużo Gunnerów, to początkujący Gunner (lvl 1) będzie miał problem z wejściem do gry.
Warto wtedy spróbować innej klasy. W moim przypadku najmniej problemów jest z wejściem
jako Soldier, najwięcej - właśnie jako Gunner.


o :)
bardzo użyteczna informacja :)
ja wlaśnie najczęściej próbowalam wbić na serwery jako Commando. { + Soldier w ''zapasie'' ;] } .
Rzeźniczy Gunner na razie mnie nie ''pokusil'' :D


a wbić dalej nie mogę. ;<
wciąż próbuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez jakiś czas ten sam problem (national commando). Poszperałem na oficjalnym forum i były takie porady:

1. Zaloguj się jako jedna z postaci, potem się przełącz na inną, potem przełącz się jeszcze raz spowrotem, kliknij Play Now. - w moim wypadku nie pomogło ale może Tobie zadziała
2. W opcjach wybierz jako typ mapy do jakiej chcesz się podłączać Infantry (mi działa też na ustawieniu Vehicle)- mi pomogło ale nie musi, czasem trzeba restart przeglądarki zrobić aby przyniosło skutek
3. Pojawiła się info że stroje przeszkadzają, spróbuj zdejmować po kolei wszystkie i się podlączać.

Jak nic z powyższych nie pomoże to zostaje gra inną klasą. Problem jest dość popularny (główny wątek o nim zajmuje już 13 stron i w większości są to zgłoszenia problemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:55, Nufiko napisał:

Miałem przez jakiś czas ten sam problem (national commando). Poszperałem na oficjalnym
forum i były takie porady:

1. Zaloguj się jako jedna z postaci, potem się przełącz na inną, potem przełącz się jeszcze
raz spowrotem, kliknij Play Now. - w moim wypadku nie pomogło ale może Tobie zadziała
2. W opcjach wybierz jako typ mapy do jakiej chcesz się podłączać Infantry (mi działa
też na ustawieniu Vehicle)- mi pomogło ale nie musi, czasem trzeba restart przeglądarki
zrobić aby przyniosło skutek
3. Pojawiła się info że stroje przeszkadzają, spróbuj zdejmować po kolei wszystkie i
się podlączać.

Jak nic z powyższych nie pomoże to zostaje gra inną klasą. Problem jest dość popularny
(główny wątek o nim zajmuje już 13 stron i w większości są to zgłoszenia problemu)



dzięki wielkie :)
zabieram się do ''roboty'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave Nufiko { i Jego {chomik?} w avku :D }


pomogly mi Twoje rady ;)
wszystko już ladnie śmiga :)
to albo punkt 2, albo 3 [ albo obydwa na raz :D ]
w każdym bądź razie, loguję się od razu, a i kicków nie ma ;)

dzięki wielkie raz jeszcze :)


PS. sorry za double ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że mogłem pomóc.

No to teraz mogę powitać oficjalnie w społeczności Battlefieldowo-Herosowej. Może się spotkamy na placu boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym pytanie dotyczące strojów. Otóż podobno podczas zdobywania lvl expa itp. z czasem niektóre elementy ubioru naszego żołnierza się odblokowują. Czy to prawda czy tylko wymysł człowieka spotkanego na serverze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 17:25, Raito93 napisał:

Ja miałbym pytanie dotyczące strojów. Otóż podobno podczas zdobywania lvl expa itp. z
czasem niektóre elementy ubioru naszego żołnierza się odblokowują. Czy to prawda czy
tylko wymysł człowieka spotkanego na serverze?

Tak pisze w hintach podczas ładowania i chyba coś w tym jest bo ciągle coś nowego widzę w sklepie -inna sprawa, że bez BF to mogę sobie co najwyżej strój Jacksona kupić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 17:53, zadymek napisał:

-inna sprawa, że bez BF to mogę sobie co najwyżej strój Jacksona kupić:/

Raczej już nie kupisz bo ten strój był chyba tylko na lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 18:20, deif33 napisał:

> -inna sprawa, że bez BF to mogę sobie co najwyżej strój Jacksona kupić:/
Raczej już nie kupisz bo ten strój był chyba tylko na lipiec.

A, fakt, teraz mamy sezon rycerski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 19:49, zadymek napisał:

A, fakt, teraz mamy sezon rycerski:)


To nie tak, strój Jacksona, był od czasu jego śmierci do następnego update''a strojów czyli do sierpnia, w lipcu była moda na Rayal farmera (ten niebieski garniak z kapeluszem) i na nazistowskiego plażowicza (czerwona hawajska koszula, białe spodeki kapelusz). A w sierpniu właśnie ten templar i black knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 15:56, Kirabaxior napisał:

> Że tak powiem: Pre barc: http://www.battlefieldheroes.com/groups/10111
Krótko - dużo nas ;]


No, bardzo dużo, te 4 postaci które tu są, to wszystkie moje...
No, ale nic, poczeka sie może będzie więcej, chociaż, może to już wszyscy, bo wszyscy już są w 1 i 2 grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować