Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2009 o 14:00, Markush napisał:

Pytanie takie mam:
Czy da się healować czołg siedząc na górze?

Nie. Najprzydatniejsza rzecz jaka mozesz zrobic dla czolgu siedzac na gorze to uzycie I Eats Grenades Gunnerem, ktore moze usunac ewentualne TNT, Rakiety z Bazooki tudziez strzaly wrogiego tanka.
Leczenie z IEG oczywiscie pojdzie w hp gunnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:05, Bartex69 napisał:

Wie ktoś jaka muzyczka leci na włączeniu www.battlefieldheroes.com <-MOVIE po włączeniu?Muzyczka
wpadła w ucho :D z góry dzięki :)

Muzyka byla tworzona specjalnie na ten trailer.
Jesli chcesz miec plik z tego to video na YT mozesz znalezc pod tym linkiem - http://www.youtube.com/watch?v=_u9xG09Ejk0
Polecam uzyc konwertera do mp3. Jeden mozesz znalezc na http://www.vidtomp3.com/ . Nie musisz nawet nic sciagac - wystarczy wkleic link w odpowiednim miejscu.

Oprocz tego dodam, ze muzyczka bardzo mi przypomina Pokemony. (nie wiem czemu...)
Wiec gdybys chcial posluchac podobnej muzyki to radze przejrzec soundtracki tegoz anime. Moze cos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, poznałem kolesia który jest właścicielem kilku serwerów i ma dużo reedem codów na xp i vp boost;) Dał mi 3 kody na xp boost;) Ktoś chce kupić jeden z nich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz słaby internet, albo pecha przy łączach. Zabookmarkuj jakiś dobry server i właź tylko na niego, albo zobacz, czy matchmaking masz ustawiony na jakiś specjalny tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 17:08, Ostrowiak napisał:

Masz słaby internet, albo pecha przy łączach. Zabookmarkuj jakiś dobry server i właź
tylko na niego, albo zobacz, czy matchmaking masz ustawiony na jakiś specjalny tryb.

Internet kablowy 2mb, a do tej pory mi się udało tylko na jeden serwer wejść i po 2 min. mnie pb wywaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie problem z numerem 15 o treści "You were disconnected" i nie możecie się wejść na żaden serwer powinno pomóc przelogowane się na inną postać i potem ponowne przelogowanie na postać którą chcemy grać. Jeśli to nie pomoże można spróbować w opcjach zmienić opcje map, czy mają być tylko "Infantry", czy tylko "Vehicle".

Jeśli macie problem z Punk Busterem, należy pobrać program stąd: http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1 , zainstalować go, wcisnąć (po włączeniu się okienka PB) "Add Game", wybrać Battlefield Heroes z listy, następnie należy wcisnąć przycisk "Check Update", wtedy zaczną się ściągać update''y, choć przy Battlefieldzie mamy chyba od razu dobrą wersję. Po tym nie powinno już wywalać, nie wiem jak wam ale moim znajomym to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:37, Citkowsky napisał:

Ktoś chętny na xp boosta? mam 6 na wymianę;)


Ja moge się wymienić, ty mi dasz xp boosta, a ja ci dam swoją wdzięczność. Deal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:37, Citkowsky napisał:

Ktoś chętny na xp boosta? mam 6 na wymianę;)


Nie musisz pisać trzech postów tego samego dnia i na tej samej stronie o tym samym. Podejrzewam, że wszyscy przyjeli do wiadomości o co chodzi. I poza tym milej byłoby po prostu je rozdać - nikt z nas nie ma nic na wymianę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:10, Outlander-pro napisał:

> Ktoś chętny na xp boosta? mam 6 na wymianę;)

Nie musisz pisać trzech postów tego samego dnia i na tej samej stronie o tym samym. Podejrzewam,
że wszyscy przyjeli do wiadomości o co chodzi. I poza tym milej byłoby po prostu je rozdać
- nikt z nas nie ma nic na wymianę ...



rozdać? Nie ten adres. gram duzo w tą grę i xp boost jest dla mnie bardzo przydatną rzeczą i im więcej xp boostow tym dla mnei lepiej;) Nie oddam komuś czegoś co sam potrzebuję. sprzedaż to inna rzecz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ubicie interesu juz nie masz szans - z tego co wiem to kody na BF i medale za closed bete przedawnily sie jakis czas temu.
Jedynymi kodami w obiegu sa wiec wlasnie XP Boosty, a wymiana za to samo jest raczej bezsensowna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 09:06, Markush napisał:

/...ciach.../

Tak BTW to na jaki okres są te boosty?



każdy jest na 7 dni;)
Sam korzystam właśnie z jednego;)


Abomek42
Kod na medale się nie przedawnił. Wczoraj do mojej nowej postaci w royalsach dopiero go użylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 10:55, Citkowsky napisał:

Kod na medale się nie przedawnił. Wczoraj do mojej nowej postaci w royalsach dopiero
go użylem.

A to orzepraszam - pewien czas temu widzialem newsa o terminie waznosci kodow.
Najwyrazniej zle zapamietalem date. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:37, Citkowsky napisał:

Ktoś chętny na xp boosta? mam 6 na wymianę;)

Hmm, ja jedyne co mam do zaoferowania za XP boost to medal dla National. Chcesz? :P

Ewentualnie, jak by ktoś miał kod na medal dla Royal, to chętnie się za XP boosty lub za medal dla National wymienię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:05, Mars napisał:

> Ktoś chętny na xp boosta? mam 6 na wymianę;)
Hmm, ja jedyne co mam do zaoferowania za XP boost to medal dla National. Chcesz? :P

Ewentualnie, jak by ktoś miał kod na medal dla Royal, to chętnie się za XP boosty lub
za medal dla National wymienię. :)


nie dzięki;) Mam medale dla każdej postaci tak się zlożyło;)
Chętnie chcialbym sie wymienić za jakąś ilość BFów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować